تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان

فرش 700 شانه طرح افشان

فرش های 700 شانه طرح افشان ، یکی از زیباترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی کاشان هستند . اگر به دنبال فرش های باکیفیت با قیمت ارزان و با طرح و نگاره های بسیار زیبا و شکیل هستید به شما پیشنهاد می کنم که از فرش های 700 شانه طرح افشان فروشگاه فرش کاشان دیدن کنید .
فرش های های 700 شانه ، از محصولات پرفروش هستند که در یک متر از عرض فرش ، 700 گره و در یک متر از طول فرش ، 2550 گره دارند . میزان شانه و تراکم در فرش های ماشینی بر اساس تعداد گره می باشد و هر اندازه شانه و تراکم در محصولات ماشینی بالاتر رود ، از ضخامت آن کم شده و بر زیبایی و ظرافت و همچنین قیمت آن افزوده می شود . به همین دلیل است که امروزه خریداران بیشتر به سراغ فرش های 700 شانه می روند چون هم از زیبابی نسبی برخوردار هستند و هم اینکه دارای ضخامت و کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب می باشند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار افراد از فرش های ماشینی 700 شانه کاشان ، این محصولات بی نظیر را در طرح ها و مدل های بسیار جدید و متوع تولید کرده است . یکی از طرح های بسیار زیبا که توانسته است بازار را قبضه کند ، فرش طرح افشان است . این طرح بی نظیر وقتی زیبا جلوه می کند که به صورت شانه 700 و تراکم 2550 بافته شود . فرش های 700 شانه طرح افشان ، هم دارای زیبایی بسیار هستند و هم اینکه از کیفیت عالی برخوردار هستند . محصولات 700 شانه به دلیل اینکه دارای تعداد گره های کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه و 1500 شانه هستند ، از الیاف ضخیم تر و کلفت تر استفاده می کنند ، به همین دلیل است که ضخامت محصولات 700 شانه بیشتر از دیگر محصولات دستبافتگونه است و آن ها را برای مکان های نشیمن مناسب کرده است .
فرش های طرح افشان
تصور بیشتر افراد از قالی های کاشان بدین صورت است که ترنج در مرکز فرش قرار بگیرد و اطراف آن گل های ریز و پراکنده باشد . اطرح ترنج ، از طرح های قدیمی و اصیل قالی های کاشان است که الهام گرفته از قالی های دستبافت است ولی برخی از افراد هستند که تمایل و علاقه ای به طرح های ترنج با لچک ندارند . به این افراد ، فرش طرح افشان پیشنهاد می شود . در طرح افشان ، ترنج وجود ندارد و گل های بسیار زیبا با اندازه های مختلف ، ریز و درشت به صورت پراکنده در سرتاسر قالی پخش شده اند . طرح افشان در کارخانه فرش کاشان به صورت 1500 شانه طرح افشان ، 1200 شانه طرح افشان ، 1000 شانه طرح افشان و فرش 700 شانه طرح افشان تولید می شود و مشتری بر حسب نوع فضا و کاربرد آن ، این محصولات را انتخاب می کند .
فرش های طرح افشان 700 شانه ، بسیار مناسب برای مکان های کوچک و کم نور هستند . به دلیل نبود ترنج و پراکندگی گل ها ، این طرح فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان می دهد . این طرح در رنگبندی های مختلف ، فرش کرم طرح افشان ، فرش سرمه ای طرح افشان و فرش گردویی طرح افشان تولید می شود و مشتریان می توانند متناسب با دکوراسیون خود اقدام به انتخاب رنگ کنند .
از دیگر ویژگی های فرش های 700 شانه طرح افشان این کارخانه این است که در بافت نخ خاب آن از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده و در بافت نخ تار و پود آن پنبه طبیعی استفاده شده است . به همین دلیل است که این فرش های زیبا ، علاوه بر زیبایی طرح و نگاره ، از مقاومت و کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند و به مرور زمان ، شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیاری از خریداران ، از فرش های 700 شانه طرح افشان ، این محصولات را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند و فروش حضوری و فروش اینترنتی را قرار داده است تا دسترسی به این طرح های زیبا برای همه آسان باشد . ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات فروخته شده می باشد .
قیمت فرش های 700 شانه طرح افشان این فروشگاه ، به دلیل فروش مستقیم بسیار ارزانتر از دیگر فروشگاه ها و کارخانه ها می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی