سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان

فرش 700 شانه طرح افشان

فرش های 700 شانه طرح افشان ، یکی از زیباترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی کاشان هستند . اگر به دنبال فرش های باکیفیت با قیمت ارزان و با طرح و نگاره های بسیار زیبا و شکیل هستید به شما پیشنهاد می کنم که از فرش های 700 شانه طرح افشان فروشگاه فرش کاشان دیدن کنید .
فرش های های 700 شانه ، از محصولات پرفروش هستند که در یک متر از عرض فرش ، 700 گره و در یک متر از طول فرش ، 2550 گره دارند . میزان شانه و تراکم در فرش های ماشینی بر اساس تعداد گره می باشد و هر اندازه شانه و تراکم در محصولات ماشینی بالاتر رود ، از ضخامت آن کم شده و بر زیبایی و ظرافت و همچنین قیمت آن افزوده می شود . به همین دلیل است که امروزه خریداران بیشتر به سراغ فرش های 700 شانه می روند چون هم از زیبابی نسبی برخوردار هستند و هم اینکه دارای ضخامت و کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب می باشند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار افراد از فرش های ماشینی 700 شانه کاشان ، این محصولات بی نظیر را در طرح ها و مدل های بسیار جدید و متوع تولید کرده است . یکی از طرح های بسیار زیبا که توانسته است بازار را قبضه کند ، فرش طرح افشان است . این طرح بی نظیر وقتی زیبا جلوه می کند که به صورت شانه 700 و تراکم 2550 بافته شود . فرش های 700 شانه طرح افشان ، هم دارای زیبایی بسیار هستند و هم اینکه از کیفیت عالی برخوردار هستند . محصولات 700 شانه به دلیل اینکه دارای تعداد گره های کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه و 1500 شانه هستند ، از الیاف ضخیم تر و کلفت تر استفاده می کنند ، به همین دلیل است که ضخامت محصولات 700 شانه بیشتر از دیگر محصولات دستبافتگونه است و آن ها را برای مکان های نشیمن مناسب کرده است .
فرش های طرح افشان
تصور بیشتر افراد از قالی های کاشان بدین صورت است که ترنج در مرکز فرش قرار بگیرد و اطراف آن گل های ریز و پراکنده باشد . اطرح ترنج ، از طرح های قدیمی و اصیل قالی های کاشان است که الهام گرفته از قالی های دستبافت است ولی برخی از افراد هستند که تمایل و علاقه ای به طرح های ترنج با لچک ندارند . به این افراد ، فرش طرح افشان پیشنهاد می شود . در طرح افشان ، ترنج وجود ندارد و گل های بسیار زیبا با اندازه های مختلف ، ریز و درشت به صورت پراکنده در سرتاسر قالی پخش شده اند . طرح افشان در کارخانه فرش کاشان به صورت 1500 شانه طرح افشان ، 1200 شانه طرح افشان ، 1000 شانه طرح افشان و فرش 700 شانه طرح افشان تولید می شود و مشتری بر حسب نوع فضا و کاربرد آن ، این محصولات را انتخاب می کند .
فرش های طرح افشان 700 شانه ، بسیار مناسب برای مکان های کوچک و کم نور هستند . به دلیل نبود ترنج و پراکندگی گل ها ، این طرح فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان می دهد . این طرح در رنگبندی های مختلف ، فرش کرم طرح افشان ، فرش سرمه ای طرح افشان و فرش گردویی طرح افشان تولید می شود و مشتریان می توانند متناسب با دکوراسیون خود اقدام به انتخاب رنگ کنند .
از دیگر ویژگی های فرش های 700 شانه طرح افشان این کارخانه این است که در بافت نخ خاب آن از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده و در بافت نخ تار و پود آن پنبه طبیعی استفاده شده است . به همین دلیل است که این فرش های زیبا ، علاوه بر زیبایی طرح و نگاره ، از مقاومت و کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند و به مرور زمان ، شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیاری از خریداران ، از فرش های 700 شانه طرح افشان ، این محصولات را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند و فروش حضوری و فروش اینترنتی را قرار داده است تا دسترسی به این طرح های زیبا برای همه آسان باشد . ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات فروخته شده می باشد .
قیمت فرش های 700 شانه طرح افشان این فروشگاه ، به دلیل فروش مستقیم بسیار ارزانتر از دیگر فروشگاه ها و کارخانه ها می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  فرش پلی استر

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان