سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» بامبو فرشی از دل طبیعت - فرش ماشینی بامبو

فرش بامبو یا فرش حصیری بامبو

فرش بامبو که از ساقه های درخت بامبو تهیه می شود ، ماندگاری و دوام بالایی داشته و باصرفه ترین فرش موجود در بازار کنونی است .

مهمترین ویژگی الیاف بامبو این است که به شکلی منحصر به فرد ، قابل تجزیه در محیط زیست بوده و به عنوان یک لیف سلولزی ، صددرصد توسط میکروارگانیزم های خاک و نور آفتاب تجزیه می شود . الیاف این گیاه یک آنتی باکتریال طبیعی محسوب شده  بنابراین سازگار با پوست بدن بوده و حساسیت ایجاد نمی کند .

فرش بامبو حتی پس از بارها شست و شو خاصیت ضد باکتریایی خود را از دست نمی دهد . منسوجات ساخته شده از آن امکان تبادل هوا و تنفس را برای پوست فراهم کرده و باعث خنک شدن بدن می شود .
شمایی که از طرفداران زندگی پاک بوده و با گسترش تولیدات شیمیایی مخالف هستید ، در این مقاله با بامبو و خواص آن و انواع فرش های بامبو بهتر آشنا می شوید :

منسوجات ساخته شده با گیاه بامبو دارای خواصی مانند نرمی ، لطافت ، جذب رطوبت بالا ، انتقال بخار آب ، رنگ پذیری بالا و درخشش بوده و برای پتو ، تشک و حوله بسیار مناسب است .
تمام پارچه های بامبو حاوی ماده ای به نام Bambookunh  هستند که این ماده محصولات زراعی را از زمان کاشت تا زمان برداشت از هجوم باکتریها محافظت می کند . برای کسانیکه مبتلا به بیماریهای آلرژی تنفسی یا پوستی هستند ، بامبو بهترین انتخاب است .
منسوجات بامبو مقاومت سایشی بالایی دارند و و درجه ثبات رنگ آنها در برابر شست و شو و نیز درجه لکه زدایی شان در حد قابل قبولی می باشد .


منسوجات ساخته شده از الیاف بامبو از طریق منافذ بازی که در پارچه ایجاد می کند ، مانع عرق کردن می شود . حوله های لطیف بامبو برای خشک شدن نیازی به آفتاب ندارند و در مقابل رشد و تکثیر باکتری ها مقاومت بیشتری دارند.


دیگر خاصیت بامبو فرش ، خاصیت ضدآبی آن است . بنابراین شما با در نظر گرفتن این ویژگی دیگر نگران هیچ‌گونه لک پذیری در بامبو فرش نخواهید بود چراکه بامبو فرش در برابر آب و هرگونه لکی مقاوم می‌باشد.

البته به فرش های بامبو فرش حصیری یا فرش حصیری بامبو نیز گفته می شود.

بامبو فرش که دارای نمایی حصیری شکل می باشد از طرح و نقش های مختلف و جذابی در آن استفاده شده است. البته برخی از این گونه فرش ها برای مکان های خاصی مانند اتاق خواب کودک و یا بزرگسالان نیز مناسب می باشند .


شما هرجا که این فرش بادوام و زیبا را پهن کنید از زیبایی که به آن مکان می بخشد لذت خواهید برد.

فتو بامبو فرش یا بامبو فرش تصویری دارای ویژگیهای خاصی می باشد که از دیگر فرشها آنرا متمایز می گرداند مثلا :
قابلیت چاپ تصاویر دلخواه بر روی بامبو فرش در ابعاد دلخواه و ثبات رنگ بالا در برابر دمای بالا و نور آفتاب .

خوب است بدانیم در کاخانجات فرش ماشینی معمولا نخ صددرصد اکریلیک را با الیاف بامبو ترکیب کرده و سپس بافت فرش انجام می شود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان