سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش پادری اکریلیک کاشان

پادری اکریلیک

لطفا با کفش وارد نشوید

چرا باید از فرش پادری استفاده نماییم ؟
تحقیقات نشان داده اند که کفشها آلودگی و میکروب زیادی با خود به داخل خانه می آورند و بیماری و خطرات جدی به همراه دارند . پس اگر در منزل کودکان یا افراد سالخورده زندگی می کنند و نسبت به بیماریها آسیب پذیری بیشتری دارند ، پس با کفش وارد نشوید و یا در ورودی خانه از پادری استفاده کنید .


امروز به قدری استفاده از فرش پادری مرسوم شده است که برخی کارگاههای تولیدی ، سایزهای اصلی مثل فرش شش متری ، فرش نه متری ، فرش 12 متری و فرش چهار متری را خیلی کمتر تولید کرده و حجم عظیم تولید خود را در سایزهای پادری ، قالیچه ، کناره و فرش روپله ای انجام می دهند . حتی در کاردستی دختران مدرسه یا خانمهای خانه دار نیز انواع دست بافته های تزئینی با استفاده از نخ گونی ، نخ کاموا و .... تهیه می شود .


البته اندازه پادری باید به  مقداری باشد که روی آن راه بروید .  یعنی حداقل یک قدم یا 70  سانتیمتر طول داشته باشد و پهنای آن نیز باید به اندازه درب ورودی باشد .


چون در قسمت پشت پادری از چسب و پلاستیک استفاده می شود ، به راحتی گرد  و غبار را خارج می کند و طبیعتا هر چه پادری پرز بیشتر و بافت بلندتری داشته باشد ، آلودگی بیشتری را جذب می کند .
برای رنگ پادری بهتر است رنگهای خنثی مانند پادری کرم ، پادری سرمه ای ، پادری طوسی و پادری سیاه استفاده شود تا خیلی زود آلودگی را ظاهر نکند . البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که فرش پادری باید آلودگی را با تغییر رنگ نشان دهد تا در فاصله زمانی مناسب شسته شود  و بهترین روش برای شستن آن استفاده از صابون و آب گرم می باشد .


جنس پادری در انواع پادری اکریلیک ، پادری شگی ، پادری گلیم و پادری فریز موجود می باشد که در طرحها و قالبهای بسیار خاص بافته می شود . حتی در حال حاضر پادری از سایزهای شناخته شده مربع و مستطیل و گردی به شکلهای گل و طرحهای مختلف جهت سرویس بهداشتی و حمام نیز تولید می شود و انواع پادری را به جز نمایشگاههای فرش در فروشگاههای لوازم منزل و کالای خواب و کالای آشپزخانه نیز می توان یافت .


البته اغلب برای مکانهای مختلف منزل یا فضاهای اداری که رفت و آمد کمتری داشته و بیشتر جنبه تزئینی دارند ، از فرشهای شگی یا فرش پرزبلند استفاده می شود . طول پرز این فرشها تا 3 برابر فرشهای معمولی است و به همین دلیل راه رفتن روی آنها احساس  راحتی بیشتری می دهد . طبیعتا این نوع کفپوشها دوام بالایی ندارند .
تنوع بسیار بالا در این نوع کفپوشها به قدری است که  می تواند انتخاب ما را سخت و زمانبر کند .
درحال حاضر یکی از وظایف طراحان فرش اکریلیک علاوه بر سایزهای استاندارد فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12متری ، انواع فرش پادری ، انواع فرش کناره ، انواع قالیچه ، انواع گلیم فرش و انواع سجاده فرش را نیز طراحی می کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان