تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش پادری اکریلیک کاشان

پادری اکریلیک

لطفا با کفش وارد نشوید

چرا باید از فرش پادری استفاده نماییم ؟
تحقیقات نشان داده اند که کفشها آلودگی و میکروب زیادی با خود به داخل خانه می آورند و بیماری و خطرات جدی به همراه دارند . پس اگر در منزل کودکان یا افراد سالخورده زندگی می کنند و نسبت به بیماریها آسیب پذیری بیشتری دارند ، پس با کفش وارد نشوید و یا در ورودی خانه از پادری استفاده کنید .


امروز به قدری استفاده از فرش پادری مرسوم شده است که برخی کارگاههای تولیدی ، سایزهای اصلی مثل فرش شش متری ، فرش نه متری ، فرش 12 متری و فرش چهار متری را خیلی کمتر تولید کرده و حجم عظیم تولید خود را در سایزهای پادری ، قالیچه ، کناره و فرش روپله ای انجام می دهند . حتی در کاردستی دختران مدرسه یا خانمهای خانه دار نیز انواع دست بافته های تزئینی با استفاده از نخ گونی ، نخ کاموا و .... تهیه می شود .


البته اندازه پادری باید به  مقداری باشد که روی آن راه بروید .  یعنی حداقل یک قدم یا 70  سانتیمتر طول داشته باشد و پهنای آن نیز باید به اندازه درب ورودی باشد .


چون در قسمت پشت پادری از چسب و پلاستیک استفاده می شود ، به راحتی گرد  و غبار را خارج می کند و طبیعتا هر چه پادری پرز بیشتر و بافت بلندتری داشته باشد ، آلودگی بیشتری را جذب می کند .
برای رنگ پادری بهتر است رنگهای خنثی مانند پادری کرم ، پادری سرمه ای ، پادری طوسی و پادری سیاه استفاده شود تا خیلی زود آلودگی را ظاهر نکند . البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که فرش پادری باید آلودگی را با تغییر رنگ نشان دهد تا در فاصله زمانی مناسب شسته شود  و بهترین روش برای شستن آن استفاده از صابون و آب گرم می باشد .


جنس پادری در انواع پادری اکریلیک ، پادری شگی ، پادری گلیم و پادری فریز موجود می باشد که در طرحها و قالبهای بسیار خاص بافته می شود . حتی در حال حاضر پادری از سایزهای شناخته شده مربع و مستطیل و گردی به شکلهای گل و طرحهای مختلف جهت سرویس بهداشتی و حمام نیز تولید می شود و انواع پادری را به جز نمایشگاههای فرش در فروشگاههای لوازم منزل و کالای خواب و کالای آشپزخانه نیز می توان یافت .


البته اغلب برای مکانهای مختلف منزل یا فضاهای اداری که رفت و آمد کمتری داشته و بیشتر جنبه تزئینی دارند ، از فرشهای شگی یا فرش پرزبلند استفاده می شود . طول پرز این فرشها تا 3 برابر فرشهای معمولی است و به همین دلیل راه رفتن روی آنها احساس  راحتی بیشتری می دهد . طبیعتا این نوع کفپوشها دوام بالایی ندارند .
تنوع بسیار بالا در این نوع کفپوشها به قدری است که  می تواند انتخاب ما را سخت و زمانبر کند .
درحال حاضر یکی از وظایف طراحان فرش اکریلیک علاوه بر سایزهای استاندارد فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12متری ، انواع فرش پادری ، انواع فرش کناره ، انواع قالیچه ، انواع گلیم فرش و انواع سجاده فرش را نیز طراحی می کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی