تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های ماشینی 700 شانه کاشان

فرش های 700 شانه کاشان

فرش های 700 شانه کاشان ، امروزه بیشتری تقاضا را در میان مشتریان دارند . خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد آن ها همراه با قیمت مناسبی که دارند ، سبب شده است تا محبوبیت بسیاری در میان خریداران به دست آورند . ولی خریداران باید بدانند که هر فرش 700 شانه ای ، باکیفیت نیست ، چه بسا برخی از محصولات 700 شانه به دلیل بافته شدن با الیاف نامرغوب ، بی کیفیت هستند . بهترین فرش 700 شانه ، محصولاتی هستند که با الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند .
فرش های ماشینی 700 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 را در طرح ها و رنگ های متنوع بافته است . محصولاتی که در یک متر از طول آن ها 2550 گره و در یک متراز عرض آن ها 700 گره وجود دارد . وزن این محصولات در حدود 43 کیلوگرم و ضخامت نخ خاب آن ها در حدود 8 میلی است . این فرش های ماشینی باکیفیت ، با دستگاه های hcix بافته می شوند و امروزه به دلیل هارمونی بیشتر این فرش ها با فضا و دکوراسیون ، تولید کنندگان ، تعداد رنگ های به کار رفته در آن ها را بالا برده اند تا هارمونی آن ها با فضا و دکوراسیون بیشتر شود . با تولید این محصولات زیبا و باکیفیت دیگر کمتر کسی است که به سراغ محصولات 500 شانه و یا 350 شانه برود . بیشتر کارخانه های کاشان ، به تولید فرش های 700 شانه می پرازند ولی کارخانه ای مورد توجه خریداران خواهد بود که علاوه بر توجه به آیتم کیفیت ، به زیبایی و خلق مدل های جدید نیز توجه کند .
کارخانه فرش کاشان ، با توجه به اینکه امروزه بیشتر خریداران به سراغ فرش های 700 شانه می روند و آن ها را برای خرید انتخاب می کنند ، طرح ها و مدل های جدید فرش های کاشان را به صورت 700 شانه تراکم 2550 تولید کرده است . این طرح ها شامل طرح های ترنج مرکزی دایره ، ترنج مرکزی بیضی ، طرح های افشان ، طرح های اسلیمی ، طرح های شکارگاه و ... است
بدین صورت مشتریان می توانند با خرید فرش های 700 شانه کاشان از این کارخانه ، کیفیت و زیبایی را به خانه خود بیاورند .
خصوصیات فرش های 700 شانه کارخانه فرش کاشان را می توان به صورت زیر برشمرد
- بافته شده با الیاف صددرصد آکریلیلیک هیت ست شده و بالا رفتن کیفیت ، مقاومت و استحکام قالی در برابر پاخور شدن ، نور خورشید و انواع حرارت های مستقیم و غیر مستقیم
- بالا بودن قدرت انتخاب مشتری به دلیل وجود هزاران مدل از طرح های جدید فرش 700 شانه
- بالا بودن تعداد رنگ های به کار رفته در بافت آن ها و هارمونی بیشتر فرش 700 شانه با دکوراسیون
- نرمی و لطافت بالای فرش های 700 شانه این فروشگاه به دلیل وجود الیاف پنبه در بافت نخ تار و پود آن ها
- بافته شدن فرش های هفتصد شانه این فروشگاه با دستگاه hcix و در نتیجه بالا بودن کیفیت آن ها
- بافته شده در ابعاد و اندازه های استاندارد و غیر استاندارد
خرید فرش های 700 شانه کاشان
همانطور که گفتیم به دلیل ویژگی هایی گه گفته شده ، خرید فرش های 700 شانه بیشتر از دیگر محصولات است . به همین دلیل مدیران کارخانه فرش کاشان ، در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش های 700 شانه را قرار داده اند تا بتوانند نیاز تمامی مشتریان را از سراسر کشور ایران برطرف کنند . در فروش حضوری ، مشتری می تواند با حضور در کارخانه ، مدل های مختلف را ببیند ، کیفیت را از نزدیک لمس کند و سپس خرید خود را انجام دهد . در فروش اینترنتی ، خریدار در هر نقطه ای از ایران و یا جهان است می تواند از طریق وب سایت مدل های مختلف فرش های 700 شانه را ببیند ، طرح ها و نقشه ها را با هم مقایسه کند ، خصوصیات آن ها را ببیند ، قیمت فرش های 700 شانه این فروشگاه را با فروشگاه ها و کارخانه های دیگر مقایسه کند و سپس به سفارش آن ها اقدام کند  . خرید اینترنتی ، ساده ترین و کم هزینه ترین توع خرید است که مشتری می تواند محصول مورد نظر را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرد .
فرش های 700 شانه کاشان به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می شود و مشتریان می توانند بر حسب موقعیت مکانی که دارند نوع خرید خود را اعم از حضوری و یا اینترنتی انتخاب کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی