تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه خوش نقش

فرش 700 شانه خوش نقش

به دلیل تقاضای بسیار در خرید فرش های 700 شانه خوش نقش کاشان ، کارخانه فرش کاشان که یکی از بزرگترین کارخانه های شهرستان کاشان است ، فرش های باکیفیت و اصل 700 شانه را در مدل های جدید و به روز با طرح و نگاره های بسیار زیبا تولید کرده است .
یکی از مهمترین دلایلی که افراد به فرش های 700 شانه روی می آورند ، قیمت متعادل اش نسبت به محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است . البته فرش های 500 شانه  و طرح 700 شانه در بازار هستند که نسبت به محصولات 700 شانه ارزانتر می باشند ولی زیبایی و ظرافت آن ها نسبت به محصولات 700 شانه بسیار پایین تر است .
فرش های ماشینی 700 شانه کاشان در تراکم های مختلف تولید می شود ولی بهترین تراکم ، تراکم 2550 است که کارخانه فرش کاشان ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 را در طرح ها و مدل های جدید تولید می کند . فرش های 700 شانه خوش نقش ، تاثیر بسزایی در روحیه افراد و زیبایی محیط پیرامون دارد . طرح های خوش نقش شلوغ برای پذیرایی های بزرگ و طرح های خوش نقش خلوت و ساده برای پذیرایی های کوچک و مکان هایی که دارای اسباب و وسایل بسیار زیاد است مناسب است .
امروزه بیشتر خریداران به دنبال فرش های خوش نقش هستند و همواره اولین آیتمی که در انتخاب فرش به آن توجه می کنند ، زیبایی طرح و نگاره است ولی توجه به کیفیت نیز اصل مهمی است که اگر بدان توجه نکنیم چه بسا در سال های بعد مجبور به تعویض آن می شویم .
فرش های 700 شانه خوش نقش کاشان
تا اسم فرش های کاشان می آید ، توجه همگان به طرح های زیبا و نقشه های خوش نقش اصل کاشان می افتد . طرح هایی که منحصر به فرد است و استفاده از آن در دکوراسیون ، زیبایی بسیار به وجود می آورد . وقتی این طرح ها زیباتر می شوند که به صورت 700 شانه تراکم 2550 بافته شوند . در حقیقت ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان ، یکی از زیباترین و خوش نقش ترین فرش های کاشان هستند . کارخانه فرش کاشان ، این فرش های خوش نقش و زیبا ، با الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که هم کیفیت و هم درخشانی و زیبایی فرش بالا رفته است . استفاده از پنبه در تار و پود محصول ، سبب نرمی و لطافت آن شده است .
فرش های 700 شانه ، وقتی زیباتر جلوه می کنند که با استفاده از تعداد رنگ های بالا بافته شوند . کارخانه فرش کاشان این فرش های خوش نقش را با استفاده از 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ تولید می کند و زیبایی فرش را دوچندان می کند و هارمونی آن را با فضا بیشتر می کند . این فرش های بسیار زیبا برای جهیزیه عروس مناسب هستند .
فرش های 700 شانه خوش نقش کاشان ، علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارند ، به دلیل داشتن ارتفاع نخ خاب استاندارد برای مکان های پر رفت و آمد و پرتردد مناسب هستند .
این فرش های 700 شانه زیبا ، طرفداران بسیاری دارد و تقاضای آن ها به دلیل زیبایی بسیار ، کیفیت فوق العاده و قیمت پایین بسیار زیاد است . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان ، خرید اینترنتی فرش های 700 شانه را در کنار خرید حضوری قرار داده است و صدها مدل زیبا و طرح های خوش نقش از این محصولات پرفروش را در فروشگاه آنلاین فرش کاشان به نمایش گذاشته است تا خریداران بتوانند با کمترین هزینه و صرف حداقل وقت ، به این محصولات باکیفیت دسترسی پیدا کنند . ارسال فرش های 700 شانه به تمامی نقاط ایران رایگان خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی