تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های 500 شانه ماشینی کاشان

فرش های 500 شانه کاشان

با وجود تولید فرش های دستبافتگونه از قبیل 1200 شانه و 1500 شانه ، هنور هم هستند کسانی که به دنبال فرش های ارزان قیمت با کیفیت عالی هستند . کارخانه فرش کاشان ، فرش های 500 شانه را به این افراد پیشنهاد می کند که هم قیمتی پایین دارند و هم کیفین بالا دارند . بالا بودن شانه و تراکم در فرش های ماشینی ، ظرافت و زیبایی را بالا می برد و تولید کننده باید برای بافت محصولات با شانه و تراکم بالا از نخ های ظریف و ریز استفاده کند و بدین ترتیب ضخامت قالی پایین می آید .
فرش های 500 شانه ماشینی
اما فرش های 500 شانه ، که در یک متر از عرض فرش 500 گره دارد ، دارای بیشترین ارتفاع نخ خاب است و محصولاتی هستند با مقاومت بالا که برای مکان های پررفت و آمد و محل هایی که پاخور شدن در آن ها زیاد است مناسب است . فرش های ماشینی 500 شانه ، به دلیل اینکه در بافت آن ها از نخ های کلفت تر و ضخیم تر استفاده شده است بیشترین مقاومت را در برابر پاخوردگی ، سایش و فشار دارند و الیاف این محصولات حالت ارتجاعی دارد که به ماندگاری فرش کمک می کند و می تواند سالیان سال ، در  دکوراسیون و فضای خانه ، با زیبایی تمام خوش بدرخشد . افرادی که می خواهند مکان هایی را که کمتر از مبل استفاده می شود و بیشتر از روی زمین برای استراحت و نشستن استفاده می کنند مفروش کنند ، بهتر است از فرش های 500 شانه بهره مند شوند . درست است که زیبایی و ظرافت این محصولات باکیفیت کمتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است ولی کیفیت ، دوام و ضخامت آن ها بسیار بالاتر می باشد و قیمت فرش های 500 شانه که بسیار ارزانتر از این محصولات است سبب تقاضای بالا در خرید آن ها شده است .
فرش 500 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار این محصولات ، طرح های 700 شانه را به صورت 500 شانه تولید می کند و بدین صورت زیبایی طرح و نگاره فرش های 500 شانه را بیشتر می کند . بدین صورت خریدار می تواند با قیمتی ارزان ، فرش های زیبای 500 شانه را خریداری کند که دارای کیفیت بالایی نیز می باشند .
از خصوصیات فرش های 500 شانه کاشان ، کارخانه فرش کاشان می توان موارد زیر را برشمرد :
- استفاده از الیاف صددرصد آکریلیک در بافت نخ خاب آن ها و در نتیجه بالا رفتن استقامت و استحکام قالی و مقاوم در برابر حرارت ، آلودگی و نور خورشید
- استفاده از طرح های 700 شانه به دلیل بالا بردن زیبایی طرح و نگاره
- استفاده از پنبه در بافت نخ تار و پود قالی و در نتیجه بالا بردن نرمی و لطافت فرش های 500 شانه
- تولید فرش های پانصد شانه در رنگبندی های مختلف و بالا بردن هارمونی فرش با فضا و دکوراسیون
- تولید این محصولات باکیفیت در ابعاد و اندازه های مختلف استاندارد و غیر استاندارد و فرش های بزرگ پارچه
- بافته شده با دستگاه HCPX2 و بالا بردن کیفیت فرش های 500 شانه
خرید فرش های 500 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، فرش های 500 شانه کاشان را به دو صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند . خریدارانی که در کاشان و شهرهای اطراف آن زندگی می کنند می توانند با مراجعه به کارخانه فرش کاشان ، از تمامی محصولات 500 شانه دیدن کنند و خرید حضوری را انجام دهند . خرید اینترنتی فرش های 500 شانه برای کسانی است که دور از کاشان زندگی می کنند و می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان از صدها مدل فرش های 500 شانه دیدن کنند و سفارش طرح خود را با یک تلفن و یا پیام انجام دهند . در خرید حضوری و خرید اینترنتی ، تمامی محصولات با ضمانت نامه و بیمه نامه به فروش می رسد . تمامی محصولات رایگان درب منزل مشتری ارسال خواهد شد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی