سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش های 500 شانه ماشینی کاشان

فرش های 500 شانه کاشان

با وجود تولید فرش های دستبافتگونه از قبیل 1200 شانه و 1500 شانه ، هنور هم هستند کسانی که به دنبال فرش های ارزان قیمت با کیفیت عالی هستند . کارخانه فرش کاشان ، فرش های 500 شانه را به این افراد پیشنهاد می کند که هم قیمتی پایین دارند و هم کیفین بالا دارند . بالا بودن شانه و تراکم در فرش های ماشینی ، ظرافت و زیبایی را بالا می برد و تولید کننده باید برای بافت محصولات با شانه و تراکم بالا از نخ های ظریف و ریز استفاده کند و بدین ترتیب ضخامت قالی پایین می آید .
فرش های 500 شانه ماشینی
اما فرش های 500 شانه ، که در یک متر از عرض فرش 500 گره دارد ، دارای بیشترین ارتفاع نخ خاب است و محصولاتی هستند با مقاومت بالا که برای مکان های پررفت و آمد و محل هایی که پاخور شدن در آن ها زیاد است مناسب است . فرش های ماشینی 500 شانه ، به دلیل اینکه در بافت آن ها از نخ های کلفت تر و ضخیم تر استفاده شده است بیشترین مقاومت را در برابر پاخوردگی ، سایش و فشار دارند و الیاف این محصولات حالت ارتجاعی دارد که به ماندگاری فرش کمک می کند و می تواند سالیان سال ، در  دکوراسیون و فضای خانه ، با زیبایی تمام خوش بدرخشد . افرادی که می خواهند مکان هایی را که کمتر از مبل استفاده می شود و بیشتر از روی زمین برای استراحت و نشستن استفاده می کنند مفروش کنند ، بهتر است از فرش های 500 شانه بهره مند شوند . درست است که زیبایی و ظرافت این محصولات باکیفیت کمتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است ولی کیفیت ، دوام و ضخامت آن ها بسیار بالاتر می باشد و قیمت فرش های 500 شانه که بسیار ارزانتر از این محصولات است سبب تقاضای بالا در خرید آن ها شده است .
فرش 500 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار این محصولات ، طرح های 700 شانه را به صورت 500 شانه تولید می کند و بدین صورت زیبایی طرح و نگاره فرش های 500 شانه را بیشتر می کند . بدین صورت خریدار می تواند با قیمتی ارزان ، فرش های زیبای 500 شانه را خریداری کند که دارای کیفیت بالایی نیز می باشند .
از خصوصیات فرش های 500 شانه کاشان ، کارخانه فرش کاشان می توان موارد زیر را برشمرد :
- استفاده از الیاف صددرصد آکریلیک در بافت نخ خاب آن ها و در نتیجه بالا رفتن استقامت و استحکام قالی و مقاوم در برابر حرارت ، آلودگی و نور خورشید
- استفاده از طرح های 700 شانه به دلیل بالا بردن زیبایی طرح و نگاره
- استفاده از پنبه در بافت نخ تار و پود قالی و در نتیجه بالا بردن نرمی و لطافت فرش های 500 شانه
- تولید فرش های پانصد شانه در رنگبندی های مختلف و بالا بردن هارمونی فرش با فضا و دکوراسیون
- تولید این محصولات باکیفیت در ابعاد و اندازه های مختلف استاندارد و غیر استاندارد و فرش های بزرگ پارچه
- بافته شده با دستگاه HCPX2 و بالا بردن کیفیت فرش های 500 شانه
خرید فرش های 500 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، فرش های 500 شانه کاشان را به دو صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند . خریدارانی که در کاشان و شهرهای اطراف آن زندگی می کنند می توانند با مراجعه به کارخانه فرش کاشان ، از تمامی محصولات 500 شانه دیدن کنند و خرید حضوری را انجام دهند . خرید اینترنتی فرش های 500 شانه برای کسانی است که دور از کاشان زندگی می کنند و می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان از صدها مدل فرش های 500 شانه دیدن کنند و سفارش طرح خود را با یک تلفن و یا پیام انجام دهند . در خرید حضوری و خرید اینترنتی ، تمامی محصولات با ضمانت نامه و بیمه نامه به فروش می رسد . تمامی محصولات رایگان درب منزل مشتری ارسال خواهد شد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان