تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی بخریم یا فرش دستباف ؟

فرش ماشینی یا فرش دستباف

امروزه خرید فرش های ماشینی بیشتر از فرش های دستباف شده است . تولید فرش های دستبافتگونه زیبا با قیمت مناسب تر نسبت به قالی های دستباف ، سبب تقاضای بالای آن ها شده است .
بررسی قیمت قالی های دستباف نشان دهنده آن است که خرید این قالی های لوکس ، از عهده بیشتر خانواده ها خارج است . البته خرید قالی های دستباف در کنار اینکه یک سرمایه تلقی می شود به سلامت اعضای خانواده نیز کمک می کند چون در بافت این قالی ها ، از الیاف طبیعی استفاده می شود ولی با این وجود ، بسیاری از هموطنان به سراغ فرش های ماشینی می روند .
فرش ماشینی یا فرش دستباف
نگهداری از فرش های دستباف بسیار سخت است . این قالی های نفیس با روش های مخصوص باید شست و شو شوند و همچنین باید دور از رطوبت و گرما باشند تا بید خورده نشوند . در صورتی که در بافت نخ خاب فرش های ماشینی از الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر استفاده می شود که الیاف مصنوعی هستند و شست و شوی آن ها راحت است . البته در میان محصولات ماشینی ، محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند بسیار مقاوم در برابر رطوبت و گرما و حرارت هستند .
در بافت قالی های دستباف از الیاف پشم طبیعی و یا کرک استفاده می شود که همین الیاف باعث می شود که قالی در سرما عایقی برای جلوگیری از سرما و در تابستان عایقی برای جلوگیری از گرما باشد .
فرش های ماشینی به دلیل اینکه با دستگاه های بافنده ، بافته می شوند ، بسیار سریع تر از قالی های دستباف آماده می شوند . بافت قالی های دستباف زمان زیادی می برد .
تنوع طرح ها و نگاره های فرش های ماشینی بسیار زیادتر از دستباف است به همین دلیل است که امروزه بیشتر خریداران به سراغ قالی های ماشینی با طرح ها و نگاره های جدید می روند .
تولید فرش های بسان فرش دستباف
کارخانه فرش کاشان ، به دلیل  علاقه بسبار ایرانیان به طرح ها و نگاره های قالی های دستباف و به دلیل قیمت بالای آن ها ، فرش های ماشینی دستبافتگونه را تولید کرده است . این محصولات که با شانه و تراکم بالا بافته شده اند طرح ها و نگاره های خود را از قالی های دستباف الهام گرفته اند . زیبایی این فرش های ماشینی زبانزد همه است . فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه از جمله محصولات دستبافتگونه هستند که با بالا رفتن شانه و تراکم ، زیبایی و ظرافت این محصولات نیز بیشتر می شود .
کارخانه فرش کاشان ، در تولید محصولات ماشینی از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده کرده است . الیافی که قبل از بافت هیت ست می شوند پس از شست و شو دچار کاهش رنگ نمی شوند و ماهیت و شکل خود را از دست نمی دهند و در برابر حرارت و نور مقاوم هستند . به دلیل هیت ست شدن پرزدهی این محصولات بسیار کم می شود و جذب آلودگی و گرد و غبار در آن ها کمتر است .
طرح ها و نقشه های جدید فرش های ماشینی دستبافتگونه ، سبب شده است تا نسل جدید به این فرش های ماشینی روی آورند و زیباترین فرش ها را با قیمتی مناسب خریداری کنند .
کارخانه فرش کاشان ، فروش فرش های دستبافتگونه کاشان را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهد . خریداران می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان ، از تمامی محصولات دستبافتگونه دیدن کنند و با یک سفارش ، خرید خود را انجام دهند و از ارسال رایگان بهره مند شوند .
برای خرید فرش های دستبافتگونه زیبای کاشان خریداران می توانند با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند :

واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی