سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی بخریم یا فرش دستباف ؟

فرش ماشینی یا فرش دستباف

امروزه خرید فرش های ماشینی بیشتر از فرش های دستباف شده است . تولید فرش های دستبافتگونه زیبا با قیمت مناسب تر نسبت به قالی های دستباف ، سبب تقاضای بالای آن ها شده است .
بررسی قیمت قالی های دستباف نشان دهنده آن است که خرید این قالی های لوکس ، از عهده بیشتر خانواده ها خارج است . البته خرید قالی های دستباف در کنار اینکه یک سرمایه تلقی می شود به سلامت اعضای خانواده نیز کمک می کند چون در بافت این قالی ها ، از الیاف طبیعی استفاده می شود ولی با این وجود ، بسیاری از هموطنان به سراغ فرش های ماشینی می روند .
فرش ماشینی یا فرش دستباف
نگهداری از فرش های دستباف بسیار سخت است . این قالی های نفیس با روش های مخصوص باید شست و شو شوند و همچنین باید دور از رطوبت و گرما باشند تا بید خورده نشوند . در صورتی که در بافت نخ خاب فرش های ماشینی از الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر استفاده می شود که الیاف مصنوعی هستند و شست و شوی آن ها راحت است . البته در میان محصولات ماشینی ، محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند بسیار مقاوم در برابر رطوبت و گرما و حرارت هستند .
در بافت قالی های دستباف از الیاف پشم طبیعی و یا کرک استفاده می شود که همین الیاف باعث می شود که قالی در سرما عایقی برای جلوگیری از سرما و در تابستان عایقی برای جلوگیری از گرما باشد .
فرش های ماشینی به دلیل اینکه با دستگاه های بافنده ، بافته می شوند ، بسیار سریع تر از قالی های دستباف آماده می شوند . بافت قالی های دستباف زمان زیادی می برد .
تنوع طرح ها و نگاره های فرش های ماشینی بسیار زیادتر از دستباف است به همین دلیل است که امروزه بیشتر خریداران به سراغ قالی های ماشینی با طرح ها و نگاره های جدید می روند .
تولید فرش های بسان فرش دستباف
کارخانه فرش کاشان ، به دلیل  علاقه بسبار ایرانیان به طرح ها و نگاره های قالی های دستباف و به دلیل قیمت بالای آن ها ، فرش های ماشینی دستبافتگونه را تولید کرده است . این محصولات که با شانه و تراکم بالا بافته شده اند طرح ها و نگاره های خود را از قالی های دستباف الهام گرفته اند . زیبایی این فرش های ماشینی زبانزد همه است . فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه از جمله محصولات دستبافتگونه هستند که با بالا رفتن شانه و تراکم ، زیبایی و ظرافت این محصولات نیز بیشتر می شود .
کارخانه فرش کاشان ، در تولید محصولات ماشینی از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده کرده است . الیافی که قبل از بافت هیت ست می شوند پس از شست و شو دچار کاهش رنگ نمی شوند و ماهیت و شکل خود را از دست نمی دهند و در برابر حرارت و نور مقاوم هستند . به دلیل هیت ست شدن پرزدهی این محصولات بسیار کم می شود و جذب آلودگی و گرد و غبار در آن ها کمتر است .
طرح ها و نقشه های جدید فرش های ماشینی دستبافتگونه ، سبب شده است تا نسل جدید به این فرش های ماشینی روی آورند و زیباترین فرش ها را با قیمتی مناسب خریداری کنند .
کارخانه فرش کاشان ، فروش فرش های دستبافتگونه کاشان را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهد . خریداران می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان ، از تمامی محصولات دستبافتگونه دیدن کنند و با یک سفارش ، خرید خود را انجام دهند و از ارسال رایگان بهره مند شوند .
برای خرید فرش های دستبافتگونه زیبای کاشان خریداران می توانند با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند :

واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان