تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قالی 500 شانه کاشان

فرش 500 شانه کاشان

برخی از افراد با توجه به شرایط موجود اقتصادی که در جامعه حکم فرماست و گرانی های موجود در جامعه برای خرید هر کالا به دنبال قیمت کمتر می باشند . فرش ماشینی نیز از این مقوله جدا نیست و افرادی برای خرید فرش که از ملزومات اساسی منازل می باشد به دنبال فرش ارزان قیمت هستند . یکی از این دسته فرش های ماشینی که به عنوان فرش ارزان شناخته شده و خریداران زیادی را با توجه به شرایط حاکم بر جامعه به سمت خود جلب می کند فرش ماشینی 500 شانه کاشان می باشد .

قالی 500 شانه کاشان
برخی از افراد بر این باورند که فرش های 500 شانه یا همان قالی 500 شانه کاشان به دلیل این که از تولیدات اولیه فرش ماشینی است و از قیمت پایین برخوردار است از کیفیت بالایی بر خوردار نیست و برای خرید آن دچار تزلزل شده و نمی توانند به خرید آن بپردازند . اما این باور یک اشتباه است زیرا امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز دنیا افراد برای تولید همین دسته فرش های ماشینی که از دسته اولیه تولیدات قالی بوده است از بهترین دستگاه و مواد جهت تولید استفاده می نمایند تا خریداران بتوانند از این نوع قالی 500 شانه با بالاترین درجه کیفیت استفاده نمایند . یکی از فروشگاه های بزرگ در کاشان که به تولید و عرضه انواع فرش ماشینی اعم از فرش های سنتی در شاخه بندی های مختلف بر اساس تعداد شانه و تراکم و فرش های مدرن و فانتزی در انواع طرح و رنگ های مختلف پرداخته فروشگاه فرش کاشان می باشد . فروشگاه فرش کاشان با ایجاد امکان فروش ویژه قالی 500 شانه برای خریداران فرش ماشینی این امکان را مهیا نموده تا خریداران قالی 500 شانه با خیالی راحت به خرید فرش 500 شانه کاشان با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت بپردازند . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با فرش ماشینی 500 شانه کاشان و ویژگی های آن معرفی و اشنا نماییم .

خصوصیات فرش 500 شانه کاشان
فرش 500 شانه به فرشی اطلاق می شود که از تعداد گره های عرضی برابر 500 با تعداد گره های طولی 2100 دوبل بافته می شود . گره های عرضی که برابر 500 بوده همان تعداد شانه فرش و گره های طولی برابر 2100 دوبل همان تراکم فرش می باشد . بافت این محصول در شرکت فرش کاشان با بهترین نوع الیاف یعنی الیاف اکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین الیاف وارداتی جهت تولید فرش های ماشینی است استفاده می شود . الیاف آکریلیک هیت ست شده که به سبب ویژگی های خاص چون مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ، عدم پرز دهی ، عدم جذب آلودگی و رطوبت بهترین الیاف شناخته شده است از ویژگی های فرش 500 شانه کاشان است که سبب شده تا این فرش در درجه کیفی بالا قرار بگیرد . استفاده از دستگاه های بافت فرش ماشینی جدید و به روز محصول شرکت وندویل بلژیک چون HCPX2 به جای دستگاه های بافت فرش محصول شونهر آلمان نیز از موارد دیگری است که سبب شده تا از لحاظ کیفی قالی 500 شانه کاشان جزء فرش های درجه یک قرار بگیرد . استفاده از طیف رنگی 8 رنگ که در بافت این محصولات به کار می رود با استفاده از طرح های متنوع و جدید زیبایی فرش های ماشینی 500 شانه را بیشتر نموده و خریدارن زیادی را به سمت خود جلب می نماید . فروشگاه فرش کاشان برای تولید فرش نرم و راحت در شاخه فرش های 500 شانه ارتفاع نخ خاب را حدود 10 میلی متر در نظر گرفته تا نرمی فرش بیشتر شود و خریداران آن از این دسته فرش ها استفاده نمایند . البته نکته ایی قابل توجه در این نوع قالی ماشینی را می توان این مطلب بیان نمود که فرش 500 شانه کاشان را می توان فرش ضد حساسیت دانست و دلیل این امر استفاده از نوع الیاف آن است .
حال با توجه به معرفی خصوصیات فرش 500 شانه شاید این سوال مطرح شود که با توجه به این که از لحاظ کیفی قالی 500 شانه در رده فرش های با کیفیت قرار دارد پس چرا از لحاظ قیمت کمترین قیمت را دارا می باشد برای پاسخ به این سوال می توان به المان های قیمت گذاری فرش توجه نمود که سبب این کاهش قیمت در فرش 500 شانه بوده است .

شاخص های قیمت گذاری فرش ماشینی
برای تعیین قیمت فرش با توجه به خصوصیات آن و المان هایی که در بافت استفاده می شود قیمت محصول مشخص می شود . که ما در این جا به بررسی آن ها می پردازیم :
1. تعداد شانه و تراکم فرش : تعداد شانه و تراکم فرش که همان گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از عرض و طول فرش می باشد در تعیین قیمت فرش موثر می باشد . به طوری که هرچه تعداد شانه و تراکم فرش بیشتر قیمت فرش بالاتر می باشد . فرش های 500 شانه به دلیل تعداد گره های عرضی و طولی کم در فرش که منجرب به استفاده از الیاف مصرفی کمتر در تولید می شود خود علتی است بر قیمت پایین قالی 500 شانه کاشان .
2. ابعاد فرش : ابعاد فرش نیز که در استفاده از الیاف مصرفی جهت تولید فرش موثر می باشد از مواردی است که در تعیین قیمت موثر بوده به طوری که هرچه ابعاد فرش بیشتر قیمت آن نیز بالاتر می رود . به گونه ای که می توان اذعان داشت فرش 500 شانه 6 متری از قیمت کمتری نسبت به فرش 500 شانه 9 متری برخوردار است .
3. تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش : طیف رنگی که در بافت محصول استفاده می شود زیبایی فرش را به همراه دارد . هرچه طیف رنگی بیشتر قیمت مشخص شده برای فرش بیشتر خواهد بود . قالی های 500 شانه که از طیف رنگی کمتری نسبت به سایر فرش های ماشینی برخوردارند از قیمت کمتری نیز برخوردار می باشند .
با توجه به مطالب بیان شده می توان بیان کرد که فرش 500 شانه کاشان که در فروشگاه فرش کاشان تولید و عرضه می شود از بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت برخوردار است و دلیل این موضوع را می توان با توجه به گفته های بالا در یافت . حتی موضوع دیگری را که می توان از دلایل هزینه کمتر این دسته فرش ماشینی در نظر گرفت شرایطی است که فروشگاه فرش کاشان برای خریداران مهیا نموده و سبب شده تا هنگام خرید قالی 500 شانه کمترین هزینه را صرف کرده و در نتیجه به فرش با قیمت ارزان دست یابند . از جمله این شرایط می توان به ارسال رایگان فرش به سراسر کشور و فروش فرش به قیمت درب کارخانه اشاره کرد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی