تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید بی واسطه فرش 1000 شانه سنتی

خرید بی واسطه فرش 1000 شانه

امروزه تقاضای فرش ماشینی در بازار به گونه ای شده است که افراد برای خرید فرش به سراغ فروشندگانی می روند که برای عرضه محصولات خود خدمات خوبی را در جهت رفاه حال و صرفه جویی در هزینه هایشان ارائه داده اند . خرید بی واسطه فرش 1000 شانه سنتی توسط مشتریان یکی از خدماتی است که شرکت فرش کاشان در این راستا ارائه داده است . بسیاری از خریداران با خرید بی واسطه فرش 1000 شانه توانسته اند ، هم به محصول مورد نظر و مناسب برای دکوراسیون خانه خود دست یابند و هم به نوعی در کاهش قیمت و هزینه شان صرفه جویی نمایند . خرید فرش هزار شانه سنتی به منزله یک خرید فرش اصیل ایرانی و لوکس مناسب برای پذیرایی منزل شان خواهد بود که رضایت کامل را از خرید خود خواهند داشت . اما فرش 1000 شانه سنتی چیست ؟ و از چه ویژگی هایی برخوردار است ؟ در ادامه علاوه بر آشنایی با خرید بی واسطه فرش ، از مشخصات کامل این محصول و انواع آن و نحوه کاربرد آن در دکوراسیون نیز مطلع خواهید شد .

خرید بی واسطه فرش 1000 شانه سنتی
همان طور که می دانیم با رونق گرفتن صنعت فرش و فروش آن ، نمایشگاه های زیادی در سطح شهر مشغول به فعالیت در این زمینه شدند . اما آن ها به عنوان واسطه و عامل فروش انواع برندهای مطرح فرش از کارخانجات عمل می نمایند که با احتساب سود خود برای فروش فرش عمل می نمایند . هم چنین هزینه هایی که در نمایشگاه می تواند تاثیر زیادی روی قیمت فرش ماشینی بگذارد شامل اجاره بها ، حقوق کارکنان و هزینه های امتیازات نمایشگاه می باشد که خریدار را از فرش با قیمت بالاتر از کارخانه مواجه می سازد و به دلیل بی اطلاعی بسیاری از خریداران از قیمت تمام شده فرش در کارخانه ، متوجه بالا بودن قیمت فرش در نمایشگاه نمی شوند . شرکت فرش کاشان با ارائه دو روش خرید فرش از کارخانه و خرید فرش از سایت فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، هم فرش با فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، هم فرش با قیمت مناسب و هم خدماتی مناسب با شرایط و امکانات مشتریان خود ارائه داده است که موجب جلب رضایت آن ها نیز شده است . فرش هزار شانه سنتی به عنوان یک فرش از محصولات جدید با شانه و تراکم بالا و طرح های اصیل ایرانی ، بسیار مناسب برای فرش پذیرایی خواهد بود . این محصول از لحاظ کیفی دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر می باشد :
-    شانه و تراکم : تعداد گره هایی که در یک متر عرضی فرش بافته شده است ، هزار گره می باشد که مربوط به شانه فرش است و تاثیر زیادی روی زیبایی و ظرافت آن دارد و تعداد گره های بافته شده در یک متر طولی قالی را به عنوان تراکم و موثر روی استحکام فرش می باشد . هر چه این تعداد گره ها در یک متر مربع از قالی افزایش می یابد ، ظرافت و استحکام فرش نیز بیش تر می گردد . عنوان فرش 1000 شانه تراکم 2550 نیز به دلیل وجود این تعداد گره ها در فرش می باشد .
-    الیاف بافت : الیافی که در بافت گره های فرش به کار گرفته می شود ، تاثیر زیادی روی کیفیت فرش دارد . فرش 1000 شانه کاشان عموما توسط الیاف بافت آکرولیک هیت ست شده تولید می شود که از بهترین جنس الیاف برای فرش ماشینی می باشد . این الیاف دارای مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی و فرسایشی مثل جذب نور و حرارت و گرد و غبار و آلودگی می باشد . مقدار پرز دهی الیاف آکریلیک با هیت ست شدن بسیار کاهش یافته و یا به نوعی فرش ضد حساسیت را تولید می نماید . هم چنین با این فرآیند ضخامت الیاف بسیار نازک و مناسب بافت با دستگاه های بافنده جدید و پیشرفته می شود . خاصیت برگشت پذیری الیاف اکریلیک بسیار خوب و عالی است . فرش اکریلیک را با این مشخصات تکمیلی نسبت به جنس محصولات بافته شده با دیگر الیاف را به عنوان فرش استاندارد و درجه یک می شناسیم که همه ویژگی های یک فرش خوب و مناسب خانواده را در خود جای داده است .
-    ماشین بافت : دستگاه بافنده ای که برای تولیدات جدید کارخانه ها استفاده می شود ، بسیار پیشرفته و با دقت و سرعت عمل بالایی عمل می کند . این دستگاه های بافنده جدید و به روز از تولیدات شرکت وندویل بلژیک می باشد که امروزه تولیدکنندگان در تولید محصولات خود بسیار استفاده می نمایند . تولیداتی که محصول خروجی این ماشین های بافت می باشد ، به عنوان فرش درجه یک شناخته می شود زیرا از درصد خطای بسیار پایینی در حین تولید برخوردار است و محصول از هیچ گونه عیب و نقصی برخوردار نخواهد بود .
-    تعداد رنگ : فرش 1000 شانه در رنگ بندی های مختلف تولید می شود که می توان به انواع هشت رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ و فرش 1000 شانه 14 رنگ اشاره نمود که با افزایش تعداد پالت رنگی به کار رفته در فرش هزار به قیمت محصول نیز افزوده می شود . هر چه طرح فرش از تعداد رنگ های بیش تری برخوردار باشد ، زیبایی آن نیز خیره کننده تر و طرح و نقشه فرش با جزئیات بیش تری به چشم بیننده خواهد آمد .
شرکت فرش کاشان به تولید نوع دیگری از فرش ماشینی هزار شانه پرداخته است که به عنوان فرش 1000 شانه گل برجسته شناخته می شود . استفاده از الیاف هایبالک شکل پذیر در کنار الیاف مقاوم در برابر حرارت اکریلیک ، در عملیات آهار و تکمیل که محصول تحت حرارت قرار می گیرد ، موجب ایجاد برجستگی در قسمت های بافته شده با الیاف آکرولیک و فرو رفتگی قسمت های بافته شده با الیاف هایبالک می شود . استفاده از دو نوع نخ در این فرش زیبا موجب افزایش قیمت آن نسبت به مدل معمولی آن شده است که این شرکت معتبر با حذف واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی ، فرش به قیمت کارخانه را همراه با ارسال رایگان همراه با ضمانت نامه معتبر 10 ساله به صورت حضوری یا آنلاین عرضه می نماید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی