تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب

فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان

انواع فرش های ماشینی طبق نیاز بازار در کارخانجات فرش بافی طراحی و تولید می شود که برخی از آن ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارد ، مورد فروش بالایی قرار گرفته است . فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان نیز یکی از این مواردی است که به عنوان فرش پر فروش شناخته می شود چرا که فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب عرضه می شود . قیمت فرش 700 شانه نسبت به محصولات جدید بسیار ارزان تر می باشد و به دلیل تقاضای بالا با انواع طرح های متنوع تولید می گردد . در ادامه می توانید با ویژگی های منحصر به فرد این محصول پر فروش آشنا شده و با دقت بیش تری به خرید آن بپردازید تا در این بازار پر رونق فرش ماشینی متحمل پرداخت هزینه سنگین جهت خرید محصول تقلبی به عنوان فرش اصل نشوید .
فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب
بسیاری از افراد در هنگام خرید فرش ماشینی به دنبال محصول با کیفیت و قیمت مناسب هستند . امروزه با پیشرفت صنایع بافندگی ، تولید کنندگان فرش های 700 شانه را با کیفیت عالی و با جدیدترین و زیباترین طرح ها تولید می نمایند . دستگاه های بافنده جدید و پیشرفته به گونه ای عمل می کند که فرش درجه یک را بدون هیچ نقص فنی تولید می نماید . این دستگاه های بافنده به روز از دقت و سرعت عمل بالایی برخوردار است که توانسته به کیفیت و سرعت تولید فرش در کارخانه کاشان بیافزاید . هم چنین با پیشرفته شدن ماشین های بافنده ، تولید فرش ریز بافت با الیاف نازک صورت می پذیرد که در این راستا تولیدکنندگان الیاف بافت آکرولیک را با حرارت دهی به ضخامت مناسب دستگاه های بافنده می رسانند که این فرآیند را هیت ست شدن الیاف می نامند . ضخامت نازک الیاف اکریلیک هیت ست شده موجب نمی شود در سرعت بالای دستگاه هنگام تولید ، پاره شود زیرا از لحاظ مقاومت بسیار خوب عمل می نمایند . الیاف آکریلیک بسیار مقاوم در برابر عوامل محیطی و فرسایشی چون جذب گرد و غبار و آلودگی و رطوبت هستند و یک عایق حرارتی بسیار خوب در میان دیگر الیاف به شمار می رود . این الیاف از لحاظ خاب فرش از خاصیت ارتجاعی با برگشت پذیری خوبی برخوردار است . الیاف پشم مانند و سبک اکریلیک موجب تولید فرش استاندارد با همه خواص و مزایا به صورت یک جا می شود . این الیاف مرغوب امروزه در تولید انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم پایین و بالا مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فرش ضد حساسیت و بدون پرز و آنتی باکتریال را تولید می نماید و فرش اکریلیک به نوعی به عنوان بهترین فرش مورد استفاده افراد قرار می گیرد . فرش 700 شانه تراکم 2550 نیز یکی از انواع فرش پر فروش هفتصد است که به دلیل وجود تعداد 700 و 2550 گره یا ریشه در یک متر از راستای عرضی و طولی خود به این عنوان هم شناخته می شود . تعداد گره هایی که در شانه فرش وجود دارد ، هر چه افزایش یابد فرش زیبا و ظریف تر می گردد و تعداد گره هایی که در تراکم وجود دارد موجب افزایش استحکام فرش می شود . فرش هفتصد شانه اصولا در تراکم های مختلف 2100 ، 2250 و 2700 گره بافته می شود که مرغوب ترین آن فرش 700 شانه با تراکم 2550 می باشد . استفاده از تعداد پالت های رنگی مختلف در طراحی نقوش فرش موجب تعدد رنگ بندی در طرح و نقشه انواع فرش ماشینی می شود . فرش ماشینی 700 شانه نیز در انواع رنگ بندی های هشت ، ده و دوازده رنگ تولید می گردد که فرش هفتصد شانه هشت رنگ ، قیمت مناسب تر و ارزان تر از دو نوع دیگر می باشد . عوامل موثر روی قیمت فرش ماشینی ، شانه و تراکم ، الیاف بافت ، تعداد رنگ ، وزن و ابعاد ، ماشین بافنده و برند فرش می باشد ، پس افزایش تعداد رنگ بندی ، افزایش قیمت در فرش 700 شانه را نیز به همراه خواهد داشت .
خرید فرش 700 شانه 8 رنگ با قیمت مناسب
فروشگاه فرش کاشان با در نظر داشتن رفاه و رضایت مشتریان خود در زمینه تولید و عرضه فرش ماشینی مشغول به فعالیت شده است و خرید فرش 700 شانه 8 رنگ با قیمت مناسب را برای خریداران  میسر نموده است . این شرکت معتبر با در نظر داشتن این هدف ، به راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش کاشان پرداخت که در این فروشگاه تمامی محصولات درجه یک خود را با قیمت مناسب عرضه می نماید چرا که فروش مستقیم فرش را با حذف واسطه ها به صورت آنلاین امکان پذیر نموده اند و به این صورت است که فرش با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد . هم چنین از دیگر مزایای خرید از محصولات این شرکت فرش معتبر می توان به ارائه ضمانت نامه معتبر ده ساله به همراه محصولات خود و تحویل رایگان فرش درب منزل خریدار اشاره نمود که موجب جلب رضایت خاطر مشتریان این فروشگاه گشته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی