تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انتخاب فرش خاص لوکس پسندان؟

فرش خاص لوکس

در گذشته ، فرش های لوکس به قالی های دستباف گفته می شد و فرش های ماشینی با شانه و تراکم پایین بافته می شد و نقش کف پوش را در منازل ایفا می کرد و زیبایی نداشت . با پیشرفت در صنعت فرش و وارد کردن دستگاه های پیشرفته ، فرش هایی تولید شدند که از نظر زیبایی طرح و نگاره بسان قالی های دستباف بودند و فرش های دستبافتگونه نامیده شد . با تولید این محصولات دستبافتگونه ، خرید فرش های ماشینی لوکس بنابر دلایلی بیشتر از قالی های دستباف شده است .
فروشگاه فرش کاشان ، فرش های لوکس را به صورت فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه تولید می کند و نیاز مشکل پسندان را رفع کرده است . این فرش های خاص ، انتخاب لوکس پسندان است و جزء زیباترین فرش های ماشینی کاشان محسوب می شود .
فرش های خاص کاشان ، انتخاب لوکس پسندان
فرش های خاص ، به محصولاتی گفته می شود که زیبایی و ظرافت بسیار بالایی داشته باشد . شانه و تراکم رابطه مستقیمی با زیبایی و ظرافت و کیفیت دارد . هر اندازه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، زیبایی ، ظرافت و کیفیت فرش بالا می رود و از ضخامت آن کم می شود .
فرش های 1500 شانه خاص :
فرش های 1500 شانه کاشان ، که توسط کارخانه فرش کاشان تولید می شود از خاص ترین و زیباترین فرش های کاشان است که در تراکم 4500 بافته می شود و با استفاده از 14 رنگ زیبا و باکیفیت و با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود . این فرش های خاص ، دارای زیبایی و ظرافت بسان قالی های دستباف است که ظریف ترین و ریز ترین طرح ها و نگاره ها را به صورت 1500 شانه تولید می کنند . این محصولات زیبا و بی نظیر ، برای مکان های لوکس و پذیرایی های فاخر و مجلل مناسب است .
فرش های 1200 شانه خاص :
فرش های هزار و و دویست شانه خاص ، بدین صورت است که با تراکم 3600 تولید می شود و زیبایی و ظرافت بی نظیری دارد . ضخامت این فرش های آکریلیک باکیفیت ، از محصولات 1500 شانه بیشتر است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی و ضد آلرژی است . محصولات 1200 شانه فروشگاه فرش کاشان ، به صورت 8 رنگ و فرش های خاص گل برجسته بافته می شود . محصولات گل برجسته با استفاده ازنخ هایبالک و نخ آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند . 
فرش های 1000 شانه :
زیبایی این محصولات بسان قالی های 1200 شانه است و با تراکم 3000 با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود . قیمت فرش های 1000 شانه خاص از  قیمت محصولات 1500 شانه و 1200 شانه مناسب تر است و به همین دلیل کسانی که به دنبال فرش های زیبا و خاص با قیمت مناسب هستند ، قالی های 1000 شانه زیبا را انتخاب می کنند .
خرید فرش های خاص با قیمت مناسب
به دلیل افزایش تقاضا در خرید فرش های خاص ، فروشگاه فرش کاشان ، این محصولات زیبا و فاخر را با قیمتی مناسب و استثنایی به فروش می رساند . فروش مستقیم و بدون واسطه فرش های خاص ، سبب پایین آمدن قیمت آن ها شده است و این فروشگاه توانسته است با فروش بدون واسطه و مستقیم ، فرش های خاص را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه دهد . این فروش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی می باشد . در فروش اینترنتی فرش های خاص ، خریدار به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می رود و از بین محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه و 1000 شانه ، بنابر بودجه و نیاز خود ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با سفارش اینترنتی می تواند محصول مد نظر را به صورت رایگان ، درب منزل تحویل بگیرد . تمامی محصولات خاص این فروشگاه دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند و این ضمانت نامه و بیمه نامه به منظور بالا بودن کیفیت محصولات است تا در صورتی که فرش های خاص دارای هر گونه عیب یا نقصی بودند ، با هزینه خود کارخانه ، ارجاع داده شوند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی