سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» انتخاب فرش خاص لوکس پسندان؟

فرش خاص لوکس

در گذشته ، فرش های لوکس به قالی های دستباف گفته می شد و فرش های ماشینی با شانه و تراکم پایین بافته می شد و نقش کف پوش را در منازل ایفا می کرد و زیبایی نداشت . با پیشرفت در صنعت فرش و وارد کردن دستگاه های پیشرفته ، فرش هایی تولید شدند که از نظر زیبایی طرح و نگاره بسان قالی های دستباف بودند و فرش های دستبافتگونه نامیده شد . با تولید این محصولات دستبافتگونه ، خرید فرش های ماشینی لوکس بنابر دلایلی بیشتر از قالی های دستباف شده است .
فروشگاه فرش کاشان ، فرش های لوکس را به صورت فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه تولید می کند و نیاز مشکل پسندان را رفع کرده است . این فرش های خاص ، انتخاب لوکس پسندان است و جزء زیباترین فرش های ماشینی کاشان محسوب می شود .
فرش های خاص کاشان ، انتخاب لوکس پسندان
فرش های خاص ، به محصولاتی گفته می شود که زیبایی و ظرافت بسیار بالایی داشته باشد . شانه و تراکم رابطه مستقیمی با زیبایی و ظرافت و کیفیت دارد . هر اندازه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، زیبایی ، ظرافت و کیفیت فرش بالا می رود و از ضخامت آن کم می شود .
فرش های 1500 شانه خاص :
فرش های 1500 شانه کاشان ، که توسط کارخانه فرش کاشان تولید می شود از خاص ترین و زیباترین فرش های کاشان است که در تراکم 4500 بافته می شود و با استفاده از 14 رنگ زیبا و باکیفیت و با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود . این فرش های خاص ، دارای زیبایی و ظرافت بسان قالی های دستباف است که ظریف ترین و ریز ترین طرح ها و نگاره ها را به صورت 1500 شانه تولید می کنند . این محصولات زیبا و بی نظیر ، برای مکان های لوکس و پذیرایی های فاخر و مجلل مناسب است .
فرش های 1200 شانه خاص :
فرش های هزار و و دویست شانه خاص ، بدین صورت است که با تراکم 3600 تولید می شود و زیبایی و ظرافت بی نظیری دارد . ضخامت این فرش های آکریلیک باکیفیت ، از محصولات 1500 شانه بیشتر است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی و ضد آلرژی است . محصولات 1200 شانه فروشگاه فرش کاشان ، به صورت 8 رنگ و فرش های خاص گل برجسته بافته می شود . محصولات گل برجسته با استفاده ازنخ هایبالک و نخ آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند . 
فرش های 1000 شانه :
زیبایی این محصولات بسان قالی های 1200 شانه است و با تراکم 3000 با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود . قیمت فرش های 1000 شانه خاص از  قیمت محصولات 1500 شانه و 1200 شانه مناسب تر است و به همین دلیل کسانی که به دنبال فرش های زیبا و خاص با قیمت مناسب هستند ، قالی های 1000 شانه زیبا را انتخاب می کنند .
خرید فرش های خاص با قیمت مناسب
به دلیل افزایش تقاضا در خرید فرش های خاص ، فروشگاه فرش کاشان ، این محصولات زیبا و فاخر را با قیمتی مناسب و استثنایی به فروش می رساند . فروش مستقیم و بدون واسطه فرش های خاص ، سبب پایین آمدن قیمت آن ها شده است و این فروشگاه توانسته است با فروش بدون واسطه و مستقیم ، فرش های خاص را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه دهد . این فروش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی می باشد . در فروش اینترنتی فرش های خاص ، خریدار به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می رود و از بین محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه و 1000 شانه ، بنابر بودجه و نیاز خود ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با سفارش اینترنتی می تواند محصول مد نظر را به صورت رایگان ، درب منزل تحویل بگیرد . تمامی محصولات خاص این فروشگاه دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند و این ضمانت نامه و بیمه نامه به منظور بالا بودن کیفیت محصولات است تا در صورتی که فرش های خاص دارای هر گونه عیب یا نقصی بودند ، با هزینه خود کارخانه ، ارجاع داده شوند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  فرش دستبافت کرک

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان