سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرشکده کاشان کجاست ؟

فرشکده کاشان

کاشان شهری است که در عصر صفوی ، به تولید فرش های زیبا و با شکوه معروف بوده است . نقشه های افشان ، لچک و ترنج ، اسلیمی از جمله طرح ها و نگاره های فرش های کاشان است که در قدیم به صورت قالی های دستباف کاشان ارائه می شد و امروزه تولید کنندگان ، این طرح های زیبا را توانسته اند به صورت فرش های ماشینی دستبافتگونه نیز تولید کنند و سیل عظیمی از مشتریان را از سراسر جهان روانه خود کنند .
فرشکده کاشان کجاست ؟
از سال 1365 تولیدات صنعتی فرش کاشان ، پیشرفت اساسی کرد و کارخانجات بسیاری مشغول تولید فرش های ماشینی کاشان شدند که در رقابت با هم بهترین فرش را تولید کردند .
از میان این همه کارخانجات ، تولید کنندگانی موفق هستند که به کیفیت ، زیبایی قالی توجه کنند و بهترین جنس را با بهترین قیمت ارائه دهند .
کارخانه فرش کاشان ، یکی از بزرگترین کارخانه های کاشان است که به دلیل تنوع بسیار در طرح و نگاره ، به فرشکده کاشان معروف است . در این مجموعه ، طرح ها و نقشه های بسیاری وجود دارد که الهام گرفته از قالی های دستباف کاشان است . در این مجموعه ، فرش های 1500 شانه کاشان ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 700 شانه و فرش های طرح 700 شانه با طرح ها و نقشه های متنوع وجود دارند و افراد متناسب با نوع کاربرد و بودجه خود می توانند این فرش های کاشان را انتخاب کنند .
فرش های 1500 شانه فرشکده کاشان ، از زیباترین محصولات ماشینی هستند که بسیار ظریف و ریز بافت و دستبافتگونه هستند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه نیز از ظرافت بالایی برخوردار هستند و برای مکان های لوکس و مجلل مناسب هستند . فرش های 700 شانه و طرح 700 شانه برای مکان های نشیمن مناسب هستند چون از ضخامت بالایی برخوردار هستند و فرشکده کاشان این محصولات را با نقشه های بسیار زیبایی تولید کرده است .
این فرش های ماشینی با 8 رنگ زیبا ، 10 رنگ و 12 رنگ بافته می شوند که بالا رفتن تعداد رنگ ها ، زیبایی فرش را بیشتر می کند و قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
در این فرشکده کاشان ، تمامی فرش های کاشان با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . الیاف آکریلیک بسیار باکیفیت تر ، مقاوم تر و مستحکم تر از الیاف پلی استر و پلی پروپلین است و زیبایی و درخشندگی فرش های آکریلیک بیشتر است و این محصولات عمر بیشتری دارند .
چگونه فرش کاشان را از فرشکده کاشان به قیمت درب کارخانه بخریم ؟
- روش اول خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان :
در این روش فرد با مدیر فروش کارخانه تماس می گیرد و طی تعیین وقت قبلی ، به کارخانه مراجعه می کند و از نزدیک با تمامی طرح ها ونقشه ها و کیفیت محصولات فرشکده کاشان ، آشنا می شود و به صورت مستقیم فرش را خریداری می کند .
- خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش کاشان :
در برخی از مواقع ، کار عاقلانه نیست که مشتری برای خرید یک تخته فرش ، مسافت بسیاری را طی کند و هزینه و وقت بسیاری بر او متحمل شود . خرید اینترنتی فرش کاشان ، تنها با یک سفارش و یا یک تماس تلفنی است که مشتری بعد از دیدن صدها طرح در فروشگاه فرش کاشان انجام می دهد . در خرید اینترنتی ، صرفه جویی در وقت و هزینه ایجاد می شود و مشتری می تواند محصول را به صورت رایگان ، درب منزل تحویل بگیرد . امروزه خرید اینترنتی فرش کاشان به دلیل آشنایی مردم با دنیای اینترنت و وب ، افزایش یافته است و جدیدترین طرح ها و نقشه ها در این فروشگاه ها ارائه می شود .
تمامی قیمت ها در خرید حضوری و خرید اینترنتی ، به قیمت درب کارخانه و تولیدی ارائه می شود و این فرصتی مناسب برای هموطنان است تا بتوانند زیباترین فرش های کاشان را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از فرشکده کاشان خریداری کنند . زیبایی ، کیفیت و قیمت از اصولی است که مدیران این کارخانه بدان توجه کرده اند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان