تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرشکده کاشان کجاست ؟

فرشکده کاشان

کاشان شهری است که در عصر صفوی ، به تولید فرش های زیبا و با شکوه معروف بوده است . نقشه های افشان ، لچک و ترنج ، اسلیمی از جمله طرح ها و نگاره های فرش های کاشان است که در قدیم به صورت قالی های دستباف کاشان ارائه می شد و امروزه تولید کنندگان ، این طرح های زیبا را توانسته اند به صورت فرش های ماشینی دستبافتگونه نیز تولید کنند و سیل عظیمی از مشتریان را از سراسر جهان روانه خود کنند .
فرشکده کاشان کجاست ؟
از سال 1365 تولیدات صنعتی فرش کاشان ، پیشرفت اساسی کرد و کارخانجات بسیاری مشغول تولید فرش های ماشینی کاشان شدند که در رقابت با هم بهترین فرش را تولید کردند .
از میان این همه کارخانجات ، تولید کنندگانی موفق هستند که به کیفیت ، زیبایی قالی توجه کنند و بهترین جنس را با بهترین قیمت ارائه دهند .
کارخانه فرش کاشان ، یکی از بزرگترین کارخانه های کاشان است که به دلیل تنوع بسیار در طرح و نگاره ، به فرشکده کاشان معروف است . در این مجموعه ، طرح ها و نقشه های بسیاری وجود دارد که الهام گرفته از قالی های دستباف کاشان است . در این مجموعه ، فرش های 1500 شانه کاشان ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 700 شانه و فرش های طرح 700 شانه با طرح ها و نقشه های متنوع وجود دارند و افراد متناسب با نوع کاربرد و بودجه خود می توانند این فرش های کاشان را انتخاب کنند .
فرش های 1500 شانه فرشکده کاشان ، از زیباترین محصولات ماشینی هستند که بسیار ظریف و ریز بافت و دستبافتگونه هستند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه نیز از ظرافت بالایی برخوردار هستند و برای مکان های لوکس و مجلل مناسب هستند . فرش های 700 شانه و طرح 700 شانه برای مکان های نشیمن مناسب هستند چون از ضخامت بالایی برخوردار هستند و فرشکده کاشان این محصولات را با نقشه های بسیار زیبایی تولید کرده است .
این فرش های ماشینی با 8 رنگ زیبا ، 10 رنگ و 12 رنگ بافته می شوند که بالا رفتن تعداد رنگ ها ، زیبایی فرش را بیشتر می کند و قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
در این فرشکده کاشان ، تمامی فرش های کاشان با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . الیاف آکریلیک بسیار باکیفیت تر ، مقاوم تر و مستحکم تر از الیاف پلی استر و پلی پروپلین است و زیبایی و درخشندگی فرش های آکریلیک بیشتر است و این محصولات عمر بیشتری دارند .
چگونه فرش کاشان را از فرشکده کاشان به قیمت درب کارخانه بخریم ؟
- روش اول خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان :
در این روش فرد با مدیر فروش کارخانه تماس می گیرد و طی تعیین وقت قبلی ، به کارخانه مراجعه می کند و از نزدیک با تمامی طرح ها ونقشه ها و کیفیت محصولات فرشکده کاشان ، آشنا می شود و به صورت مستقیم فرش را خریداری می کند .
- خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش کاشان :
در برخی از مواقع ، کار عاقلانه نیست که مشتری برای خرید یک تخته فرش ، مسافت بسیاری را طی کند و هزینه و وقت بسیاری بر او متحمل شود . خرید اینترنتی فرش کاشان ، تنها با یک سفارش و یا یک تماس تلفنی است که مشتری بعد از دیدن صدها طرح در فروشگاه فرش کاشان انجام می دهد . در خرید اینترنتی ، صرفه جویی در وقت و هزینه ایجاد می شود و مشتری می تواند محصول را به صورت رایگان ، درب منزل تحویل بگیرد . امروزه خرید اینترنتی فرش کاشان به دلیل آشنایی مردم با دنیای اینترنت و وب ، افزایش یافته است و جدیدترین طرح ها و نقشه ها در این فروشگاه ها ارائه می شود .
تمامی قیمت ها در خرید حضوری و خرید اینترنتی ، به قیمت درب کارخانه و تولیدی ارائه می شود و این فرصتی مناسب برای هموطنان است تا بتوانند زیباترین فرش های کاشان را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از فرشکده کاشان خریداری کنند . زیبایی ، کیفیت و قیمت از اصولی است که مدیران این کارخانه بدان توجه کرده اند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی