تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

هفت نکته در انتخاب فرش جهیزیه

انتخاب فرش جهیزیه

فرش جهیزیه یکی از کالاها و ملزومات اساسی برای تکمیل وسایل یا همان به اصطلاح جهیزیه عروس می باشد . برای انتخاب فرش عروس برای جهیزیه باید به نکاتی توجه نمود تا انتخابی مطمئن و زیبا را برای منازل نو عروسان به ارمغان آورید . فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در طرح و رنگ متنوع با طرح و نقشه های جدید برای انتخاب فرش جهیزیه به بیان نکاتی پرداخته تا خریدارن فرش عروس بتوانند با رعایت این هفت نکته در انتخاب فرش جهیزیه بتوانند بهترین انتخاب را برای تازه عروسان خود رقم بزنند .

هفت نکته در انتخاب فرش جهیزیه
1. برای انتخاب فرش برای جهیزیه باید فرش را از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار داد تا اطمینان حاصل نماییم که فرش خریداری شده را می توان طی سالیان متمادی استفاده نمود و همین موضوع یکی از اولین نکات در انتخاب فرش جهیزیه می باشد . بررسی کیفیت فرش بر اساس الیاف مصرفی به کار رفته در بافت محصول از مواردی است که به عنوان عامل تعیین کننده در کیفیت موثر بوده و برای بررسی آن می توانیم به شناسنامه فرش یا همان برچسپ فرش که در پشت فرش مندرج می شود مراجعه نمود . بهترین الیاف به کار رفته برای بافت فرش های ماشینی الیاف آکریلیک که از الیاف وارداتی بوده و به سبب ویژگی های خود سبب ایجاد فرش با کیفیت می شود می توان نام برد . پس از صحت از نوع الیاف بر اساس اطلاعات شناسنامه فرش برای صحت و درستی این موضوع می توان بر اساس ویژگی های الیاف از نوع آن اطلاع کسب نمود . ویژگی های الیاف آکریلیک مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی و انعطاف پذیری بالا می باشد . حال با توجه به این مطلب می توان بیان کرد برای بررسی نوع الیاف فرش می توان با دست کشیدن بر روی آن و این که آیا فرش به حالت اولیه خود باز می گردد یا نه اشاره داشت که سبب تشخیص الیاف مصرفی در فرش می شود .
2. دومین نکته در انتخاب فرش جهیزیه که برای بررسی کیفیت فرش مورد بررسی باید قرار داد دستگاه فرش بافی می باشد . استفاده از فناوری های روز دنیا جهت تولید فرش های ماشینی یکی از نکاتی است که در کیفیت محصول موثر می باشد . بهترین دستگاه بافت فرش که محصول شرکت وندویل بلژیک می باشد از دستگاه های مدرن فرش بافی بوده که استفاده از آن در تولید فرش با کیفیت تاثیر گذار می باشد . برای بررسی نوع دستگاه بافنده نیز می توان به اطلاعات پشت شناسنامه فرش توجه نمود که نوع دستگاه بافنده را مشخص می نماید . برای صحت این موضوع همین کافی است که الیاف آکریلیک به کار رفته جهت تولید یک فرش ماشینی به سبب نازک بودن تنها با دستگاه های پیشرفته وندویل بلژیک بافته می شود .
3. سومین نکته در انتخاب فرش جهیزیه را می توان تعداد شانه و تراکم فرش بیان کرد که بر اساس محل استفاده از آن متفاوت بوده و مورد بررسی قرار می گیرد . برای مفروش کردن مکان هایی چون راهرو و آشپزخانه یا اتاق خواب که مکان هایی پرتردد هستند انتخاب فرش با تعداد شانه و تراکم پایین چون فرش های 700 شانه بهترین انتخاب خواهند بود و دلیل این امر را می توان ارتفاع نخ خاب بالا در این فرش ها دانست که سبب می شود تا فرش به علت نرمی و راحتی دارای پاخور بهتری باشد . ولی برای مکان هایی که تردد کمتر بوده چون پذیرایی های منازل انتخاب فرش با تعداد شانه و تراکم بالا که از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار است بهترین انتخاب خواهد بود .
4. رنگ فرش یکی از نکات دیگر در انتخاب فرش برای جهیزیه می باشد . برای انتخاب فرش برای منازل نو عروسان انتخاب رنگ از مهم ترین فاکتورهای انتخاب فرش جهیزیه محسوب می شود . به همین دلیل انتخاب فرش با رنگ روشن یا فرش با رنگ تیره برای نو عروسان با توجه به دکوراسیون و هارمونی رنگ آن ها انتخاب می شود . بهترین انتخاب رنگ فرش برای جهیزیه می تواند فرش با رنگ روشن باشد زیرا فضایی آرامش بخش را به وجود می آورد . در کنار این بحث روانشناسی انتخاب فرش رنگ روشن برای منازل کوچک به دلیل وسیع نشان دادن منزل و روشن کردن منزل بهترین انتخاب خواهد بود .
5. نکته ایی دیگر در انتخاب فرش برای جهیزیه انتخاب سایز فرش می باشد . انتخاب ابعاد فرش مناسب با مساحت منزل می تواند یکی از مهم ترین نکات انتخاب فرش برای جهیزیه باشد و دلیل این امر را می توان نمایان ساختن فضایی زیبا برای منازل نو عروسان دانست . انتخاب سایز فرش کوچک تر از مساحت مکان مورد استفاده سبب شده تا طرح و نقش فرش بیشتر نمایان باشد و این موضوع زیبایی فضا را بیشتر می کند . به طور مثال انتخاب فرش 9 متری برای پذیرایی یا اتناق خواب با مساحت 12 متر بهترین ابعاد فرش برای منزل می باشد .
6. طرح و نقشه فرش از نکاتی است که در انتخاب فرش جهیزیه باید به آن توجه داشت . انتخاب طرح فرش با توجه به دکوراسیون در دو دسته طرح سنتی و مدرن یا فانتزی قرار می گیرد که انتخاب آن برای فرش عروس با توجه به سبک و نوع دکوراسیون می باشد . انتخاب فرش با طرح مدرن می تواند بهترین انتخاب فرش اتاق خواب عروس بوده و فرش با طرح اصیل و ایرانی می تواند بهترین انتخاب فرش پذیرایی برای منازل تازه عروس و داماد ها باشد .
7. قیمت فرش جهیزیه در کنار تمامی موارد بالا از نکات اصلی در انتخاب فرش جهیزیه می باشد . زیرا برای فرش جهیزیه تنها خرید یک فرش وجود ندارد و برای پوشاندن فضاهایی چون آشپزخانه و اتاق خواب در کنار پذیرایی چندین فرش لازم است که خرید ان ها مستلزم دانستن قیمت و داشتن بهایی مناسب می باشد .

خرید فرش جهیزیه
برای انتخاب و خرید فرش جهیزیه با شرایط بالا و بهترین کیفیت و به همراه نازل ترین قیمت می توانید از فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کننده و عرضه کننده بزرگ در کاشان به صورت مستقیم به خرید بپردازید . منظور از خرید مستقیم در این فروشگاه خرید آنلاین فرش و خرید حضوری از درب کارخانه می باشد که سبب شده تا فرش ها به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه شده و این امر در کاهش قیمت فرش های ماشینی بسیار تاثیر گذار می باشد . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی