تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کاشان گنجینه زیبای کویر

فرش کاشان

کاشان یک شهر کویری که به عنوان شهر فرش به دلیل محبوبیت و قدمت دیرینه در تولید فرش اعم از فرش دستبافت گرفته تا فرش های ماشینی به پایتخت فرش جهان شناخته شده است . تعدد کارخانجات فرش بافی و تولید فرش های ماشینی متنوع در جدیدترین طرح و نقشه در این شهر اتفاق می افتد . همین عوامل سبب شده تا فرش کاشان به عنوان گنجینه زیبای کویر شناخته شود و این لقب در کنار فرش کاشان جای بگیرد . البته عوامل و خصوصیات دیگری نیز در تولید فرش های ماشینی کاشان دخیل هستند که سبب شده تا فرش کاشان گنجینه زیبای کویر نام بگیرد و ما در این مقاله قصد داریم تا آن ها را برای شما بیان نماییم .

فرش کاشان گنجینه زیبای کویر
از عواملی که سبب شده تا شهر فرش کاشان در تولیدات فرش ماشینی خود به نام گنجینه زیبای کویر شناخته شود می توان به بحث کیفی محصولات در کنار قیمت مناسب و طرح های زیبا و متنوع اشاره نمود . فروشگاه فرش کاشان یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه تولید و عرضه فرش کاشان توانسته در ارائه انواع فرش ماشینی با بالاترین تنوع و رنگ در دسته بندی های مختلف فرش های با کیفیت را ارئه می دهد به عنوان یکی از مطرح ترین فروشگاه ها در شهر فرش کاشان می باشد . برای بررسی فرش کاشان که به عنوان یک گنجینه از آن یاد می شود می توان به معرفی خصوصیت فرش کاشان اشاره داشت . از اولین بحث برای بررسی فرش کاشان می توان به الیاف فرش و دستگاه فرش بافی جهت تولید آن اشاره داشت که نمایان گر کیفیت فرش ماشینی می باشد . بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف مصرفی جهت تولید فرش های ماشینی الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . الیاف آکریلیک هیت ست شده که همان الیاف آکریلیک با ویژگی هایی چون عدم پرز دهی ، مقاوم در برابر گرما و حرارت ، ضد آلرژی بودن و عدم جذب رطوبت و آلودگی بیشتر است با فرایند هیت ست که همان گرما دهی است سبب بیشتر شدن این ویژگی ها می شود . استفاده از این الیاف در فرش سبب شده تا خریداران به یک محصول با کیفیت و فرش بدون پرز دست یابند . این مورد از مهم ترین عوامل در معرفی فرش کاشان به عنوان یک گنجینه شده است . البته نکته ایی را که در کنار این مبحث می توان برای کیفیت فرش ماشینی کاشان موثر دانست دستگاه بافندگی فرش می باشد . استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز محصول کشور بلژیک شرکت وندویل می باشد که از فناوری های روز دنیا جهت تولید فرش ماشینی است از مهم ترین عامل در بحث کیفی فرش می باشد .  فرش های تولید شده در مهد فرش یعنی کاشان با مرغوب ترین الیاف و به روز ترین دستگاه های بافت تولید می شوند و همین عوامل که سبب بالا رفتن کیفیت فرش و تولید فرش درجه یک شده سبب شده تا فرش کاشان به عنوان گنجینه کویر شناخته شود .
البته عواملی دیگر چون طرح و نقشه فرش در معروفیت  و شناخته شدن فرش کاشان به عنوان گنجینه زیبای کویر نیز دخیل بوده و علت این امر طراحی خاص و ویژه با ترکیب نقش و نگارهای سنتی و مدرن توسط طراحان فرش در کاشان بوده که زیبایی فرش تولید شده با این طرح و نقش را دو چندان می نماید  و همین امر را نیز می توان از عواملی مطرح نمود که فرش کاشان را فرش های خوش نقش و نگار معرفی می نمایند . بحث دیگر در کنار طرح فرش که سبب شده تا فرش کاشان در زمره زیباترین فرش های ماشینی قرار بگیرد استفاده از طیف رنگی وسیع از 8 رنگ تا 14 رنگ می باشد که خود این موضوع دلیلی است بر زیباتر بودن فرش کاشان . استفاده از طیف رنگی متفاوت با توجه به تعداد شانه و تراکم مختلف و استفاده از طرح مرتبط با آن استفاده از تعداد طیف رنگی را متفاوت می نمایند .
از خصوصیات دیگر فرش کاشان که می توان به آن اشاره داشت تولید فرش در شاخه های مختلف با تعداد شانه و تراکم متفاوت می باشد . تولید فرش های 1500 شانه در دسته بندی فرش های سنتی که از تولیدات جدید فرش های ماشینی است برای اولین بار در شهر فرش کاشان بافته شده و با برند فرش 1500 شانه قیطران در بازار شناخته شده است . این موضوع نیز از مواردی است که می توان آن را علتی برای شناخت فرش کاشان با نام گنجینه زیبای کویر دانست .
عامل دیگری را که می توان به عنوان مهم ترین عامل در شناخته شدن فرش کاشان در جهان مطرح کرد در کنار تمامی عوامل بالا قیمت فرش کاشان می باشد . فروشگاه ها یا کارخانه های فرش کاشان به دلیل رقابت با یکدیگر و جذب مشتری و جلب رضایت آن ها به فروش فرش ماشینی با قیمت مناسب پرداخته و همین امر سبب شده تا از لحاظ قیمت در شهر فرش کاشان فرش با نازل ترین قیمت به دست خریدار رسیده و این مهم ترین عامل جهت شناخته شدن فرش کاشان می باشد .

فروشگاه فرش کاشان
فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی با راه اندازی فروشگاه های زنجیره ایی متعدد در کاشان به صورت آنلاین که با داشتن نماد الکترونیکی اعتماد ، نماد پرداخت ایمن و نماد ستاد ساماندهی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت توانسته به معتبر ترین فروشگاه مبدل گردد با ارائه جدید ترین طرح و رنگ فرش با ویژگی های بالا یعنی بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت یعنی  فروش فرش به قیمت درب کارخانه توانسته در میان خریدارن مختلف از سراسر کشور به جایگاه ویژه ای دست یابد و همین موضوع سبب شده تا فرش های ماشینی کاشان تولید شده در فروشگاه فرش کاشان را همانند سایر تولیدات در شهر فرش کاشان به نام گنجینه زیبایی کویر بشناسند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی