تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش 1200 شانه با قیمت درب کارخانه

فرش 1200 شانه با قیمت درب کارخانه

فرش های 1200 شانه به دالیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند از جمله زیبایی و ظرافت ، از تقاضای بسیاری برخوردار هستند . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان ، خرید فرش 1200 شانه با قیمت درب کارخانه را برای تمامی هموطنان عزیز قرار داده است . این فرش های زیبا در ابعاد مختلف 6 متری ، 9 متری و 12 متری و در ابعاد بزرگتر نیز تولید می شود .
فرش های 1200 شانه کاشان
این محصولات ، جزء فرش های جدیدی هستند که چند سالی است به بازار عرضه شده است . تراکم 3600 در کنار شانه 1200 باعث شد که ظرافت ، زیبایی و انسجام فرش بالا رود . به گونه ای که این فرش های دستبافتگونه ، از نظر تراکم معادل قالی های دستباف 80 رج می باشد .
زیبایی این محصولات دستبافتگونه ، وقتی بالاتر می رود که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شود . از آنجایی که تعداد گره ها در این محصولات بالاست ، باید از الیاف نازک و خیلی ظریف و مستحکم استفاده شود تا نقشه قالی ، زیباتر جلوه کند و نافرم نباشد . استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده ، علاوه بر اینکه زیبایی قالی را بالا می برد ، عمر ، دوام ، استقامت فرش را نیز بالاتر می برد و محصول را در برابر انواع آسیب ها و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مصون نگه می دارد . به دلیل شانه وتراکم بالا ، نقشه های خیلی ریز و ظریف و شلوغ را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 می بافند .
خرید فرش 1200 شانه با قیمت درب کارخانه
 دلیل پرفروش بودن فرش های 1200 شانه را می توان زیبایی ، ظرافت در کنار کیفیت بالاست . نقشه و طرح های فرش های 1200 شانه کاشان ، الهام گرفته از قالی های دستباف است و ایرانیان همواره طالب زیبایی طرح و نقشه هستند و به همین دلیل است که فرش های 1200 شانه کاشان ، مورد توجه همگان است . از این رو ، کارخانه فرش کاشان ، در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه را قرار داده است . قیمت فرش های 1200 شانه در در دو نوع فروش ، به قیمت درب کارخانه است و این کارخانه سعی کرده است تا با فروش مستقیم ، از قیمت محصولات بکاهد و محصولات را به قیمت درب کارخانه عرضه کند .
در خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه کاشان ، مشتریان می توانند به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنند و محصولات 1200 شانه را انتخاب کنند . در خرید اینترنتی مزایای بسیاری برای مشتری به وجود می آید از جمله صرفه جویی در وقت ، دستیابی به طرح و نقشه مورد نظر در کوتاه ترین زمان ، امکان مقایسه قیمت فرش ها با فروشگاه های دیگر ، دیدن طرح ها و نقشه ها در کوتاه ترین زمان ممکن .
به همین دلیل است که امروزه بیشتر خریداران ، خرید آنلاین را انتخاب می کنند . اما هستند کسانی که همچنان به خرید سنتی و حضور در کارخانه اعتقاد دارند . کارخانه فرش کاشان ، فروش حضوری را برای این افراد قرار داده است تا افراد بتوانند در کارخانه مورد نظر حضور یابند و با کیفیت و زیبایی محصولات از نزدیک باخبر شوند . خرید حضوری برای کسانی میسر و آسان است که در کاشان و یا نزدیک به کاشان زندگی می کنند و یا می خواهند خرید عمده فرش کاشان را انجام دهند .
تمامی فرش های 1200 شانه کاشان ، دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی می باشد و این نشان دهنده کیفیت و دوام بالای محصولات و عاری بودن آن ها از هر گونه عیب یا نقصی است . این فرش های زیبای کاشان در فروش اینترنتی ، به صورت رایگان ، تحویل مشتری داده خواهد شد و از آنجایی که هزینه های ارسال ، امروزه بسیار بالاست ، ارسال رایگان توسط کارخانه فرش کاشان ، می تواند برای مشتری صرف جویی در هزینه باشد .
متنوع ترین طرح ها و نقشه های فرش های 1200 شانه را می توانید در فروشگاه فرش کاشان ببینید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی