تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ماشینی مستقیم از کارخانه ؟

خرید فرش مستقیم از کارخانه

کارخانه فرش کاشان ، با توجه به بالا رفتن قیمت بی رویه فرش های ماشینی ، برای کمک به اقتصاد خانواده ها ، فروش مستقیم فرش از کارخانه را برای پایین آوردن قیمت فرش ماشینی و عرضه بدون واسطه فرش قرار داده است .
همطونان باید در انتخاب کارخانه و فروشگاه آنلاین ، آگاهانه عمل کنند و کارخانه ای را برای خرید فرش انتخاب کنند که باکیفیت ترین فرش های ماشینی را با قیمت مناسب به فروش برسانند و این امر میسر نیست مگر با خرید مستقیم فرش از کارخانه .
خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان
بزرگترین تولید کنندگان و شهرک های صنعتی تولید فرش ماشینی در کاشان قرار دارند . تولید محصولات ماشینی در این شهر روز به روز پیشرفت می کند و زیبایی و کیفیت آن ها بیشتر می شود . در شهر کاشان ، تولیدات بسیاری انجام می شود .
ولی از میان این همه تولید کننده در این شهرستان ، چگونه بهترین کارخانه را انتخاب کنیم ؟
امروزه مقوله قیمت ، به یکی از آیتم های مهم در انتخاب فرش ماشینی تبدیل شده است و همواره خریداران به دنبال خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت عالی هستند . خریداران باید بدانند که کارخانه ای را برای خرید انتخاب کنند که تولید کننده باشد و خریدار برای خرید به طور مستقیم با مدیران کارخانه در ارتباط باشند . خریدار می تواند با خرید حضوری و خرید اینترنتی ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را انجام دهد و بدین صورت رابطه مستقیم و بدون واسطه ای را با تولید کننده داشته باشد .
کارخانه فرش کاشان با فروش حضوری فرش و فروش اینترنتی فرش ، یک ارتباط و تعامل بدون واسطه با مشتریان قرار داده است . پس کارخانه فرش کاشان ، فروش مستقیم فرش کاشان را تنها به فروش حضوری محدود نکرده است و فروش اینترنتی فرش کاشان را نیز قرار داده است .
حذف هزینه های واسطه گری و دلالان در فروش مستقیم سبب پایین آمدن قیمت فرش می شود و از آنجایی که فروشندگان در فروش مستقیم از هزینه های اجاره فروشگاه در سطح شهر مصون می مانند می توانند فرش را با قیمت پایین عرضه کنند .
از دیگر مزایای خرید مستقیم فرش از کارخانه این است که مشتری می داند فرش اصل خریداری می کند و از خرید محصولات تقلبی با برندهای معروف در امان است . این روزها به دلیل تعداد بالای کارخانه ها و تولید کنندگان ، فرش های تقلبی در سطح شهر وجود دارند . بهترین راه خرید فرش اصل ، خرید مستقیم از کارخانه است .
خرید مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا
تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان ، با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند . الیافی که قبل از بافت به مرحله هیت ست می روند و پرزهای آن ها گرفته می شود و کیفیت آن ها بالا می رود . فرش های آکریلیک ، عمر بالایی دارند و استقامت و زیبایی بی نظیری دارند و در برابر تست گرما و حرارت مستقیم ، از خود واکنش نشان نمی دهند و ماهیت آن ها تغییر نمی کند .
این فرش های باکیفیت با بهترین دستگاه های وندویل بلژیک بافته می شوند و به صورت فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 700 شانه و فرش های طرح 700 شانه به بازار عرضه می شوند .
افراد برای خرید مستقیم این فرش های باکیفیت می توانند به صورت حضوری به کارخانه فرش کاشان ، مراجعه کنند و با خرید اینترنتی را برگزینند . در خرید مستقیم فرش از کارخانه ، چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی ، ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی همراه محصول خواهد بود . در خرید اینترنتی ، ارسال رایگان است و هزینه ارسال بر عهده کارخانه می باشد .
مشتریان می توانند با خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان ، به فرش های باکیفیت با طرح ها و نگاره های بسیار زیبا دسترسی پیدا کنند و دکوراسیون خود را با این محصولات زیبا جلوه دهند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی