تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

درباره انواع فرش ماشینی

انواع فرش ماشینی

این روزها خرید فرش های ماشینی بیشتر از قالی های دستباف شده است و به دلایل بسیاری از جمله قیمت پایین فرش های ماشینی نسبت به قالی های دستباف و تنوع بالای محصولات ماشینی در شانه و تراکم و طرح و نگاره ، بازار فروش فرش های ماشینی بالا رفته است .
در گذشته ، محصولات ماشینی محدد به قالی های 350 شانه بود اما با پیشرفت دستگاه های بافت ، رفته رفته تولید کنندگان شانه و تراکم را بالا بردند و بر تنوع محصولات ماشینی افزودند تا جایی که امروزه فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شود که هرچه شانه و تراکم بالاتر رود بر زیبایی و ظرافت و منسجم بودن آن ها افزوده می شود .
در این مقاله سعی شده است تا اندکی درباره انواع فرش های ماشینی پرداخته شود تا خریداران قبل از خرید فرش های ماشینی ، آگاهی لازم و کافی را داشته باشند .
فرش های 1500 شانه
محصولات 1500 شانه که یکی از جدیدترین پدیده صنعت نساجی است بسیار زیبا و دل نواز است که بیشتر با تراکم 4500 تولید می شود . ریز بافتی و ظرافت آن شبیه قالی های دستباف است و به دلیل داشتن تعداد گره های بالا و بافته شدن با الیاف خیلی ریز و نازک ، دارای ضخامت کمی است . این فرش های زیبا را باید با بهترین الیاف اکریلیک هیت ست شده تولید کنند . نخ های آکریلیک ظریفت تر و نازک تر از دیگر الیاف هستند . دستگاه بافت این محصولات بی نظیر ، HCIX3 است که با استفاده از تعداد رنگ های بالا بافته می شوند . زیبایی بسیار همراه با ضخامت کم این محصولات آن ها را برای مکان های لوکس و مجلل مناسب کرده است .
کارخانه فرش کاشان ، متنوع ترین فرش های 1500 شانه را با طرح ها و نگاره های بسیار زیبا در ابعاد و سایزهای مختلف تولید کرده است و در فروشگاه فرش کاشان به نمایش گذاشته است . خرید اینترنتی فرش های 1500 شانه و خرید حضوری از کارخانه برای همگان فراهم است و تمامی این محصولات به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد . فرش های 1500 شانه بهترین فرش برای جهیزیه عروس است .
فرش های 1200 شانه
بسیاری از افراد هستند که به دلایلی از جمله قیمت بالا و ضخامت کم ، محصولات 1500 شانه را نمی پسندند ولی همچنان به دنبال فرش های زیبا و ظریف هستند . فرش های 1200 شانه یکی دیگر از انواع فرش های ماشینی است که بیشتر با تراکم 3600 بافته می شوند . به دلیل تعداد گره های بالا ، این محصولات جدید باید با الیاف نازک بافته شوند و به دلیل سرعت بالای دستگاه بافنده 1200 شانه که HCIX2 است باید مستحکم باشد تا نخ در حین بافته شدن پاره نشود . ضخامت این محصولات بیشتر از فرش های 1500 شانه است و دارای ظرافت و زیبایی و لطافت بالایی است .
فرش های 1000 شانه
فرش های 1000 شانه که در یک متر از عرض فرش 1000 گره و در یک متر از طول فرش 3000 گره دارند دارای ظرافت و ریز بافتی و تراکم و فشردگی هستند . زیبایی و ظرافت آن همسان محصولات 1200 شانه است و کمی ضخامت این فرش های زیبا بیشتر از محصولات 1200 شانه می باشد .
خرید فرش های 1000 شانه بیشتر از محصولات 1200 شانه و 1500 شانه است چون در حین حال که زیبایی و ظرافت بالایی دارد نسبت به آن محصولات از قیمت متعادل تری برخودار است .
کارخانه فرش کاشان ، این فرش های زیبا را با طرح ها و نگاره های زیبا و با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند و به قیمت درب کارخانه عرضه می کند . خرید اینترنتی فرش های 1000 شانه به همراه خرید حضوری برای همگان فراهم است .
فرش های 700 شانه
فرش های 700 شانه که جزء محصولات پرفروش هستند در تراکم های مختلف بافته می شوند که رایج ترین آن ها فرش 700 شانه تراکم 2550 است . این محصولات به دلیل دارا بودن از ضخامت استاندارد ، برای مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می کنند و برای استراحت بیشتر از زمین استفاده می کنند مناسب هستند . فرش های طرح 700 شانه که در حقیقت همان محصولات 500 شانه هستند که طرح و نگاره های فرش های 700 شانه در آن ها به کار می رود .
قیمت فرش های 700 شانه بسیار مناسب است و به همین دلیل کارخانه فرش کاشان ، این محصولات پرفروش را در طرح ها و نگاره های بسیار زیبا تولید می کند . کارخانه فرش کاشان ، محصولات 700 شانه را به صورت فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و 12 رنگ تولید می کند .
خریداران می توانند از بین انواع فرش های ماشینی با توجه به قیمت ، نوع کاربرد ، به انتخاب آن ها بپردازند . تمامی این محصولات در فروشگاه فرش کاشان موجود است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی