سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی دستباف گونه چه نوع فرشی می باشد

فرش ماشینی دستباف گونه

با گسترش تکنولوژی و صنعت ، فرش های دستباف گونه تولید شدند که طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی دارند .
اولین فرش های ماشینی که به صورت 350 شانه بود در کاشان بافته شد . این محصولات با شانه و تراکم پایین ، زیبا نبودند و فقط به عنوان کف پوش از آن ها استفاده می شد . با تولید فرش های دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا ، خرید قالی های دستباف کمتر شد و بیشتر افراد به سمت این محصولات ماشینی زیبا رفتند . اولین فرش های دستبافتگونه در کاشان تولید شد .
فرش ماشینی دستبافتگونه چه نوع فرشی می باشد ؟
این محصولات که با دستگاه های پیشرفته و مدرن شونهر آلمان و وندویل بلژیک بافته می شوند ، بسیار زیبا و ظریف هستند و شبیه قالی های دستباف هستند . شانه و تراکم بالا ، زیبایی و ظرافت و منسجم بودن فرش را بالا می برد . به همین دلیل محصولات با شانه و تراکم بالا را فرش های دستبافتگونه می نامند . فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه ، عنوان دستبافتگونه دارند که هرچه شانه و تراکم بالاتر رود ، قالی ، دستبافتگونه تر می شود . در محصولات دستبافتگونه به دلیل تعداد گره های بالا ، باید در بافت آن ها ، نوع نخ خاصی که بسیار نازک و مستحکم است استفاده شود . سرعت دستگاه های بافت محصولات دستبافتگونه بالاست و اگر نخ استحکام کافی را نداشته باشد ، در حین بافت ، پاره می شود و قالی عیب دار می شود .
کارخانه فرش کاشان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش های ماشینی دستباف گونه است ، این محصولات لوکس و بی نظیر را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند که استفاده از این الیاف ، سبب شده است تا استحکام قالی بالا رود و بدون پرزدهی باشد و عمر بالایی داشته باشد . بهترین فرش های دستبافتگونه ، محصولاتی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند .
طرح ها و نقشه های قالی های دستبافتگونه همانند قالی های دستباف است که بسیار زیبا و حیرت انگیز است . به همین دلیل است بسیاری از ایرانیان ترجیح می دهند به جای خرید قالی های دستباف ، از فرش های ماشینی دستبافتگونه که تنوع بالایی در طرح و رنگ دارند ، بهره گیرند .
فرش های دستبافتگونه در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شوند به گونه ای که متناسب با هر دکوراسیونی می باشند .
محصولات دستبافتگونه در مقایسه با قالی های دستباف ، به دلیل بافته شدن با دستگاه های پیشرفته و مدرن ، سرعت تولید بالاتری دارند .
خرید فرش های دستبافتگونه کاشان
محصولات دستبافتگونه در شهرهای مختلف تولید می شود ولی فرش های دستبافتگونه کاشان ، به دلیل طرح و نگاره های بسیار زیبا ، منحصر به فرد هستند . تقاضای خرید این محصولات به دلیل زیبایی بسیار و کیفیت عالی ، بالاست . به همین منظور ، کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی و فروش حضوری این محصولات را قرار داده است که در هر دو مورد محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند . این کارخانه با فروش مستقیم و بدون واسطه ، توانسته است از قیمت فرش های دستبافتگونه بکاهد و این فرش های لوکس را به قیمت تولیدی عرضه کند .
کارخانه فرش کاشان محصولات دستبافتگونه 1500 شانه ، 1200 شانه و فرش های 1000 شانه را با زیباترین طرح ها و نگاره ها و کیفیت بالا ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه عرضه می کند و بدین صورت افراد می توانند با خرید از کارخانه فرش کاشان ، زیباترین فرش های کاشان را به منازل خود بیاورند .
ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات دستبافتگونه است و این نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات است . در خرید آنلاین ، ارسال رایگان می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  چه فرشی بخرم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان