تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی دستباف گونه چه نوع فرشی می باشد

فرش ماشینی دستباف گونه

با گسترش تکنولوژی و صنعت ، فرش های دستباف گونه تولید شدند که طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی دارند .
اولین فرش های ماشینی که به صورت 350 شانه بود در کاشان بافته شد . این محصولات با شانه و تراکم پایین ، زیبا نبودند و فقط به عنوان کف پوش از آن ها استفاده می شد . با تولید فرش های دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا ، خرید قالی های دستباف کمتر شد و بیشتر افراد به سمت این محصولات ماشینی زیبا رفتند . اولین فرش های دستبافتگونه در کاشان تولید شد .
فرش ماشینی دستبافتگونه چه نوع فرشی می باشد ؟
این محصولات که با دستگاه های پیشرفته و مدرن شونهر آلمان و وندویل بلژیک بافته می شوند ، بسیار زیبا و ظریف هستند و شبیه قالی های دستباف هستند . شانه و تراکم بالا ، زیبایی و ظرافت و منسجم بودن فرش را بالا می برد . به همین دلیل محصولات با شانه و تراکم بالا را فرش های دستبافتگونه می نامند . فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه ، عنوان دستبافتگونه دارند که هرچه شانه و تراکم بالاتر رود ، قالی ، دستبافتگونه تر می شود . در محصولات دستبافتگونه به دلیل تعداد گره های بالا ، باید در بافت آن ها ، نوع نخ خاصی که بسیار نازک و مستحکم است استفاده شود . سرعت دستگاه های بافت محصولات دستبافتگونه بالاست و اگر نخ استحکام کافی را نداشته باشد ، در حین بافت ، پاره می شود و قالی عیب دار می شود .
کارخانه فرش کاشان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش های ماشینی دستباف گونه است ، این محصولات لوکس و بی نظیر را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند که استفاده از این الیاف ، سبب شده است تا استحکام قالی بالا رود و بدون پرزدهی باشد و عمر بالایی داشته باشد . بهترین فرش های دستبافتگونه ، محصولاتی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند .
طرح ها و نقشه های قالی های دستبافتگونه همانند قالی های دستباف است که بسیار زیبا و حیرت انگیز است . به همین دلیل است بسیاری از ایرانیان ترجیح می دهند به جای خرید قالی های دستباف ، از فرش های ماشینی دستبافتگونه که تنوع بالایی در طرح و رنگ دارند ، بهره گیرند .
فرش های دستبافتگونه در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شوند به گونه ای که متناسب با هر دکوراسیونی می باشند .
محصولات دستبافتگونه در مقایسه با قالی های دستباف ، به دلیل بافته شدن با دستگاه های پیشرفته و مدرن ، سرعت تولید بالاتری دارند .
خرید فرش های دستبافتگونه کاشان
محصولات دستبافتگونه در شهرهای مختلف تولید می شود ولی فرش های دستبافتگونه کاشان ، به دلیل طرح و نگاره های بسیار زیبا ، منحصر به فرد هستند . تقاضای خرید این محصولات به دلیل زیبایی بسیار و کیفیت عالی ، بالاست . به همین منظور ، کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی و فروش حضوری این محصولات را قرار داده است که در هر دو مورد محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند . این کارخانه با فروش مستقیم و بدون واسطه ، توانسته است از قیمت فرش های دستبافتگونه بکاهد و این فرش های لوکس را به قیمت تولیدی عرضه کند .
کارخانه فرش کاشان محصولات دستبافتگونه 1500 شانه ، 1200 شانه و فرش های 1000 شانه را با زیباترین طرح ها و نگاره ها و کیفیت بالا ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه عرضه می کند و بدین صورت افراد می توانند با خرید از کارخانه فرش کاشان ، زیباترین فرش های کاشان را به منازل خود بیاورند .
ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات دستبافتگونه است و این نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات است . در خرید آنلاین ، ارسال رایگان می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی