تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدید ترین فرش ماشینی ایران و جهان

جدید ترین فرش ایران و جهان

ایران یکی از کشور های جهان که در بحث تولید و عرضه فرش ماشینی سرآمد تمامی کشورها می باشد با تولید جدید ترین فرش ماشینی ایران و جهان توانسته خریداران زیادی را از سراسر جهان برای خرید جدید ترین طرح فرش در شاخه های مختلف فرش ماشینی به سمت خود جذب نمایند . تولید فرش ماشینی با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش ماشینی 1200 شانه و فرش 1500 شانه که از زیبا ترین تولیدات فرش در ایران می باشد و در بافت آن از جدید ترین طرح های فرش استفاده می شود یکی از جدید ترین فرش ایران و جهان شناخته می شود . کاشان به عنوان یکی از شهر های ایران به نام پایتخت فرش جهان در تولید جدید ترین فرش های ماشینی توانسته به جایگاه ویژه ایی دست یابد به طوری که خریداران فرش ماشینی برای خرید جدید ترین فرش ایران و جهان به شهر فرش کاشان مراجعه و اقدام به خرید می نمایند .

جدید ترین فرش ماشینی ایران و جهان
  امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و تنوع طلبی افراد در تغییر دکوراسیون منازل افراد برای ایجاد تنوع و تغییر به دنبال بهترین وسایل برای زینت بخشیدن به منازل هستند . یکی از این ملزومات که با تاثیر چندانی که بر روی تغییر دکوراسیون ایفا می کند توانسته بسیار مورد توجه قرار بگیرد فرش ماشینی می باشد . امروزه که افراد به دنبال جدید ترین ملزومات جهت تغییر دکوراسیون هستند برای خرید فرش ماشینی نیز به دنبال جدید ترین فرش ماشینی ایران و جهان می باشند تا بتوانند از زیباترین فرش ماشینی جهت چیدمان دکوراسیون خود استفاده نمایند . فرش های ماشینی تولید شده در ایران علی الخصوص شهر فرش کاشان که در اوایل راه اندازی صنعت فرش بافی تولید می شد فرش های 320 شانه و بعد از آن فرش های 500 شانه بودند اما با پیشرفت علم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های مورد استفاده جدید در صنعت تولید فرش در ایران تولید فرش در تعداد شانه و تراکم بالاتر از فرش 700 شانه تا فرش 1500 شانه رونق گرفت و توانست جایگاه ویژه ای را در میان خریداران فرش ماشینی به دست آورند . از جدید ترین تولیدات این دسته فرش های ماشینی می توان به طرح های جدید به کار رفته در بافت فرش ماشینی و فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه اشاره داشت که از جدید ترین فرش ماشینی ایران می باشند و زیبایی وصف ناپذیر آن ها توانسته از سراسر جهان خریداران را به سمت خود جلب نماید . دلیل نام گذاری این دسته فرش ها به نام فرش جدید را می توان خصوصیات این دسته فرش های ماشینی اشاره داشت که سبب شده تا زیبایی محصولات دو چندان شود و نظر هر بیننده را به خود جلب نماید .

فرش 1500 شانه
این دسته از محصولات به سبب بافته شدن با گره های عرضی برابر 1500 و گره های طولی برابر 4500 به نام فرش 1500 شانه تراکم 4500 شناخته می شود . تعداد گره های بالا در تولید این فرش فشردگی را بیشتر کرده و همین موضوع در ایجاد نقش و نگار فرش به صورت زیبایی تاثیر گذار بوده است . همین تعداد گره های بالا که زیبایی فرش را دو چندان می کند سبب شده تا این دسته محصولات به نام فرش دستبافت گونه شناخته شود و خریدارانی که از سراسر جهان به دنبال فرش دستبافت ایران به ویژه کاشان هستند می توانند با این خرید فرش ماشینی به فرش مشابه با فرش دستبافت اما قیمتی کمتر دست یابند . بافت این محصول با بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف به نام الیاف آکریلیک هیت ست شده توسط بهترین دستگاه های بافندگی انجام می شود که این موضوع سبب بالا رفتن بحث کیفی این دسته فرش های ماشینی می شود . موضوع دیگر در بحث زیبایی این محصول تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش 1500 شانه می باشد که برابر 14 رنگ بوده همین بحث زیبایی این محصول را دو چندان می نماید . بافت این محصول با جدید ترین طرح ها چون فرش 1500 شانه طرح راحیل ، فرش 1500 شانه طرح سارا و فرش 1500 شانه طرح محیا در رنگ بندی های مختلف و متنوع متناسب با دکوراسیون منازل بافته می شود .

فرش 1200 شانه
این دسته محصولات نیز که جزء جدید ترین فرش ماشینی ایران و جهان می باشد با تعداد گره های عرضی و طولی برابر 1200 و 3600 بافته می شود که فرش 1200 شانه تراکم  3600 را ایجاد می نماید . این محصول نیز با بهترین دستگاه های فرش بافی کشور بلژیک شرکت وندویل بافته و با مرغوب ترین الیاف چون الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شود . استفاده از طیف رنگی 8 رنگ در بافت این محصولات را می توان علتی بیان نمود در زیبایی این دسته فرش های ماشینی . از جدید ترین فرش ماشینی در دسته فرش های 1200 شانه می توان فرش 1200 شانه طرح زیگورات را معرفی نمود .

خرید جدید ترین فرش ایران و جهان
برای خرید جدید ترین فرش ماشینی ایران در سراسر جهان می توانید به شهر فرش کاشان مراجعه و از فروشگاه ها و کارخانجات فرش بافی که به تولید فرش جدید می پردازند دیدن کرده و اقدام به خرید نمایید . اگر امکان سفر به پایتخت فرش جهان شهر کاشان را ندارید می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی دیدن کرده و به خرید اقدام نمایید . یکی از فروشگاه های معتبر در کاشان به نام فروشگاه فرش کاشان که به تولید و عرضه فرش در انواع مختلف می پردازد و تولیدات خود را علاوه بر داخل در خارج از کشور نیز صادر می کند فروشگاه فرش کاشان می باشد که توانسته با تنوع محصولات خود در شاخه های مختلف فرش ماشینی و استفاده از جدید ترین طرح ها به محبوبیت خاصی در میان خریداران فرش ماشینی در سراسر جهان دست یابد . از دلایل دیگر محبوبیت این فروشگاه در کنار استفاده از طرح های جدید می توان به شرایطی اشاره داشت که برای جلب رضایت مشتری و خریداران در نظر گرفته شده است و از این شرایط می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. فروش بدون واسطه فرش که سبب فروش فرش به قیمت درب کارخانه شده است
2. ارسال رایگان و سریع فرش به سراسر کشور
3. ضمانت ده ساله فرش

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی