تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

هفت نکته در انتخاب فرش کودک

انتخاب فرش کودک

امروزه خریداران فرش برای تهیه سیسمونی یا تهیه فرش مناسب اتاق کودک در پی خرید فرش کودک با طرحی جذاب و متنوع در پی کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند . از این رو برای خرید فرش کودک به دنبال فروشگاه قابل اعتماد و معتبری هستند تا بتوانند با توجه به اظهارات بالا در کنار تنوع و کیفیت به فرش با قیمت مناسب دست یابند . اما همان گونه که در خرید فرش جهیزیه یا خرید فرش برای منازل باید به نکاتی در حین خرید توجه نمود برای خرید فرش کودک نیز باید به هفت نکته مهم در انتخاب فرش کودک توجه نمایند . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با این نکات آشنا کرده تا در هنگام خرید فرش مناسب اتاق کودک بتوانید بهترین انتخاب را برای فرزندان خود به ارمغان آورید .

هفت نکته در انتخاب فرش کودک
برای انتخاب فرش عروسکی یا فرش مناسب کودک که بر اساس جنسیت فرزند خرید آن انجام می شود فرش ها به دو دسته فرش عروسکی دخترانه و فرش عروسکی پسرانه دسته بندی می شوند . یکی از نکاتی را که می توان در انتخاب فرش کودک در نظر گرفت همین مطلب بوده که فرش متناسب با جنسیت فرزند که دختر است یا پسر انتخاب شود . پس با توجه به این موضوع می توان گفت اولین نکته در انتخاب فرش مناسب اتاق کودک به شرح زیر می باشد :
1. با توجه به روحیات و ذو ق و سلیقه ی متفاوت دختران و پسران برای انتخاب فرش کودک باید توجه داشت که این روحیات مد نظر قرار بگیرد . دختران به سبب روحیه ی حساس تر از رنگ های روشن و ملیح چون صورتی استقبال می نمایند و برای پسران رنگ آبی خوشایند تر بوده و طرفداران زیادی دارد . به همین دلیل در خرید فرش کودک باید به طیف رنگی به کار رفته در فرش توجه داشت که برای هر فرزند متناسب با روحیه آن به انتخاب فرش پرداخت . فروشگاه فرش کاشان که از معتبر ترین و قابل اعتماد ترین فروشگاه آنلاین فرش در شهر فرش کاشان می باشد توانسته با توجه به در نظر گرفتن این موضوع به تولید فرش کودک و عروسکی با طیف رنگی مورد پسند کودکان دختر و پسر بپردازد .
2. دومین نکته در انتخاب فرش کودک که باید به آن توجه داشت طرح فرش کودک می باشد . کودکان با توجه به ذهن خلاق و مستعدی که دارند در پی تقلید از انیمیشن ها و کارتون هایی هستند که آن را مشاهده می کنند و برای تزیین و خرید هر محصول مورد نظر به دنبال طرح شخصیت کارتونی مورد علاقه خود هستند . بدین منظور برای پوشاندن کف اتاق کودکان یا غافلگیر کردن آن ها می توان با خرید فرش کودک با طرح مورد پسند فرزند خود آن را به عنوان فرش هدیه به فرزند دلبند خود بدهید . فروشگاه فرش کاشان در این زمینه توانسته نیاز خریداران را برطرف کرده و به تولید فرش با شخصیت های کارتونی ایرانی و خارجی محبوب کودکان پرداخته تا افراد بتوانند فرش مناسب اتاق کودک خود را با توجه به پرورش ذهن کودک خود انتخاب نمایند .
3. کیفیت فرش از مهم ترین عامل در انتخاب فرش کودک می باشد که برای انتخاب فرش عروسکی باید به آن توجه داشت . چون کودکان داری پوستی لطیف و حساس هستند باید در انتخاب فرش برای آن ها فرش ضد آلرژی و ضد حساسیت را تهیه نمود تا پوست لطیف و حساس آن ها دچار مشکل نشود . فروشگاه فرش کاشان در این زمینه توانسته با حضور کارشناسان مجرب و توانا به موفقیت در تولید فرش کودک با خاصیت ضد حساسیت بپردازد . این فروشگاه برای تولید فرش کودک خود تحت نظارت کارشناسان با استفاده از الیاف پلی پروپیلن به عنوان نخ خاب ، الیاف جوت به عنوان نخ پود و الیاف پلی استر به عنوان نخ تار که از الیاف مصنوعی با خاصیت ضد حساسیت و ضد قارچ  و مقاوم در برابر ازدیاد طول تا حد پارگی هستند توانسته به تولید یک فرش کودک با کیفیت بپردازد .
4. نکته دیگر در انتخاب فرش کودک انتخاب فرش نرم و راحت می باشد . فرش کودک به سبب این که قابل استفاده در اتاق کودکان می باشد و کودک با راه رفتن و افتادن روی آن نباید دچار مشکل شود باید دارای نرمی و راحتی باشد . بدین منظور در تولید فرش کودک از ارتفاع نخ خاب حدود 13 میلی متری استفاده می نمایند که سبب می شود تا فرش حالتی نرم و راحت داشته باشد . فروشگاه فرش کاشان با رعایت این موضوع نیز به تولید فرش نرم مناسب برای کودکان پرداخته است .
5. نکته دیگری که در بحث راحتی فرش موثر است می توان به تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از عرض فرش اشاره کرد . برای راحتی فرش که همان حس راحتی در حین پا گذاشتن بر روی فرش می باشد می توان این موضوع را بیان نمود که هرچه تعداد گره های عرضی فرش که همان تعداد شانه فرش است کمتر باشد فرش راحت تر و قابلیت پاخور بیشتری دارد . به همین دلیل فروشگاه فرش کاشان با بررسی تیم کارشناسی خود بهترین تعداد شانه در جهت تولید فرش کودک را 320 در نظر گرفته اند .
6. یکی از نکاتی را که در کنار موارد بالا باید به آن توجه داشت تراکم فرش می باشد که استحکامیت فرش را مورد بررسی قرار می دهد . فرش کودک 320 شانه در تراکم 1200 از بهترین نوع فرش عروسکی مناسب اتاق کودکان می باشد که هم از لحاظ راحتی و هم از لحاظ مستحکم بودن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . فروشگاه فرش کاشان نیز با تولید فرش کودک و فرش عروسکی در تعداد 320 شانه و تراکم 1200 این نیاز خریداران را نیز برطرف نموده است .
7. از مواردی که در کیفیت تولید فرش کودک موثر می باشد دستگاه بافنده فرش بوده که در فروشگاه فرش کاشان جهت تولید فرش با تعداد شانه و تراکم پایین گرفته تا فرش با تعداد شانه و تراکم بالا از بهترین و به روز ترین دستگاه بافنده جهت تولید فرش ازجمله فرش کودک استفاده می نماید که این مطلب در بحث کیفی فرش کودک موثر بوده و سبب شده تا فرش کودک به نام فرش درجه یک شناخته شود .

خرید فرش عروسکی یا فرش کودک
برای خرید فرش عروسکی با بالاترین درجه کیفیت و نازل ترین قیمت به سبب نوع جنس الیاف مصرفی و تعداد شانه کم می توان از فروشگاه فرش کاشان که نکاتی را که خریدار برای انتخاب فرش کودک باید رعایت کند ، رعایت کرده و تنها انتخاب طرح و رنگ فرش را بر عهده مشتری می گذارد می توانید به صورت خرید حضوری یا خرید آنلاین فرش اقدام به خرید نمایید و به فرش به قیمت درب کارخانه همراه با ارسال رایگان دست یابید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی