سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» مرجع فرش ماشینی ایران

مرجع فرش ماشینی

کلمه مرجع در لغت به معنای سرچشمه و یا سرآغاز است . کاشان را مرجع فرش ایران می نامند به راستی چرا ؟
شهرستان کاشان در زمان های قدیم در تولید پارچه های گرانبها از جمله مخمل و اطلس شهرت بسیاری داشته است و افراد بسیاری مثل مارکوپولو ، آنتوان سرلی و شوالیه شاردن از فرش ، قالیچه ها و پارچه های گرانبهای تولید شده در این شهر ، ستایش می کردند . در دوران صفوی ، قالی های نفیس تولید شدند که این قالی ها در موزه های بزرگ نگهداری می شود . اولین قالی های نقره باف و زرباف که به قالی شاه عباسی معروف بوده است ، در کاشان تولید شده است . در دوره ای از تاریخ ، به دلیل تهاجم مغولان و افغان ها ، فرش بافی در این شهر از رونق افتاد .
قالیبافی در کاشان را می توان به سه دسته قالی کاشان ، نطنز و قالی جوشقان نام برد .
در سال 1365 تولیدات صنعتی فرش ماشینی در کاشان آغاز شد و بر این تولیدات روز به روز افزوده شد تا جایی که امروزه بیش از 600 واحد تولیدی در این محدوده جغرافیایی دایر می باشد .
اولین قالی های دستباف و ظریف با طرح ها و نگاره های زیبا در کاشان بافته شده است و به دنبال آن ، زیباترین فرش های ماشینی در این شهر تولید شده است . بدیهی است که مرجع فرش ماشینی ایران را کاشان می نامند و عنوان پایتخت فرش را بر این شهر می نهند .
ویژگی های فرش های ماشینی کاشان
با وجود قالی های دستباف بسیار زیبا ، امروزه بیشتر هموطنان ، به سراغ فرش های ماشینی دستبافتگونه می روند . از مشخصه های اصلی فرش های کاشان ، ریز بافتی و ظرافت آن است به همین دلیل است که اغلب محصولات تولید شده در این شهر عنوان دستبافتگونه به خود گرفته است . نقشه ها و طرح ها و نگاره های آن الهام گرفته از قالی های دستباف کاشان است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند .
وجود زمینه لاکی با حاشیه سرمه ای از مشخصات فرش های کاشان در چند سال اخیر بود تا اینکه به مرور زمان و با پیشرفت دستگاه های صنعتی تولید فرش ، تعداد رنگ های موجود در بافت بالا رفت و محصولاتی زیبا با رنگ زمینه متنوع تولید شد . از نقشه ها و طرح های معروف که در فرش های ماشینی به کار می رود عبارت است از ترنج ، محراب ، گلدانی ، شکارگاه ، سجاده ای کاشان ، بته جقه ای کاشان و طرح افشان
زیبایی فرش های کاشان توصیف ناپذیر است . این زیبایی وقتی جلوه بیشتری می یابد که با کیفیت بالا تولید شود . فرش های ماشینی کاشان با الیاف شبیه پشم طبیعی از قبیل الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند که علاوه بر عمر بالا و استقامت بسیاری بالایی که دارد ، درخشانی و زیبایی فرش را بیشتر می کند .
خرید از مرجع فرش ماشینی
در گذشته خرید هموطنان که دور از کاشان زندگی می کردند از کارخانجات این شهر ، امری محال بود و کسانی که خواستار خرید محصولات زیبای این شهر بودند ناگزیر باید در کارخانه ها حضور می یافتند و خرید خود را انجام می دادند . با گسترش تکنولوژی و فراگیر شدن دنیای اینترنت و وب ، خرید آنلاین فرش کاشان افزایش یافت و بیشتر کارخانجات به دلیل اینکه تولیداتشان در شهری است که مرجع فرش نامیده می شد باید فروش اینترنتی و آنلاین را دایر می کردند تا بتوانند فرش های زیبا و نفیس کاشان را در دنیای اینترنت در معرض نمایش بگذارند .
کارخانه فرش کاشان ، یکی از برترین کارخانه ها و تولید کنندگان این شهرستان است که بهترین فرش های ماشینی را در کاشان تولید می کند . این کارخانه ، کیفیت محصولات خود را با به کارگیری الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده در نخ خاب و پنبه در بافت نخ تارو پود بالا برده است و با استخدام بهترین طراحان خبره و زبر دست ، زیباترین فرش های کاشان را در مرجع فرش ایران ، تولید کرده است . خرید اینترنتی فرش کاشان به همراه خرید حضوری برای تمامی همطونان عزیز فراهم است
در شهرستان کاشان کارخانه های بسیاری وجود دارد . ولی تولید کنندگانی در امر فروش موفق هستند که علاوه بر اهیمت دادن به کیفیت و زیبایی ، به قیمت محصولات نیز توجه کنند . کارخانه فرش کاشان ، توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه ، فرش های کاشان را به قیمت درب کارخانه به فروش برساند و فروش بی واسطه و مستقیم را انجام دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان