تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

سرای فرش ماشینی ایرانی

سرای فرش ایرانی

امروزه که فرش ماشینی از ملزومات اساسی برای زینت بخشیدن منازل یا به عنوان کف پوش منازل استفاده می شود یکی از ضروریات منازل می باشد که خرید آن از مراکز معتبر فروش فرش انجام می گیرد . یکی از معتبر ترین مراکز فروش فرش که به نام سرای فرش ماشینی ایرانی معرفی شده است فروشگاه فرش کاشان می باشد که با ارائه انواع فرش ماشینی اعم از فرش های دستبافتگونه گرفته تا فرش های ارزان قیمت یا فرش های ماشینی سنتی گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی در بالاترین درجه کیفیت و نازل ترین قیمت توانسته پاسخ گویی خوبی برای خریداران فرش ماشینی باشد . هدف فروشگاه فرش کاشان واقع در شهر فرش کاشان به عنوان سرای فرش ماشینی ایرانی در راستای جلب رضایت مشتریان می باشد .

سرای فرش ماشینی ایرانی
فروشگاه فرش کاشان که از بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی در شهر فرش یعنی کاشان می باشد به سبب تولید فرش های ماشینی با طرح های سنتی و ایرانی و همچنین طرح های مدرن و فانتزی در تعداد شانه و تراکم متفاوت از فرش 500 شانه گرفته تا فرش 1500 شانه که به دلیل همین تعداد شانه و تراکم بالا که ریز بافتی و ریز نقشی آن را بیشتر می نماید به فرش دستبافت گونه شهرت دارد توانسته با موفقیت در جلب رضایت مشتری بپردازد و همین علتی است بر نام گذاری این مجموعه به نام سرای فرش ماشینی ایرانی که به نام مرجع فرش ماشینی ایران نیز شناخته شده است . تولیدات فرش ماشینی در این فروشگاه به سبب استفاده از مواد و متریال اولیه درجه یک و مرغوب سبب شده تا محصولاتی که در این فروشگاه تولید می شوند در رده بندی از لحاظ کیفیت جزء فرش های درجه یک دسته بندی شوند . استفاده از بهترین نوع نخ برای بافت فرش ماشینی شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب فرش و استفاده از الیاف پنبه به عنوان نخ پود فرش را می توان از موارد بالا رفتن درجه کیفیت فرش معرفی نمود و دلیل این امر ویژگی های این نوع الیاف ها می باشد . استفاده از الیاف پنبه به سبب طبیعی بودن که نرمی و راحتی را در پی دارد در کنار الیاف آکریلیک هیت ست شده که مقاومتی بالا در برابر حرارت و گرما ، انعطاف پذیری بالا ، خاصیت عدم پرزدهی و ضد آلرژیکی که دارد منجر به تولید فرش ماشینی بدون پرز و ضد آلرژی شده که از لحاظ کیفی آن را در درجه بندی فرش های درجه یک قرار می دهند . در کنار این مبحث استفاده از دستگاه های فرش بافی پیشرفته و جدید محصول شرکت وندویل بلژیک از موارد دیگری است که که در بحث کیفی فرش موثر بوده و فرش های ممتاز را در اختیار خریداران قرار می دهد . از مورد دیگری که می توان در کنار بحث کیفیت در معرفی فروشگاه فرش کاشان به نام سرای فرش ماشینی ایرانی موثر دانست قیمت فرش ماشینی است که در این فروشگاه ارائه می شود . این فروشگاه به سبب عدم وجود واسطه و دلالان ، فرش های ماشینی تولید شده خود را به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می نماید . این بحث علاوه بر این که امکان دسترسی به فرش با کیفیت با کم ترین هزینه و قیمت را برای خریداران فراهم آورده سبب شده تا خریداران بیشتری به سمت این فروشگاه روی آورند .

خرید فرش از فروشگاه فرش کاشان
برای خرید فرش با کیفیت بالا و کمترین قیمت در طرح های متنوع و جذاب از فرش های دستبافتگونه گرفته تا فرش های ارزان قیمت 700 شانه از سرای فرش ماشینی ایرانی در شهر فرش کاشان یعنی فروشگاه فرش کاشان می توانید به صورت مستقیم اقدام به خرید نمایید . روش مستقیم خرید فرش که به دو صورت خرید آنلاین فرش و خرید حضوری فرش در این فروشگاه امکان پذیر می باشد به صورت بدون واسطه و با ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده صورت می گیرد . چون روش خرید حضوری از این فروشگاه که در شهر کاشان قرار دارد برای تمامی خریداران میسر نیست روش خرید اینترنتی فرش فراهم آمده تا هر خریدار از هر جای و مکانی که می خواهد به فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت و قیمت به راحتی دست یابد . این فروشگاه با ایجاد خرید آنلاین فرش امکان ارائه تمامی محصولات خود را در فروشگاه آنلاین خود دارد و این مزیتی است که هم خریدار می تواند محصولات متنوع تری را بازدید نماید و هم فروشنده امکان فروش بین این محصولات را برای خود رقم می زند . این فروشگاه در کنار این نوع روش های خرید شرایطی را هم برای خریداران فرش ماشینی خود در نظر گرفته که به جلب رضایت و آسایش آن ها کمک می نماید . از جمله این شرایط می توان به ارسال رایگان فرش به سراسر کشور به همراه ضمانت کتبی ده ساله فرش که نشان از کیفیت بالای محصولات تولیدی در این فروشگاه می باشد اشاره نمود . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی