تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش تابستانه فرش 700 شانه کارخانه فرش کاشان

فروش ویژه فرش 700 شانه تابستانه

در حدود 50 سال است که خرید و فروش فرش ماشینی در بازار فرش ها از بهترین و بیشترین میزان عرضه و تقاضا برخوردار بوده است . فرش هایی که به یمن کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، زیبایی بی نظیر و تنوع بالا به میزان چشم گیری در بین همگان رواج یافته اند و از همان بدو تولید توانسته اند توجه خریداران را به خود جلب نمایند . هیچ خانه ای بدون فرش و زیرانداز قابل سکونت نخواهد بود و هیچ زیر اندازی بهتر از فرش ماشینی کاشان شناخته نشده است . در بین انواع و اقسام کف پوش ها فرش های ماشینی سرآمد هستند چرا که ویژگی های منحصر بفردی دارند . به یاد داشته باشیم که فرش های ماشینی کاشان در اصطلاح یک سر و گردن نسبت به محصولات سایر کارخانه ها بالا تر بوده و محبوبیت و شهرت ویژه ای دارند .
موارد متعددی دست به دست هم داده اند تا دلیل اصلی شهرت و محبوبیت فرش های ماشینی کاشان شوند . مواردی که در مقالات متعدد به آن ها پرداخته ایم . یکی از مهم ترین دلایل تنوع بالای محصولات هم از بعد ظاهر و زیبایی و هم از بعد کیفیت و شانه و تراکم است . اولین فرش های ماشینی بافته های 320 شانه بودند که پس از چندی جای خود را به فرش های 500 شانه و 700 شانه دادند . با وجود پیشرفت فاخر در زمینه تولید انواع فرش های ماشینی هنوز هم فرش های ماشینی 700 شانه کاشان خصوصا محصولات تولید شده در کارخانه فرش کاشان عنوان دار پر فروش ترین فرش های ماشینی هستند .
در این نوشتار به دنبال بررسی فرش های ماشینی هفتصد شانه کاشان با ذکر ویژگی ها و مزایای فرش های ماشینی 700 شانه کارخانه فرش کاشان پرداخته ایم . در ادامه مفصلا توضیح داده شده است که چگونه خواهیم توانست فرش ماشینی مد نظر خود را در فروش های ویژه و دوره های تخفیف از جمله فروش ویژه تابستان فرش خریداری نماییم .

فرش های ماشینی 700 شانه
کارخانه فرش کاشان در تولید فرش های ماشینی درجه یک و ناب حرف اول را می زند چرا که :
1 - از الیاف با کیفیت و مقاوم برای بافت استفاده می کند . الیافی که علاوه بر داشتن دوام و ماندگاری بالا درخشان و زیبا هستند . در حال حاضر بهترین فرش های 700 شانه به کمک نخ خاب آکرولیک هیت ست شده ، نخ تار پنبه و نخ پود پلی استر تولید می شوند .
2 - قیمت مناسب یافته ویژگی دیگر فرش های ماشینی 700 شانه است . قیمت مناسب محصولات کارخانه فرش کاشان بدین علت است که تولید کننده مستقیما  بدون واسطه الیاف با کیفیت را از فروشنده خارجی خریداری می نماید . تولید انبوه و با تکنولوژی نیز در کنار خرید بدون واسطه به کمتر شدن قیمت محصولات کمک کرده است .
3 - تنوع فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان به حدی ست که امکان ندارد مشتری به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نموده و دست خالی باز گردد . برای خرید کافی است وارد فروشگاه آنلاین فرش کاشان شوید و از بین دنیایی از طرح و رنگ و نقشه انتخاب کنید . فرش های هفتصد شانه در سه دسته 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه تولید و وارد بازار می شوند . با وجود آن که هر سه دسته در رده فرش های 700 شانه فرش کاشان قرار دارند ، اما تفاوت های ریز و درشت موجود موجب شده تا فرش های 700 شانه واقعی فروشگاه فرش کاشان به نوع تبدیلی ارجحیت داده شود . همچنین فرش های طرح 700 شانه نسبت به دو نوع دیگر از قیمت و کیفیت کم تری برخوردار هستند .
4 - فرش های 700 شانه بنا بر عدم ظرافت بالا از طرح و نقشه های شلوغ و پیچیده برخوردار نخواهند بود و از آن جایی که طرح های ساده نسبت به طرح های پیچیده و شلوغ ارزان قیمت تر هستند ، فرش های پانصد شانه و هفتصد شانه نسبت به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه معتبر فرش کاشان ارزان تر خواهند بود .
5 - در بین محصولات موجود در بازار فرش های ماشینی کاربرد محصولات 700 شانه بسیار بالا ست . این نوع از فرش ها در هال ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهرو و ... مورد استفاده قرار می گیرند . توان بالای فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان در برابر فشار و پاخوردگی از یک طرف و قیمت مطلوب و مناسب از طرف دیگر فرش را برای هر فضایی مناسب کرده است .

خرید و فروش ویژه فرش های ماشینی
خریداران برای داشتن یک تخته فرش ماشینی به المان های مختلفی توجه می کنند ؛ از جمله قمیت محصول در کنار کیفیت بالا و مناسب . برای خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب یا بهتر بگوییم با قیمت ارزان کافی است ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را انتخاب نمایید . همان طور که می دانیم فروشگاه اینترنتی نوین ترین روش خرید است و مکانی است مجازی برای عرضه محصولات . این فروشگاه های عمدتا زیر نظر تولید کننده اداره می شود و چون هزینه های سربار در این روش وجود ندارد قیمت ارزان در کنار کیفیت بالا تأمین خواهد شد .
در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دقت نمایید که فروشگاه صحیح انتخاب شده باشد . متاسفانه در حال حاضر سوء استفاده از نام و برند کارخانه های معتبر به شدت افزایش یافته و به دنبال این سوء استفاده ها اعتماد خریداران به برند ها کم می شود .
خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مهم ترین روش خرید ارزان قیمت است اما تنها روش نیست . فروشگاه فرش کاشان در بازه های زمانی مختلف از جمله ایام تابستان ، نزدیک اعیاد و ... اقدام به فروش ویژه محصولات خود می نماید . می توانید در جشنواره های تخفیف ، فرش های ماشینی 700 شانه با کیفیت و متنوع را مطابق با سلیقه و نیاز خود از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به قیمت بسیار ارزان خریداری نمایید . به یاد داشته باشید که علت ارزان بودن محصولات عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش ها از سوی تولید کننده می باشد . عدم دست به دست شدن و عم حضور واسطه های مختلف در روند عرضه توجیه کننده تفاوت فاحش قیمت در محصولات عرضه شده ازسوی فروشگاه اینترنتی و فروشگاه فیزیکی می باشد .

فروش تابستانه فرش
در حال حاضر فروشگاه فرش کاشان در راستای عرضه بهتر محصولات، خدمت رسانی به مشتریان و از سوی دیگر فروش بیشتر جشنواره بزرگ تخفیف تحت عنوان فروش ویژه تابستانه را برپا نموده است . فروش تابستانه فرش ، بهترین موقعیت برای تمامی خریداران در سراسر دنیا است . کافی است وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شده و در قسمت محصولات از بین تنوع بسیار بالای موجود فرش مورد نظر خود را انتخاب نمایید . در هنگام انتخاب فرش 700 شانه از برند فرش کاشان به مواردی از جمله رنگ و طرح و سایز و سایز فرش توجه نمایید چراکه این گونه ویژگی ها بر نقش فرش در دکوراسیون تأثیر گذار خواهد بود .
در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان علاوه بر خرید فرش به قیمت فروش ویژه تابستانه می توانید اطلاعات مختلفی در زمینه خرید بهترین فرش ماشینی کسب نمایید . قسمت های مختلف فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شامل توضیحات درباره تولید کننده ، نحوه خرید ، آشنایی با خط تولید ، عکس و فیلم از کارخانه ، آدرس و نحوه ارتباط با تولید کننده و ... می باشد .
خریداران هنگام خرید از جشنواره یا فروش ویژه تابستانه از مزیت های زیر برخوردار خواهند شد :
1 - ارسال رایگان فرش خریداری شده درب منزل خریدار .
2 - به همراه داشتن بیمه و گارانتی توسط شرکت تولید کننده . داشتن گارانتی به تنهایی نشان دهنده کیفیت بالای محصول است و راهنمای خوبی برای خریداران خواهد بود . چرا که فروشنده در صورت اطمینان از کیفیت محصول خود دست به دادن گارانتی و ارائه بیمه و ضمانت می نماید .
3 - قیمت ارزان فرش در عین کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر .
4 - خرید و انتخاب از بین صدها طرح و نقشه گوناگون که دست مشتریان را در انتخاب و خرید فرش باز می گذارد .
5 - ارائه اطلاعات مفید در زمینه خرید و کمک به خرید بهترین فرش توسط تیم مشاوره حاضر در فروشگاه اینترنتی .
6 - باز بودن بیست و چهار ساعته فروشگاه و دسترسی به محصولات در هر زمان و هر مکان توسط مشتریان .
7 - امکان حضور در فروشگاه بدون هیچ گونه محدودیتی .
8 - عدم نیاز به صرف زمان و انرژی و جابجایی جهت رفتن به فروشگاه خصوصا در شهرهای بزرگ که مشکلاتی از قبیل شلوغی و ترافیک و .... چند برابر از شهر های کوچک است .
9 - وجود جدید ترین و به روز ترین متدهای فرش های ماشینی در فروشگاه اینترنتی .

برای تضمین خرید خود و بهره مندی از مزایای عنوان شده کافی است با مراجعه به لینک فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، وارد قسمت فرش های ماشینی شوید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی