تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش بزرگ پارچه

فرش بزرگ پارچه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، صنعت فرش بافی به حد خود کفایی رسیده که در کنار تولید فرش های ماشینی با سایز استاندارد امکان تولید فرش با سایز خاص نیز وجود دارد و سبب شده تا این دسته از فرش ها علاوه بر فرش های با ابعاد استاندراد در بخش صادرات نیز به جایگاه مطلوبی برسد و متقاضیان زیادی علی الخصوص از کشورهای اروپایی ، عربی و آمریکایی را به سمت خود جلب نماید . فرش های سایز خاص که دارای انواع مختلف چون فرش بزرگ پارچه 24 متری ، فرش بزرگ پارچه مستطیل ، فرش بزرگ پارچه دایره ، فرش بزرگ پارچه بیضی می باشد با توجه به مساحت مکان مورد نظر بافته و انتخاب می شود . این دسته از فرش ها که دارای ابعاد نامتعارف هستند را می توان جزء فرش های سفارشی محسوب نمود .

فرش بزرگ پارچه
فرش بزرگ پارچه که طراحی و بافت آن باید توسط شرکت بافنده ایی انجام شود که از لحاظ کیفی و کمی همه ی موارد لازم در تولید این فرش را در نظر گرفته و به تولید این فرش بپردازد  تنها در کشور عزیزمان ایران بافته و در اختیار متقاضیان این دسته از فرش های ماشینی قرار می گیرد . فرش بزرگ پارچه یا همان فرش یکپارچه را می توان از دسته فرش هایی دانست که امکان استفاده از آن برای مکان های با مساحت بزرگ چون حسینیه و مساجد ، لابی هتل و خانه های ویلایی دارای مساحت زیاد استفاده نمود . به همین دلیل بافت این محصول تنها در کارخانه هایی اتفاق می افتد که با داشتن تیم مجرب طراحی و کارشناسی و در نظر گرفتن شرایط خاص به تولید آن بپردازند . از شرایطی که در تولید این محصول باید در نظر گرفت در وهله اول سایز و مساحت مکان مورد نظر می باشد . این اندازه گیری باید به حدی دقیق باشد که طراح فرش برای طراحی آن و در نظر گرفتن طرح با لچک و ترنج به طور دقیق بتواند این لچک و ترنج را در میانه فرش قرار دهد تا زیبایی و نمو فرش به هم نخورده و فرش زیبایی داشته باشید . به همین منظور برخی برای سفارش فرش در ابعاد بزرگ پارچه با سایز خاص یا فرش در طرح های مختلف چون فرش سایز خاص چون فرش گرد ، فرش بیضی و فرش مربع می توانید از تیم کارشناسی برای تعیین مساحت استفاده نمایید . در نظر گرفتن اختلال در ساختمان چون وجود ستون در یک سالن نیز از نکاتی است که در طراحی فرش در نظر گرفته می شود تا فرش ابعاد بزرگ با در نظر گرفتن این موضوع بافته شود . با توجه به در نظر گرفتن این شرایط می توان تولید کننده ای را موفق به تولید این دسته از فرش دانست که علاوه بر رعایت شرایط بالا در بحث کیفی فرش نیز موفق عمل نماید . البته نکته ای دیگری را که در این زمینه باید به آن توجه داشت این موضوع می باشد که فرش بزرگ پارچه توسط دستگاه خاصی بافته نمی شود و تنها معدود تولید کنندگانی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که از محبوب ترین و مطرح ترین آن می توان شرکت فرش کاشان را بیان نمود که در زمینه تولید انواع فرش ماشینی از جمله انواع فرش ابعاد بزرگ فعالیت دارد . این شرکت در زمینه تولید فرش بزرگ پارچه به تولید انواع فرش بزرگ پارچه در طرح و رنگ گوناگون با ویژگی های منحصر به فرد می پردازد که سبب می شود تا این دسته از فرش به فرش درجه یک نیز شناخته شود .

انواع فرش بزرگ پارچه
فروشگاه فرش کاشان با تولید این دسته از فرش های ابعاد بزرگ در انواع مختلف شامل
1. فرش بزرگ پارچه مستطیل
2. فرش بزرگ پارچه دایره
3. فرش بزرگ پارچه بیضی
4. فرش بزرگ پارچه 24 متری
توانسته نیاز تمامی خریداران را برطرف نماید که متمایل به خرید این نوع فرش برای پوشاندن کف منازل هستند تا به جای انداختن چندین فرش برای پوشاندن منزل از یک فرش بزرگ پارچه برای زیباتر نشان دادن منازل استفاده نمایند . شرکت فرش کاشان برای تولید این دسته از فرش های ماشینی از بهترین نوع الیاف شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید تا به لحاظ ویژگی های این نوع الیاف که شامل مقاومت در برابر حرارت و گرما ، انعطاف پذیری بالا و عدم پرزدهی و ضد آلرژی می باشد یک فرش بدون پرز و ضد آلرژی با مقاومت بالا را در اختیار خریداران قرار دهد . بافت این محصولات در فروشگاه فرش کاشان با دستگاه های پیشرفته محصول وندویل بلژیک صورت می گیرد که همین اوامر در بحث کیفیت فرش تولیدی موثر و فرش درجه یک را در اختیار خریداران قرار می دهد . دلیل تقاضای بالا در کشورهای عربی و اروپایی از این فرش به سبب وجود ویلا و کاخ های با مساحت بالا می باشد که برای پوشاندن نیاز به فرش با ابعاد بزرگ یا فرش یکپارچه دارند و دلیل تقاضای بالای آن ها در خرید فرش ابعاد بزرگ از شهر فرش کاشان به ویژه فروشگاه فرش کاشان بحث کیفیتی است که این فروشگاه در تولیدات خود به کار می برد .
 
قیمت فرش بزرگ پارچه
قیمت این نوع محصولات همانند سایر فرش های ماشینی با توجه به المان های مورد استفاده در بافت تعیین می شود که از این المان ها می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. تعداد شانه و تراکم فرش
2. نوع جنس الیاف مصرفی در بافت
3. تعداد طیف رنگی به کار رفته در فرش
4. ابعاد فرش
5. نوع دستگاه بافنده فرش
البته ذکر این نکته نیز قابل توجه است که فروشگاه فرش کاشان به سبب عدم وجود واسطه به عرضه مستقیم فرش یعنی عرضه فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد و همین موضوع در ارائه فرش با قیمت ارزان حتی فرش های بزرگ پارچه در این شرکت تاثیر گذار می باشد .

خرید فرش بزرگ پارچه
فروشگاه فرش کاشان برای متقاضیان این دسته از فرش های سفارشی این امکان را به وجود آورده تا در صورت نبود امکان مراجعه حضوری به صورت اینترنتی به راحتی بتوانند به خرید آنلاین فرش بپردزاند . از این رو با ایجاد وب سایت اینترنتی فروشگاه فرش کاشان در این زمینه به فعالیت پرداخته و برای خریداران خود شرایطی چون ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله را ایجاد نموده تا به جلب رضایت و آسایش مشتریان بپردازد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی