تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع تابلو فرش آیات

تابلو فرش آیات

تابلو فرش یکی از وسایل تزیینی منازل که به همراه دکور و سایر وسایل می تواند زینت بخش منازل باشد در انواع مختلفی تولید و به بازار روانه می شود . تابلو فرش که در اصل همان فرش های بافته شده در ابعاد کوچک هستند در برخی از شرکت های تولید کننده فرش ماشینی تولید و به بازار عرضه می شود . بافت این تابلو فرش های ماشینی که امروزه از تقاضای بالایی برای خرید برخوردار است در شرکت های گوناگونی چون شرکت فرش کاشان تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد . تابلو فرش های ماشینی در انواع مختلف منظره و طبیعت ، تابلو فرش گل و میوه ، تابلو فرش حیوانات ، تابلو فرش فرانسوی و کلاسیک و مینیاتور و تابلو فرش آیات تولید می شود که هر شخص بر اساس نوع سلیقه و نیاز خود به انتخاب و خرید می پردازد .

تابلو فرش آیات
تابلو فرش آیات یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی است که ایرانیان به سبب اعتقاد خاص خود بیشتر از این تابلو فرش ها برای منازل به ویژه منازل نو عروسان استفاده می کنند تا علاوه بر دوری از چشم نظر با استفاده از این تابلو فرش آیات به منازل و زندگی خیر و برکتی بدهند . تابلو فرش آیات علاوه بر منازل در مکان های مذهبی شامل مساجد و حسینیه ها نیز استفاده می شود تا روحانیت فضا بیشتر شود . تابلو فرش های آیات خود در دسته بندی تابلو فرش مذهبی قرار دارد که دارای انواع گوناگونی به شرح زیر می باشد :

    تابلو فرش علی ولی الله
    تابلو فرش مدینه
    تابلو فرش مکه
    تابلو فرش فاطمه
    تابلوفرش پنج تن
    تابلو فرش 14 معصوم
    تابلو فرش بین الحرمین
    تابلو فرش کاظمین
    تابلو فرش نجف
    تابلو فرش امام رضا
    تابلوفرش حضرت معصومه
    تابلوفرش مشهد اردهال
    تابلو فرش شاهزاده عبد العظیم

هر خریدار برای خرید تابلو فرش ماشینی با طرح آیه می تواند از هر یک از این دسته تابلو فرش های مذهبی دیدن کرده و خرید نماید . اما چون بیشتر از تابلو فرش های آیه قرآنی استقبال بیشتری به عمل می آید تولید کنندگان چون فروشگاه فرش کاشان در این زمینه به تولید تابلو فرش می پردازد . تابلو فرش با آیات قرآنی می تواند از تابلو فرش چهار قل ، تابلو فرش ان یکاد و تابلو فرش آیت الکرسی نام برد که بیشتر از این دسته ها استفاده از تابلو فرش وان یکاد مورد خریداری ایرانیان به سبب ویژگی این آیه قرآنی که سبب حفاظت از چشم نظر است استفاده می نمایند . تابلو فرش وان یکاد تولید شده در فروشگاه فرش کاشان با طرح و رنگ مختلف تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد که از جمله طرح های پر استقبال این شرکت می توان به 
1. تابلو فرش ماشینی آیه طرح وان یکاد
2. تابلو فرش آیه طرح وان یکاد
اشاره داشت که بسیار مورد خریداری و توجه واقع شده است .

خصوصیات تابلو فرش آیات

تابلو فرش آیات تولید شده در فروشگاه فرش کاشان به صورت بافت بوده و در تولید آن از الیاف مرغوب و طبیعی استفاده می شود که سبب شده تا تابلو فرش با کیفیت تولید و به خریدار عرضه شود . تابلو فرش های آیات در این فروشگاه با تعداد گره های عرضی و طولی برابر 1200 و 3600 تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد که سبب شده تا تابلو فرش آیات به عنوان تابلو فرش 1200 شانه تراکم 3600 شناخته شود . این تعداد گره های بالا در تولید این محصول را می توان علتی بر زیبایی و طرافت این نوع تابلو فرش های ماشینی طرح آیات دانست . طیف رنگی گه در بافت این فرش های ماشینی به کار می رود برابر 8 رنگ واقعی بوده که این موضوع نیز در زیبایی تابلو فرش بی تاثیر نبود و زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد . تولید این تابلو فرش های بی نقص در این فروشگاه از مواردی است که به استفاده از دستگاه پیشرفته فرش بافی جهت تولید تابلو فرش در فروشگاه فرش کاشان اشاره دارد . استنفاده از این تابلو فرش های ماشینی علاوه بر زینت بخشیدن منازل می تواند به عنوان یک هدیه مناسب برای عزیزان نیز باشد و شما می توانید به عنوان یک تابلو فرش هدیه آن را به عزیزان و دوستان خود تقدیم نمایید .

قیمت تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی با توجه به المان های به کار رفته در تولید تعیین قیمت می شوند به طوری که برای مشخص نمودن قیمت تابلو فرش مذهبی طرح آیه از موارد زیر در مشخص نمودن قیمت استفاده می نمایند .
1. تعداد شانه و تراکم تابلو فرش : که ریز بافتی و پر بودن تابلو فرش را به همراه دارد از موارد موثر در قیمت تابلو فرش می باشد .
2. تعداد طیف رنگی به کار رفته در تابلو فرش : که زیبایی تابلو فرش را به همراه دارد و در مشخص نمودن قیمت تاثیر گذار می باشد .
3. ابعاد تابلو فرش : هر چه ابعاد تابلو فرش بزرگتر تعداد گره های مصرفی در تولید بیشتر پس در نتیجه الیاف مصرفی نیز بیشتر پس قیمت بالاتر خواهد بود .
4. نوع جنس الیاف تابلو فرش : استفاده از الیاف درجه یک و طبیعی چون آکریلیک در تولید به جای پلی استر در افزایش قیمت تابلو فرش دخیل می باشد .
پس می توان قیمت یک تابلو فرش ماشینی را با توجه به این المان ها به طور تقریبی معین نمود .

خرید تابلو فرش آیات
فروشگاه فرش کاشان با تولید انواع تابلو فرش از جمله تابلو فرش آیات در طرح و رنگ های متنوع و جذاب توانسته به نیاز خریداران این نوع تابلو فرش پاسخ دهد . این فروشگاه به سبب حذف واسطه و دلالان توانسته با برقراری ارتباط مستقیم با خریدار به فروش تابلو فرش به قیمت درب کارخانه بپردازد که این مورد از عواملی است که در دسترسی به تابلو فرش ارزان قیمت تاثیر دارد . امکان خرید تابلو فرش آیات به صورت حضوری و خرید اینترنتی تابلو فرش در این فروشگاه با شرایط ویژه چون ارسال رایگان به همراه ضمانت نامه همراه است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی