تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح 700 شانه

خرید فرش طرح 700 شانه کاشان

فرش ماشینی به دلیل دوام بالا و قیمت مناسب تر نسبت به فرش های دستبافت مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است . فرش ماشینی کاشان با تمام سلایق اجتماعی و فرهنگی بافت و تولید می شود و به دلیل ارزان تر بودن نسبت به فرش های دستبافت اغلب اقشار جامعه توانایی خرید انواع مدل فرش ماشینی کاشان را دارند . بنابراین برای خرید این کالای مهم ایجاب می کند که اطلاعات کاملی از این محصولات داشته باشیم .
بیشتر افراد دوست دارند ، فرشی را انتخاب کنند که علاوه بر زیبایی فراوان ، عمر و ماندگاری بسیار خوبی داشته باشد . فرش 700 شانه یکی از محبوب ترین انواع فرش های ماشینی کاشان است . این فرش ها دارای طرح های بسیار متنوعی هستند .

ویژگی فرش 700 شانه کاشان
تراکم و شانه فرش هفتصد شانه : به تعداد گره هایی که در جهت طول فرش ماشینی زده می شود تراکم طولی گفته می شود  و به تعداد گره هایی که در جهت عرض فرش ماشینی زده می شود ، شانه یا تراکم عرضی می گویند . برای محاسبه شانه و تراکم فرش ماشینی 700 شانه کاشان ، یک متر از عرض و طول فرش را در نظر می گیرند و سپس تعداد گره های آن را می شمارند .
ماشین بافت فرش هفتصد شانه : دستگاه بافنده فرش های ماشینی متنوع هستند و برای انواع تعداد شانه یک نوع دستگاه بافنده داریم که با تکنولوژی های متفاوت و منحصر به فرد اقدام به تولید قالی ماشینی می کنند . دستگاه بافنده HCPx2 دستگاهی با امکانات بسیار پیشرفته است که می تواند فرش های 700 شانه تا تراکم 3000 را ببافد . در این دستگاه می توان نوع پود فرش نهایی را معین کرد هم چنین می توان ضخامت جنس نخ را تعیین کرد ، به طوری که تراکم طولی را تا 3000 افزایش داده شود .
الیاف فرش هفتصد شانه : هر فرش ماشینی دارای سه نوع نخ است : نخ خاب ، نخ تار و نخ پود .
نخ خاب همان پرز فرش است و در واقع ضخامت قالی با ضخامت آن تعیین می شود . الیافی که در نخ تار ، پود و خاب مورد استفاده قرار می گیرد در کیفیت محصول نهایی ماشینی ، نقش بسیار پر رنگی را ایفا می کند . بهترین کیفیت برای استفاده در الیاف نخ خاب ، نخ های آکریلیک است که قبل از استفاده در عملیات هیت ست نیز قرار می گیرند و با اصطلاحِ آکریلیک هیت ست ، در فرش های ماشینی 700 شانه مورد استفاده قرار می گیرند . رنگ پذیری مناسب نخ اکریلیک باعث می شود که فرش ماشینی به زیباترین شکل تولید شود . هم چنین فرایندی که با عنوان هیت ست روی الیاف صورت می گیرد باعث افزایش کیفیت آن می شود .
نخ تار و پود در جهت عمود فرش بافته می شود که پود درشت تر و تار نازک تر است . الیاف نخ تار و پود فرش 700 شانه می توانند کنف ( نخ جوت ) ، پلی استر و پنبه باشد که اکثرا از همه این موارد در فرش ماشینی هفتصد شانه استفاده می شود و دارای کیفیت عالی هستند .
ارتفاع نخ خاب در فرش ماشینی 700 شانه کاشان ، بین 10 تا 12 میلی متر می باشد . این ارتفاع همان لطافت و نرمی فرش را تعیین می کند .
تعداد رنگ فرش هفتصد شانه : رنگبندی فرش های ماشینی بر اساس پنج رنگ : هشت رنگ ، ده رنگ ، دوازده رنگ و چهارده رنگ بافته و تولید می شوند . با توجه به نقشه ای که طراح  آن را طراحی کرده باشد ، تعداد رنگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت . فرش های 700 شانه کاشان با تعداد هشت رنگ ، ده رنگ و دوازده رنگ بافته می شوند . کیفیت و تراکم و تعداد رنگ بالا قیمت های بالا تری را برای فرش هفتصد شانه رقم می زند .

انواع فرش 700 شانه
فرش ماشینی 700 شانه واقعی
فرش ماشینی طرح 700 شانه
فرش ماشینی ترک 700 شانه
فرش 700 شانه فانتزی
فرش 700 شانه تبدیلی


فرش ماشینی طرح هفتصد شانه
فرش ماشینی طرح هفتصد شانه بر خلاف نامگذاری در شاخه ی 700شانه قرار نمی گیرد . علت نامگذاری این قالی ماشینی ، بافته شدن طرح های جدید و پرفروش 700شانه در این دسته از فرش می باشد . فرش طرح 700 شانه در واقع جزء دسته ی ۵۰۰ شانه ی فرش ماشینی کاشان قرار دارد که با تراکم عرضی 500 گره و تراکم طولی در حدود 1000 گره واقعی بافته می شود.
فرش های ماشینی طرح هفتصد شانه با تعداد 7 یا 8 رنگ عرضه می شوند . این نوع از فرش ماشینی دستگاه های بافنده کامپیوتری و به روز تری نسبت به فرش های 500 شانه دارند و در رده ی بالاتری قرار می گیرند . فرش های طرح ۷۰۰ شانه به خاطر قیمت کمتر و طرح های زیباتر مورد استقبال خریداران قرار گرفته اند .

خصوصیات فرش طرح 700 شانه

گروهی از فرش های ماشینی هستند که با تراکم نسبتا پایین تری به فرش های 700 شانه تولید می شوند . این مدل از فرش ماشینی را فرش طرح 700 شانه می نامند . این گونه از قالی ماشینی یکی از محصولات بسیار محبوب و پر فروش فرش کاشان است . این فرش ها علاوه بر زیبایی که دارند نسبت به دیگر فرش ها دارای نرمی و لطافت بیشتری هستند به همین دلیل ممکن است برای برخی ها که برای استراحت ، خوابیدن و نشستن از فرش استفاده می کنند مناسب باشد .
فرش طرح 700 شانه از لحاظ کیفیت درجه يک و درجه دو دارد . قيمت فرش طرح هفتصد شانه کاشان کمتراز فرش  700 شانه واقعی  است .
ارتفاع نخ خاب در فرش های طرح 700 شانه بلندتر از فرش های 700 شانه واقعی است به عنوان مثال فرش 700 شانه اصل دارای 10.5 میلیمتر ارتفاع خاب است ولی در فرش های طرح 700 شانه این مقدارد به 12.5 میلیمتر می رسد .
بهترین قالی ماشینی طرح هفتصد شانه ، قالی است که با نخی ضخیم و جنسی عالی بافته شده باشد . یکی از مهم ترین ویژگی های یک قالی ماشینی طرح هفتصد شانه ، نخ خاب اکریلیک آن می باشد زیرا جنس نخ عمر و ماندگاری ، لطافت و نرمی و ... را مشخص می کند . یکی از مهمترین ویژگی های یک فرش طرح هفتصد شانه که بر روی زیبایی و جذابیت تاثیر فراوانی دارد طرح و نقشه می باشد .زیرا طرح و نقش فرش در خانه و دکوراسیون مشخص می باشد . بعضی از طرح های فرش های طرح هفتصد شانه کاشان برگرفته از طرح های قدیمی و دستباف اصیل ایرانی می باشند . این مدل از فرش ماشینی را فرش دستبافگونه می نامند . دلیل این نامگذاری این است که طرح و نقش آن از طرح های فرش دستباف است .

ویژگی های فرش ماشینی طرح هفتصد شانه
تنوع بالا در رنگبندی و نقوش فرش
استفاده از طرح سنتی ، کلاسیک و فانتزی
کیفیت مناسب و ارزان تر بودن
تنوع در طرح و رنگ
استفاده از مواد اولیه درجه یک
بافت با الیاف اکریلیک هیت ست
نرمی و لطافت بالا
طول عمر و ماندگاری زیاد فرش
مقاومت بالا در برابر حرارت ، نور و شستشو
استانداردترین شانه و تراکم

خرید غیر حضوری فرش طرح هفتصد شانه
امروزه به خاطر نوسانات ارز در کشور قیمت فرش ماشینی طرح 700 شانه هم بسیار بالا رفته است و خرید آن برای افرادی که وضعیت مالی خوبی ندارند ، بسیار سخت است . کارخانه فرش کاشان ، فرش های طرح هفتصد شانه را با رنگ ها و نقوش متنوعی تولید می کند تا با تمام سلایق عجین باشد.
از دلایلی که فرش ماشینی طرح 700 شانه کاشان مورد استقبال عموم قرار گرفته است می توان طرح های بسیار متنوع با رنگبندی بالا ، کیفیت و ظرافت در بافت ، استفاده از مواد درجه یک ، قیمت مناسب و ارزان نسبت به فرش های دستبافت و خرید مستقیم و بی واسطه از کارخانه اشاره کرد.
شرکت فرش کاشان جهت جلب رضایت مشتریان خود از مواد اولیه درجه یک برای بافت فرش ماشینی طرح 700 استفاده می کند . فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی هستند . کارخانه فرش کاشان برای راحتی مشتریان ، خرید فرش طرح 700 شانه را به صورت آنلاین و غیر حضوری فراهم کرده است . قیمت فرش های ماشینی طرح هفتصد کارخانه فرش کاشان ، قیمت مصوب تولیدی بوده و از سایر فروشگاه فیزیکی ارزان تر می باشد . ارسال فرش ماشینی از طریق وب سات فرش کاشان از درب کارخانه تا منزل مشتریان عزیز رایگان و به عهده کارخانه است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی