تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی مربع

فرش مربع

در گذشته ، فرش ها به صورت مستطیل بافته می شد اما امروزه برخی از کارخانه های معتبر بنابر درخواست مشتریان ، فرش های مربع شکل ، دایره ای ، بیضی را نیز تولید می کنند . با توجه به المان های زیبا شناسی ، انتخاب درست فرش ها از نظر شکل ، رنگ و طرح ، تاثیر بسزایی در دکوراسیون منزل دارد .
متخصصین کارخانه فرش کاشان ، برای خریداران ویژگی های فرش های مربعی شکل را بیان کرده اند تا عزیزان بتوانند بهترین گزینه را برای منازل خود انتخاب کنند .
استفاده از فرش مربعی شکل در دکوراسیون منازل
به دلیل تقارن در طرح های فرش های مربع ، نظم روانی در فضا ایجاد می کند و عزیزان می توانند با پهن کردن فرش های مربعی شکل در مرکز اتاق و چیدن وسایل دور آن ، فضایی امن و آرام را جهت دورهمی های خانوادگی به وجود آورند . بهتر است پایه های مبل روی فرش مربعی شکل قرار نگیرند و از طرفی دیگر نباید پایه های مبل دورتر از کناره فرش باشند .
از فرش های مربعی شکل می توان برای تفکیک فضاهای خیلی بزرگ از جمله سالن های بزرگ پذیرایی نیز استفاده کرد . بدین گونه که با پهن کردن فرش مربع ، سالن بزرگ را به قسمت نشیمن ، قسمت پذیرایی و قسمت ناهارخوری تفکیک کرد و فضا را از یکنواختی خارج کرد .
گذاشتن میز گرد غذاخوری در وسط فرش مربع ، حس هنجار شکنی خوشایندی ایجاد می کند .
استفاده از فرش های مربعی شکل در مکان های رسمی و اداره ها بسیار انتخاب شایسته ای است چون در این مکان ها ، پهن کردن فرش تنها برای زیبایی و تکمیل دکور است .
خرید فرش های مربعی شکل با جدیدترین طرح های زیبا
کارخانه فرش کاشان توانسته است در کنار تولید فرش های مستطیلی شکل ، فرش ماشینی مربع شکل را در طرح ها و نقشه های بسیار زیبا تولید کند . این محصولات زیبا با طرح های هنرمندانه با استفاده از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند و در شانه و تراکم های بالا و به صورت دستبافتگونه بافته می شوند .
از آنجایی که فرش مربعی شکل در دکوراسیون مرکز توجه است ، در انتخاب طرح ها و نقشه ها باید دقت کرد که متناسب با دکوراسیون و مبلمان و پرده ها و وسایل دیگر انتخاب شوند .
کارخانه فرش کاشان با تولید فرش های مربعی در طرح ها و نگاره های متفاوت ، قدرت انتخاب مشتریان را بالا برده است و بدین صورت مشتریان می توانند از میان مدل ها و طرح های مختلف ، طرح متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنند .
برند فرش کاشان ، برندی است معتبر که برای مشتریان ، خرید آنلاین فرش کاشان را در کنار خرید حضوری قرار داده است و بدین صورت خرید را برای تمامی همطوطنان عزیز میسر ساخته است .
در خرید خرید فرش مربع از کارخانه فرش کاشان ، مشتریان می توانند خرید حضوری و یا خرید آنلاین را انتخاب کنند . در خرید حضوری ، فرد می تواند با حضور در کارخانه ، نظاره گر کیفیت و زیبایی فرش های مربعی شکل از نزدیک باشد . در خرید آنلاین ، فرد با مراجعه به وب سایت فرش کاشان از صدها مدل و طرح دیدن می کند و سپس با بررسی خصوصیات محصول ، زیباترین فرش مربع را انتخاب می کند .
در خرید آنلاین و خرید حضوری ضمانت نامه و گارانتی به همراه بیمه نامه ، همراه محصول خواهد بود و این ضمانت نامه چیزی نیست جز گواه بر کیفیت بالای فرش های ماشینی این کارخانه .
به دلیل تولیدات بالای این کارخانه ، مدیران این کارخانه تمامی محصولات را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کنند . بدین صورت مشتریان می توانند زیباترین فرش های مربعی شکل را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا خریداری کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی