تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی گرد

فرش گرد

فرش ماشینی گرد یا فرش دایره از دسته فرش های ماشینی با سایز خاص می باشند که خریداران خاص خود را دارد . از این رو برخی از تولید کنندگان در کنار تولید فرش های ماشینی در شکل هندسی مستطیل دست به تولید فرش با شکل هندسی دایره زده اند تا خریداران خاص این فرش بتوانند به خرید فرش گرد بپردازند . شرکت فرش کاشان یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان بزرگ فرش ماشینی در انواع فرش های سنتی گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی می باشد که توانسته با تحولی عظیم در زمینه تولیدات خود به تولید فرش ماشینی با سایز خاص شامل فرش گرد یا دایره ای شکل ، فرش مربع ، فرش بیضی و فرش بزرگ پارچه مستطیل دست یابد . این شرکت در تولید فرش دایره ای ماشینی یا همان فرش گرد ماشینی توانسته همانند سایر تولیدات خود این محصول را در رده بندی فرش های درجه یک قرار دهد .

فرش گرد
فرش ماشینی کاشان به سبب شهرتی که در میان خریداران پیدا نموده و علت این امر را می توان قدمت و کیفیت محصولات شهر فرش کاشان دانست از دسته محصولاتی است که تمامی خریداران از اقصی نقاط کشور به دنبال خرید آن می باشند . فرش گرد نیز که نمونه ای خاص از فرش های ماشینی می باشد نیز در این باب صدق کرده و افراد برای خرید فرش گرد به دنبال فرش گرد کاشان می باشند . لذا برای خرید این نوع فرش دایره ای ماشینی به دنبال فروشگاه یا کارخانه های تولید کننده این نوع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان می باشند که از مطرح ترین آن می توان فروشگاه فرش کاشان را معرفی نمود که در میان رقبا توانسته در میان خریداران به جایگاه مطلوبی دست یابد . فرش گرد یا همان دایره ای شکل همانند سایر فرش ها از دو نوع فرش گرد دستبافت و فرش گرد ماشینی وجود دارد که با توجه به نوع دستبافت بودن و دارا بودن قیمت بالای آن افراد برای خرید فرش دایره ای به دنبال نوع ماشینی آن می باشند . استفاده از طرح و رنگ گوناگون و جذاب در تولید فرش های گرد ماشینی از جمله مواردی است که در کنار قیمت مناسب آن نسبت به نوع دستبافت بسیار مورد پسند واقع شده است . تولید فرش گرد در قطر های گوناگون از 1 تا 7 متر صورت می گیرد که شرکت فرش کاشان این دسته از محصولات خود را با قطر 2 متر تولید می نماید . کاربرد فرش های گرد در مکان های مختلف می باشد که ما در ادامه به توضیح آن می پردازیم .

کاربرد فرش گرد در دکوراسیون
فرش های گرد در کنار بحث کف پوش کردن منازل با جنبه تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد و این مورد در استفاده از این فرش در مکان های خاص دخیل می باشد . این فرش های دایره ای شکل را که به عنوان فرش تزیینی شناخته شده به سببب ایجاد حالت تعادل  و حس آرامش را می توان در مکان های وسیع پذیرایی که چیدمان مبل آن به اطراف فرش می باشد استفاده شود تا فضای خاص و زیبایی را به وجود آورد .
استفاده از این فرش در مکان هایی چون هتل و سالن کنفرانس به عنوان بخش ورودی جلوه آن مکان را بیشتر می نماید و اکثرا از این نوع فرش گرد بزرگ استفاده می نمایند .
البته استفاده از فرش گرد در قسمتی از خانه که بخش خاصی در منزل می باشد نیز جلوه و زیبایی منزل را بیشتر می نماید . به طور مثال استفاده از فرش گرد در قسمتی که کتابخانه قرار دارد می تواند علاوه بر جداسازی آن از سایر بخش های منزل زیبایی آن را نیز دو چندان نماید . استفاده از فرش دایره ایی در پایین پای تخت در اتاق خواب نیز از موارد استفاده از این فرش ماشینی می باشد .

خصوصیات فرش گرد تولید شده در فروشگاه فرش کاشان
فروشگاه فرش کاشان تولید فرش دایره ای شکل را به حالت گل برجسته در رنگ های روشن و شاد چون فرش های ترک با طرح های متفاوت تولید می نماید . در بافت فرش های گرد در این فروشگاه تعداد شانه و تراکم بالا استفاده می شود تا این فرش را به فرش دستبافت گونه مبدل سازد و استفاده از آن در پذیرایی منازل زینت بخش فضای منزل باشد . استفاده از تعداد شانه برابر 1200 و تراکم 3600 در این محصول ظرافت و ریز بافتی این محصول را بیشتر نموده است . طیف رنگی که در بافت فرش گرد در این فروشگاه به کار می رود برابر 8 رنگ واقعی بوده که زیبایی فرش را بیشتر می نماید . استفاده از الیاف مرغوب آکریلیک در تولید این دسته از محصول با بافت توسط پیشرفته ترین دستگاه های فرش بافی محصول وندویل بلژیک از مواردی است که در بحث کیفی این فرش دخیل بوده و از لحاظ دسته بندی به عنوان فرش درجه یک شناخته می شود .

خرید فرش گرد کاشان
خرید فرش گرد کاشان همانند سایر فرش های ماشینی در این شهر فرش یعنی کاشان به دو صورت خرید اینترنتی فرش و خرید حضوری فرش در فروشگاه فرش کاشان امکان پذیر می باشد . این فروشگاه با فروش مستقیم فرش به قیمت عمده که همان عرضه فرش به قیمت درب کارخانه است توانسته خریداران زیادی را به سمت خود جلب نماید . این فروشگاه با استفاده از طرح های جدید در بافت فرش ماشینی گرد توانسته از لحاظ نیاز سلیقه ای پاسخ گوی تمامی افراد خریدار فرش گرد باشد . این فروشگاه با ایجاد امکان هر دو روش خرید فرش این امکان را در نظر گرفته تا خریدارن بتوانند به فرش با کیفیت به صورت رایگان در درب منزل دست یابند . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی