تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی بی قواره

فرش بی قواره

دکوراسیون خانه با وسایل زینتی آزین بندی می شود و فضای دلنشین و جذابی را برای سکونت فراهم می آورد . هر خانه بنا بر سبک سلیقه صاحب خانه و اعضا خانواده طوری چیده می شود که موجبات تفاوت خانه ها را فراهم می آورد . اگر توجه نموده باشید تفاوت سبک معماری خصوصا در خانه های شهری بسیار اندک است اما چیدمان و استفاده از وسایل مختلف به حدی در ظاهر خانه موثر است که خانه ها را حتی با داشتن سبک معماری یکسان فضای خانه را بسیار متفاوت کرده اند .
در نوشته های متفاوت به تنوع بالای فرش ها خصوصا فرش های ماشینی بافته شده در کارخانه های کاشان اشاره شده است . هر فرد با هر سلیقه و رجحانی می تواند بنا بر نیاز و توان مالی خود نوع محصول را انتخاب کند . طرح ، اندازه ، مدل ، متد و رنگ مهم ترین مواردی هستند که هنگام خرید مد نظر خریداران قرار می گیرند اما جالب آنکه در بافته های جدید موجود در فروشگاه فرش کاشان ، انواع فرش هایی دیده می شود که از آن ها تحت عنوان فرش های بی قواره یاد می کنیم . فرش های بی قواره یا همان فرش های غیر استاندارد ، محصولاتی هستند که مستطیل نبوده و از رنج نرمال بافته های اولیه خارج هستند .
توجه به قواره فرش زمانی مهم تلقی می شود که قصد خرید فرش برای فضاهایی مانند پذیرایی داشته باشیم . پذیرایی اولین محیطی است که مهمان در آن قرار می گیرد و اهمیت آن بخاطر مهمان نوازی ایرانیان و ارزش  و اعتباری است که برای مهمان خود قائل هستند .
از آنجایی که هر خریدار در کنار اندازه و طرح ها و مدل های مختلف به قواره فرش هم توجه می نماید و بحث بی قوارگی فرش اخیرا مطرح شده است و تعداد نوشته های موجود در این مورد کم تر از مباحث عرضه شده در زمینه های دیگر است، متن نوشتار در دست را به فرش های بی قواره نسبت داده ایم . امید است مطالعه این نوشتار بتواند در انتخاب بهتر خریداران کمک کند .
توجه به قواره فرش
توجه به قواره فرش کاربرد های متفاوت را در فرش ایجاد می کند . برای نمونه فرش های دایره ای یا گرد کاربردی متفاوت از فرش های مستطیل یا مربع خواهند داشت . استفاده هر فرشی به منظور هدف خاصی توصیه می شود و از این رو مواردی از جمله خرید فرش بی قواره که گاها ناقواره هم خوانده می شود بدون توجه به کابرد آن برای تنوع و تحول در دکوراسیون خانه حائز اهمیت خواهد بود . فروشگاه های مختلفی در عرضه و فروش فرش های بی قواره فعالیت می کنند اما خرید از فروشگاه فرش کاشان به عنوان فروشگاهی که توانسته است تمامی طرح ها ، ابعاد و اندازه های فرش های غیر استاندارد را در بر گیرد نسبت به سایر فروشگاه ها ارجحیت دارد .
مهم ترین دلیل توجه خریداران به فرش های بی قواره هنجار شکنی ست که نسبت به بافته های قبل داشته اند . این هنجار شکنی زیبایی خاصی را بوجود اورده است و خریدارانی را که به شیک بودن ، ظاهر زیبا و تنوع توحه دارند را جلب و البته جذب کرده است .
بسته به فضا و دکوراسیون خانه برخی محیط ها می توانند با داشتن یک تخته فرش بی قواره از فروشگاه فرش کاشان صاحب طرح و جلوه ای متفاوت شوند . ممکن است صاحب خانه بخواهد با داشتن و پهن کردن فرشی خارج از استاندارد فضا را زیبا نماید و در این حالت چه فرشی بهتر از فرش های بی قواره فروشگاه کاشان پاسخگوی این زیبایی خواهد بود ؟
اندازه های استاندارد فرش
دستگاه های تولید فرش ماشینی توانایی بافت فرش در ابعاد مختلفی را دارند . فرش های ماشینی اندازه های استاندارد مختلفی را شامل می شوند که مطرح ترین آن ها عبارتند از : 
- فرش 24 متری : 6*4 متر
- فرش 12 متری : 3*4 متر
- فرش 9 متری : 5/2*5/3 متر
- فرش 6 متری : 2*3 متر
- قالیچه، 3 متری و 4 متری : 5/1*25/2 متر
- دایره ، گرد : 2*2 متر
- گرد ، دایره : 1*1 متر
- ذرع و نیم : 1*5/1 متر
- کناره : 1*2 ، 1*3 ، 1*4 متر
- پادری : 5/0*85/0 متر

برخی از اوقات ، خریداران به دنبال فرش هایی با ابعاد غیر استاندارد هستند که کارخانه فرش کاشان توان تولید این فرش های بی قواره و غیر استاندارد را در اندازه های درخواستی مشتری دارد .
خرید فرش های بی قواره
سری به فروشگاه فرش کاشان بزنید و با محصولات جدید و زیبای این فروشگاه آشنا شوید . فرش های بی قواره یا ناقواره بافته هایی هستند که با حد استاندارد متفاوت بوده و عمدتا بصورت انبوه تولید نمی شوند و معمولا این محصولات بنا بر سفارش مشتریان و خواست خریداران بافته می شود . بدین ترتیب که خریداران در فروشگاه فرش کاشان نسبت به سفارش فرش بی قواره مد نظر خود اقدام نموده و با تعیین دقیق ویژگی های محصول درخواستی ، خواهان بافت فرشی متناسب با فضای خانه خود خواهند شد .
اگر به عنوان خریدار قصد ثبت سفارش فرش بی قواره در فروشگاه فرش کاشان را دارید دقت نمایید که عمدتا به علت بافت خاص فرش ها توسط دستگاه ( که همزمان دو تخته فرش یکی با بافت زیر و دیگری با بافت رو تولید می شود ) ممکن است ثبت سفارش تکی نبوده و خرید دو تخته فرش الزامی باشد .
در تعریفی دیگر فرش بی قواره را می توان بدین گونه تعریف نمود : فرشی که در بافت آن با عدم رعایت الگو های سنتی و متعارف شاهد بافته ای با طول و عرض متفاوت از حدود استاندارد و تناسب معمول هستیم . فرش های بی قواره فروشگاه فرش کاشان می تواند انواع فرش های لوزی ، فرش های مثلثی شکل و یا ترکیبی از هر نوع اشکال هندسی دیگر را شامل شوند . فرش های سفارشی زیادی از نوع دستبافت در کاخ ها و خانه های تاریخی و موزه های ایران وجود دارد . این امر اهمیت و جذابیت ابعاد فرش را برای خریداران نشان می دهد .
در کنار زیبایی و توجه به المان های شناخت اصولی دکوراسیون برخی محیط ها نه صرفا از بعد زیبایی بلکه از جهت عدم استاندارد بودن بعد فضا با مشکل فرش شدن مواجه هستند . اگر اتاقی خارج از حد استاندارد ساخته شده باشد صاحب خانه برای فرش کردن فضا دیگر نمی توان از فرش های معرفی شده در بالا کمک بگیرد و عموماً خانه های روستایی که بدون نقشه خاصی طراحی و ساخته می شوند با چنین مشکلاتی مواجه می شوند . مشکل چنین فضاهایی در طراحی و سبک معماری خانه است اما فرش های بی قواره فروشگاه فرش کاشان به داد چنین فضاهایی رسیده اند و مشکلات و خطاهای معماری را از نظر دور کرده اند .
گاهی جهت پوشش دادن فضاهای بی قواره از چند تخته فرش استاندارد هم استفاده می شود اما استفاده از فرش بی قواره فروشگاه فرش کاشان رایج تر و مناسب تر خواهد بود . از زیبا ترین کاربرد های فرش های بی قواره پهن نمودن آن ها در فضایی از خانه و از بودن اطاف آن است این نوع استفاده از فرش های بی قواره نه تنها به زیبایی خانه لطمه ای وارد نمی کند بلکه تا حد زیادی کمک کننده خواهد بود .
بهترین فرش های بی قواره را از فروشگاه فرش کاشان خریداری نمایید . این فروشگاه ارائه دهنده فرش های با کیفیت ، ناب ، زیبا و درجه یکی از که نوآوری و خلاقیت را به همراه دارد .
برای ثبت سفارش فرش های با ابعاد درخواستی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی