تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی گل و گیاه

تابلو فرش گل و گیاه

امروزه برای جلوه دادن به منازل و زیباتر کردن آن ها از وسایل تزئینی شامل تابلو فرش استفاده می نمایند تا زیبایی منزل و فضا دو چندان شود . تابلو فرش ها که در اصل همان فرش های ماشینی در ابعاد کوچک هستند در طرح های متنوع و جذاب شامل منظره و طبیعت ، طرح آیه ، گل و گیاه و ... بافته و در اختیار خریداران قرار می گیرد . امروزه افراد به سبب مشغله زیاد و سبک های زندگی که رواج یافته بیشتر به منظره و طبیعت علی الخصوص گل و گیاه توجه می نمایند از این رو برای خرید وسایل تزیینی شامل گل و و گلدان و تابلو فرش ماشینی گل و گیاه برای زیباتر کردن فضای منزل استفاده می نمایند .

تابلو فرش گل و گیاه
تابلو فرش های ماشینی از دو نوع تابلو فرش بافت و تابلو فرش چاپی تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرند . تابلو فرش چاپی که به علت تعداد رنگ به کار رفته بیشتر در آن تولید می شود از زیبایی تصویر بیشتری برخوردار می باشد لذا برای بافت تصاویر و طرح هایی که تعدد رنگ نقش اساسی را در زیبایی تابلو فرش به ارمغان می آورد استفاده از تابلو فرش چاپی صورت می گیرد . از این رو می توان همین موضوع را علتی دانست بر تفاوت میان تابلو فرش بافت با تابلو فرش چاپی . تابلو فرش های ماشینی چاپی بافته شده در شرکت های فرش ماشینی به صورت قالیچه سفید رنگ به صورت رولی بافته و در ابعاد متناسب با نیاز جدا شده و تصویر با پالت های رنگی مشخص مربوط به طرح بر روی آن چاپ می شود . تابلو فرش های منظره و طبیعت شامل تابلو فرش ماشینی گل و گیاه را می توان به سبب به کار رفتن تعداد رنگ های بالا در آن در شاخه بندی تابلو فرش های چاپی قرار داد تا به تصویر زیبا و عیننا طبیعی یک تابلو فرش گل و گیاه دست یابید . در تولید تابلو فرش ماشینی با طرح گل و گیاه به سبب تنوع طرح شامل گل های خاص ، سبد گل ، گل و گلدان و ... می توان به یک تابلو فرش گل و گیاه خاص و متناسب با سلیقه و نوع دکوراسیون خود دست یافت . یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی که در کنار تولید انواع فرش ماشینی توانسته در زمینه تولید تابلو فرش از نوع بافت و چاپی نیز با موفقیت عمل نماید و با تولید انواع تابلو فرش های متنوع و جذاب در طرح های مختلف نیاز خریداران این دسته از وسیله تزئینی را برطرف نماید فروشگاه فرش کاشان می باشد که توانسته با موفقیت در این زمینه در تولید تابلو فرش با کیفیت موفق عمل نماید . فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید تابلو فرش گل و گیاه این دسته از تابلو فرش ها را با خصوصیاتی به شرح زیر تولید نموده است .

خصوصیات تابلو فرش ماشینی گل و گیاه
فروشگاه فرش کاشان در تولید این دسته از تابلو فرش ها از نوع تابلو فرش چاپی استفاده می نماید که از لحاظ نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت از بهترین نوع الیاف شامل پلی استر استفاده می نماید . چاپ تصاویر بر روی این نوع تابلو فرش ها از روش سابلیمیسشن می باشد که طی فرآیند گرما دهی تصویر مورد نظر بر روی تابلو فرش چاپ می شود . این نوع تابلو فرش در فروشگاه فرش کاشان در تعداد شانه و تراکم بالا شامل تعداد گره عرضی برابر 1200 و گره طولی برابر 3600 تولید و تابلو فرش 1200 شانه با تراکم 3600 را در اختیار خریداران قرار می دهد که همین موضوع سبب شده تا تابلو فرش چاپی در کنار زیبایی تصویر به سبب ریز بافتی و ظرافت زیبایی بیشتری را داشته باشد . از تابلو فرش های ماشینی چاپی دسته گل و گیاه می توان به طرح های زیر که بیشترین استقبال را در فروشگاه فرش کاشان داشته است اشاره نمود :
1. تابلو فرش چاپی گل طرح گلایول
2. تابلو فرش چاپی گل طرح دسته گل
3. تابلو فرش چاپی گل و گلدان

خرید تابلو فرش گل و گیاه
فروشگاه فرش کاشان در زمینه ارائه انواع فرش های ماشینی و انواع تابلو فرش ماشینی توانسته خرید این محصولات را به صورت مستقیم برای خریداران در نظر بگیرد .  این فروشگاه با ایجاد امکان خرید اینترنتی تابلو فرش در کنار خرید حضوری تابلو فرش توانسته امکان خرید این نوع محصول را برای تمامی افراد در سراسر کشور به آسانی فراهم آورد . این فروشگاه با راه اندازی وب سایت اینترنتی به نام فرش کاشان توانسته امکان دسترسی آسان و سریع به انواع تابلو فرش از جمله تابلو فرش گل و گیاه را برای خریداران به ارمغان آورد . خرید از این فروشگاه سبب می شود تا شما به تابلو فرش ارزان قیمت و با کیفیت به سبب عدم وجود واسطه و دلالان دست یابید و تابلو فرش مورد نظر را به صورت رایگان تحویل بگیرید .      

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی