تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی سفارشی

تابلو فرش سفارشی

درست است که امروزه پیشرفت تکنولوژی و فناوری چون گوشی و تبلت گرفتن عکس را به همراه دارد اما باز چاپ عکس های خانوادگی و شخصی لذت بخش بوده و از زیبایی خاصی برخوردار است . چرا که چاپ همین عکس ها زیبایی بیشتری را داشته که با چاپ نمایان می شود . پیشرفت تکنولوژی در زمینه چاپ عکس بر روی اجسام مختلف نظیر لیوان و بشقاب و فرش و ... توانسته موفق عمل کرده و مورد استقبال قرار بگیرد . اما در میان این همه چاپ عکس روی فرش در ابعاد کوچک که در اصل همان تابلو فرش می باشد بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است . این موضوع سبب شده تا تابلو فرش سفارشی به وجود آید بدین منظور که هر شخص بتواند با توجه به سلیقه و نظر خود به سفارش تابلو فرش با عکس شخصی یا عکس های خانوادگی یا عکس دوستان دست یابند .
 
تابلو فرش سفارشی
تابلو فرش های ماشینی که امروزه در قالب دو دسته تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش ماشینی چاپی تولید می شوند را می توان به صورت سفارشی خریدار تولید نمود . هر خریدار با توجه به کاربرد تابلو فرش می تواند به سفارش تابلو فرش عکس شخصی بپردازد  . بدین گونه که برای تازه عروس و داماد ها به سفارش عکس عروسی بر روی تابلو فرش می پردازند و برای دادن تابلو فرش به عنوان هدیه می توانند عکس دوست و عزیزان مورد نظر را با سفارش بر روی تابلو فرش ایجاد و به عنوان تابلو فرش هدیه آن را به دوستان خود بدهند و عزیزان خود را غافلگیر نمایند . برای سفارش تابلو فرش عکس چهره یا عکس شخصی می توانید از فروشگاه فرش کاشان که از تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی می باشد و در تولید تابلو فرش ماشینی نیز به جایگاه مطلوبی رسیده مراجعه و به سفارش تابلو فرش سفارشی بپردازید . این فروشگاه که با پذیرفتن سفارش تابلو فرش عکس چهره در دو نوع تابلو فرش بافت و تابلو فرش چاپی اقدام کرده توانسته با در نظر گرفتن نظر هر خریدار و توان مالی آن تولید تابلو فرش با عکس شخصی را در هر دو نوع بافت و چاپی انجام دهد . این فروشگاه در بافت و تولید هر دو نوع تابلو فرش ماشینی از بهترین متریال چون بهترین نوع جنس الیاف مصرفی در تولید به همراه بهترین دستگاه بافت و چاپ عکس چون سابلیمیشن جهت چاپ عکس روی تابلو فرش در تولید استفاده می نماید که همین موضوع در بحث کیفیت تابلو فرش موثر بوده و در رده بندی تابلو فرش ها آن را به عنوان تابلو فرش درجه یک معرفی می نمایند . این فروشگاه به سبب کسب موفقیت در تولید انواع فرش ماشینی درجه یک در طرح و نقشه جدید توانسته برای جلب رضایت خریداران که هدف اصلی این فروشگاه می باشد اقدام کند و به همین منظور در جلب رضایت خریداران تابلو فرش ماشینی نیز توانسته به این موفقیت دست یابد . این فروشگاه در کنار بحث تولید تابلو فرش های سفارشی به فروش تابلو فرش های ماشینی با طرح هایی چون تابلو فرش آیات ، تابلو فرش منظره و طبیعت و ... پرداخته تا خریدارانی که تنها برای جلوه بخشیدن به منازل به دنبال وسیله تزیینی برای زینت بخشیدن هستند بتوانند با توجه به چینش نوع دکوراسیون از هریک از طرح های مورد نظر تابلو فرش های فروشگاه فرش کاشان دیدن و بهترین انتخاب را برای خود به ارمغان آورند .

خرید تابلو فرش سفارشی
فروشگاه فرش کاشان با دارا بودن نماد های لازم چون نماد الکترونیکی اعتماد ، نماد ایمن پرداخت ، نماد ستاد ساماندهی از سوی وزرات صنعت و معدن و تجارت توانسته در کنار فروش حضوی فرش و تابلو فرش از کارخانه به ایجاد وب سایت اینترنتی فرش کاشان دست یابد . تا علاوه بر فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی بتواند نیاز خریداران از سراسر کشور را برای سفارش تابلو فرش برطرف نماید تا هر خریدار بتواند به تابلو فرش ماشینی کاشان که هم چون فرش کاشان که از کیفیت بالایی برخوردار است دست یابد . این فروشگاه با ارائه ارتباط با کارشناسان توانسته با خریدار ارتباط گرفته و با دریافت عکس مورد نظر جهت سفارش تابلو فرش پس از بررسی تیم نظارت و واحد کیفی و تایید آن به چاپ عکس روی تابلو فرش یا بافت عکس روی تابلو فرش بپردازد . تولید تابلو فرش سفارشی در نوع بافت یا چاپی بسته به نظر و سلیقه خریدار و توان مالی آن صورت می گیرد . منظور از توان مالی در تولید تابلو فرش سفارشی را می توان قیمت تابلو فرش بافت با عکس شخصی در قیاس با تابلو فرش چاپی عکس شخصی بیان نمود که از قیمت بالاتری برخوردار می باشد . و هر خریدار با توجه به بودجه خود به سفارش تابلو فرش ماشینی می پردازد . انتخاب ابعاد و نوع تابلو فرش که چاپی بوده یا بافت در کنار بحث عمودی و افقی بودن تابلو فرش از مواردی است که با انتخاب مشتری در تابلو فرش های سفارشی صورت می گیرد . این فروشگاه با تاییدیه نهایی از مشتری به تولید تابلو فرش پرداخته و این تابلو فرش را به قیمت درب کارخانه به خریدار عرضه می نماید . همین طور امکان تحویل رایگان تابلو فرش نیز برای مشتریان این فروشگاه مهیا شده تا با آسایش و اطمینان خاطر به خرید تابلو فرش یا سفارش آن بپردازند . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی