تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع قالیچه های ماشینی

قالیچه ماشینی

امروزه سبک زندگی های مدرنیته سبب شده تا افراد به سمت آپارتمان نشینی روی آورند و دیگر از آن خانه و منازل با وسعت بالا استفاده نکنند . همین موضوع در استفاده از وسایل منازل نیز تاثیرگذار بوده و سبب شده تا افراد به سبب جا و مکان کمتر به دنبال وسایل کوچک و سایز کم باشند . یکی از این وسایل که به عنوان پوشاندن کف منزل در کنار بحث زیبا نمودن آن استفاده می شود فرش ماشینی می باشد که دارای سایز های کوچک بوده و مناسب این منازل می باشد . به فرش های ماشینی بافته شده در سایز کوچک و نا متعارف که از ابعاد استاندارد کمتر است قالیچه می گویند و افراد برای منازل با مساحت کم به عنوان کف پوش به دنبال قالیچه هستند تا بتوانند منازل خود را زینت بخشند .

انواع قالیچه ماشینی
قالیچه های ماشینی که در سایز های کوچک شامل فرش های 1.5*1 و 2.90*2 و 2.25*1.5 بافته می شود مناسب برای منازل با مساحت کم می باشد که بسیار امروزه برای کف پوش استفاده می شود . قالیچه های ماشینی در انواع مختلفی تولید می شوند که از جمله آن می توان به قالیچه ماشینی سنتی ، قالیچه ماشینی فانتزی و مدرن اشاره نمود که هر خریدار با توجه به نوع دکوراسیون خود به انتخاب آن می پردازد . افراد برای خرید قالیچه ماشینی همانند فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد به دنبال خرید از شهر فرش کاشان می باشند که در تولید فرش ماشینی زبانزد بوده و شهرت جهانی داشته است . علاوه بر این موضوع بحث کیفیت و قیمت فرش های شهر فرش کاشان نیز نسبت به سایر فروشگاه ها و شهر ها را به دلیل استقبال و بحث رقابت مناسب تر بوده و این علتی است بر جذب خریدار به سوی خرید از فروشگاه های فرش شهر کاشان . یکی از فروشگاه های فرش در شهر فرش کاشان را می توان شرکت فرش کاشان معرفی نمود که در زمینه تولید فرش و قالیچه ماشینی توانست با موفقیت در میان خریداران به جایگاه مطلوبی دست یابد . این فروشگاه با توجه به در نظر گرفتن شرایط و سلیقه افراد برای تولید قالیچه های ماشینی از طرح های متنوع در بافت استفاده می نماید تا علاوه بر نیاز سلیقه ایی افراد در بحث حفظ هارمونی رنگ و چینش دکوراسیون بتوانند به یک قالیچه ماشینی زیبا و با کیفیت دست یابند . فروشگاه فرش کاشان با تولید قالیچه های ماشینی از نوع سنتی و فانتزی به عنوان قالیچه ماشینی کوچک توانسته امکان خرید قالیچه ماشینی ارزان را برای خریداران ایجاد نماید و این امر به سبب المان های به کار رفته در بافت قالیچه و ابعاد این نوع فرش ماشینی سایز کوچک می باشد . از قالیچه های سنتی در این فروشگاه می توان به همان طرح فرش های ماشینی اشاره داشت که در صورت سفارش برای خریدار بافته می شود . البته سفارش قالیچه در این فروشگاه در طرح سنتی در قالب جفتی پذیرفته می شود . بدین معنا که قالیچه ماشینی با طرح سنتی به صورت دو تایی سفارش داده و بافته می شود . از نوع دیگر قالیچه های ماشینی در این فروشگاه می توان به نوع فانتزی آن اشاره داشت که در انواع طرح ترک ، گلیم و گبه و شنل و آبرنگی در سایز های قالیچه تولید می شود .

قیمت انواع قالیچه ماشینی
قیمت قالیچه های ماشینی همان طور که در بالا بیان شد با توجه به المان هایی که در بافت به کار می رود و با توجه به ابعاد آن تعیین می شود . به سبب این که ابعاد قالیچه ها از فرش های ماشینی کمتر است پس در الیاف مصرفی صرفه جویی به عمل می آورد و همین علتی است بر ارزان تر بودن قالیچه های ماشینی کوچک . البته قیمت قالیچه های سنتی و فانتزی نیز با یکدیگر متفاوت است و دلیل این امر را می توان تعداد گره های عرضی و طولی قالیچه که نشان از شانه و تراکم آن است بیان نمود که در قالیچه های سنتی به سبب تعداد بالای شانه و تراکم قیمت بالاتر از دسته قالیچه های فانتزی که تعداد کمتری را برخوردارند را دارا می باشد . نوع جنس الیاف مصرفی نیز در دسته قالیچه های ماشینی متفاوت بوده و برخی از آکریلیک و برخی از پلی پرو پیلن یا پلی استر بافته می شوند که هر کدام از این نوع الیاف ها به سبب ویژگی هایی که دارد از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد . همین عوامل با یکدیگر به تعیین قیمت قالیچه های ماشینی کمک می کند . البته نکته ایی که در این جا قابل تامل است و می توان به آن اشاره داشت فروش قالیچه ماشینی در فروشگاه فرش کاشان می باشد که به صورت مستقیم به خریدار عرضه می شود و همین مطلب در کاهش قیمت این نوع قالیچه های نیز بی تاثیر نبوده و موثر می باشد .

خرید قالیچه ماشینی کاشان
فروشگاه فرش کاشان با فروش اینترنتی فرش در کنار فروش حضوری این امکان را مهیا نموده تا خریداران به راحتی بتوانند بدون طی مسافت طولانی و خستگی و صرف هزینه های ناشی از سفر به صورت آنلاین در هر ساعت و مکان از قالیچه های ماشینی کاشان در انواع طرح و رنگ دیدن نموده و با توجه به نوع دکوراسیون و هارمونی رنگ به انتخاب بهترین قالیچه با توجه به مکان استفاده آن دست یابند . این فروشگاه با ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله فرش علاوه بر بحث کیفی از لحاظ قیمت نیز به فکر آسایش خریدار می باشد .   

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی