تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش برای پذیرایی

فرش پذیرایی

امروزه خرید و انتخاب فرش به عنوان یک وسیله کاربردی در منازل که در کنار جلوه دادن و زیبایی بخشیدن برای پوشاندن کف نیز کاربرد دارد با توجه به مکان استفاده از آن باید برای انتخاب آن به نکاتی توجه داشت . یکی از مهم ترین بخش منازل که در زینت بخشیدن و نمو و جلوه منازل نقش اساسی را بر عهده دارد پذیرایی منازل می باشد که کف پوش آن در نگاه اول بسیار فضای چشم گیری را به وجود می آورد . از این رو انتخاب فرش برای پذیرایی از حساس ترین انتخاب های کف پوش برای منازل می باشد . که خریدار با توجه به نکات زیر باید به انتخاب آن بپردازد .

فرش برای پذیرایی
فرش پذیرایی به سبب محلی که رفت و آمد در آن کم است علاوه بر کیفیت بالایی که باید داشته باشد تا بتوان از آن طی سالیان متمادی استفاده کرد باید از زیبایی برخوردار باشد تا پذیرایی را زیباتر نماید . از این رو انتخاب فرش های زیبا و لوکس که به فرش دستبافت گونه معرفی می شوند به سبب ریز بافتی و ظرافت بالا می تواند انتخابی مناسب برای پذیرایی باشد . از دسته فرش های ماشینی دستبافت گونه که می تواند برای پذیرایی استفاده شود و زینت بخش منازل باشد می توان فرش های 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه را معرفی نمود که به سبب تعداد شانه و تراکم بالا از ریز بافتی و ظرافت برخوردارند و همین امر علاوه ر دو چندان کردن زیبایی فرش این نوع فرش را همسان با فرش های دستبافت می نماید . استفاده از این فرش ها با تعداد شانه و تراکم بالا که مناسب برای مکان های کم تردد چون پذیرایی می باشد از بهترین گزینه برای کف پوش منازل و جلوه دادن به آن می باشد .
دومین موضوعی را که می توان برای فرش پذیرایی در نظر گرفت و مورد توجه قرار داد تا بتوان انتخابی مناسب را برای پذیرایی رقم زد انتخاب طرح فرش می باشد . طرح فرش بر اساس نوع چینش دکوراسیون باید انتخاب شود . طرح فرش ماشینی در دو دسته فرش های ماشینی سنتی و فرش ماشینی فانتزی و مدرن قرار می گیرد که هر دسته از این نوع فرش ها را می توان با توجه به دکوراسیون منازل که از نوع سنتی می باشد یا مدرن انتخاب نمود تا فضایی دلچسب برای منازل به ویژه پذیرایی به وجود آید .
بحث بعدی در انتخاب فرش پذیرایی مناسب را می توان رنگ فرش یا همان رنگ زمینه فرش بیان نمود که این موضوع علاوه بر طرح و رنگ به کار رفته در دکوراسیون با توجه به ابعاد و مساحت پذیرایی تعیین می شود . علاوه بر حفظ هارمونی رنگی که در دکوراسیون به کار می رود باید به انتخاب فرش برای پذیرایی پرداخت اما نکته ایی را که در کنار این موضوع باید با توجه به مساحت منزل یا پذیرایی به آن توجه کرد انتخاب فرش با رنگ تیره یا فرش رنگ روشن می باشد . برای انتخاب فرش رنگ تیره بهترین گزینه برای انتخاب پذیرایی های با مساحت بزرگ می باشد که با انداختن فرش رنگ تیره فضایی گرم و کوچک ایجاد نماید . انتخاب فرش با رنگ زمینه روشن نیز برای پذیرایی منازل با وسعت کمتر بهترین انتخاب می باشد که علاوه بر بزرگ تر شدن فضا زیبایی خاصی را برای پذیرایی به ارمغان می آورد .
بحثی دیگر که در انتخاب فرش پذیرایی مد نظر قرار می گیرد انتخاب فرش های لوکس و گران قیمت می باشند که زینت بخش پذیرایی شما خواهد بود . این موضوع که در قیمت فرش پذیرایی موثر است سبب شده تا فرش پذیرایی نسبت به سایر فرش ها چون فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه از قیمت بالاتری برخوردار باشد . زیرا در انتخاب این نوع فرش های ماشینی علاوه بر بحث لوکس بودن به بحث دستبافت گونه بودن آن توجه می شود که در افزایش قیمت فرش پذیرایی موثر می باشد . البته تنها این علتی بر گران تر بودن فرش پذیرایی نیست بلکه شاخص هایی که در تولید این فرش نیز استفاده می شوند از مواردی است که در تعیین قیمت فرش پذیرایی موثر می باشد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت
2. تعداد شانه و تراکم
3. نوع دستگاه بافنده
4. تعداد رنگ به کار رفته در بافت
5. ابعاد فرش

خرید فرش پذیرایی
خریداران فرش پذیرایی که در انتخاب این فرش به علت نمایان بودن و جلوه دادن به منزل نقش مهمی را دارد بسیار دقت به عمل آورده و به دنبال خرید فرش با کیفیت و در عین حال زیبا می باشند . از همین رو برای خرید فرش ترجیحا از شهر فرش کاشان اقدام به خرید می نمایند زیرا در بحث قدمت و کیفیت محصولات به عنوان مهد فرش جهان شناخته شده است . به همین منظور از فروشگاه های نامی در این شهر فرش چون فروشگاه فرش کاشان اقدام به خرید می نمایند . این فروشگاه برای ایجاد امکان دسترسی همه ی افراد از سراسر کشور به فرش های ماشینی کاشان با راه اندازی وب سایت اینترنتی فرش کاشان به فروش فرش پذیرایی در طرح و رنگ متنوع و جذاب در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت می پردازد .  

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی