تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی مسجد

فرش مسجد

امروزه فرش به عنوان وسیله کاربردی جهت ایجاد فضایی منظم و یکپارچه و به عنوان کف پوش مورد استفاده قرار می گیرد . علاوه بر استفاده از فرش های ماشینی در منازل جهت پوشاندن کف و زینت بخشیدن استفاده از آن در سایر مکان ها چون امکان متبرکه و مجالس و مساجد مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از فرش در مجالس چون هتل و تالار و رستوان به عنوان فرش تشریفات شناخته می شود و استفاده از فرش ماشینی در امکان متبرکه چون مسجد و حسینیه به عنوان فرش مسجد شناخته می شود . امروزه که مساجد برای داشتن نظم و یکپارچگی که باید در صفوف نمازگذاران باشد فرش مساجد را به صورت سجاده فرش تولید می نمایند که علاوه بر ایجاد نظم و یکپارچگی جهت قبله نیز در صورت پهن نمودن این دسته از فرش های ماشینی معین شود .

فرش مسجد

فرش های ماشینی که برای استفاده در مکان هایی خاص تولید می شود باید متناسب با مکان استفاده دارای ویژگی های منحصر به فرد باشد تا فرش مورد نظر را بتوان در سالیان زیاد به دلیل کیفیت بالا مورد استفاده قرار داد . یکی از این دسته از فرش های ماشینی که امروزه برای پوشش دادن کف مساجد بسیار مورد توجه قرار گرفته و علاوه بر بحث زیباتر ساختن فضا به ایجاد فضایی منظم و یکپارچه در مساجد کمک می کند فرش مسجد یا همان سجاده فرش می باشد . بافت فرش مساجد با طرح های محرابی شکل به نام فرش محرابی مسجد برای ایجاد نظم صورت می گیرد که تنوع این دسته از فرش های ماشینی را می توان در شهر فرش کاشان به عنوان شهر دار المومنین در کارخانجات فرش بافی مشاهده نمود . این دسته از فرش های ماشینی نیز همانند سایر فرش های کاشان به سبب قدمت در تولید و بحث کیفیت بیشترین تقاضا را از این شهر به خود اختصاص داده است . برخی از تولید کنندگان که در کنار تولید فرش های ماشینی در زمینه تولید فرش سجاده ایی یا همان فرش نمازی نیز اقدام نموده اند توانسته اند در این زمینه نیز به خوبی به رقابت بپردازند . یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی از جمله فرش مسجد توانسته به موفقیت چشمگیری دست یابد فروشگاه فرش کاشان می باشد که با تولید فرش محرابی مساجد در متنوع ترین طرح و رنگ به ارائه فرش مسجد با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت می پردازد . این فروشگاه با در نظر گرفتن مکان استفاده از فرش مسجد که تردد در آن بالا می باشد فرش های خود را با تعداد شانه و تراکم پایین 500 یا 700 تولید می نماید تا به علت تردد بالا پاخور مناسبی برای این دسته از فرش های به دلیل این تعداد شانه و تراکم می باشد به وجود آورد . این فروشگاه در کنار بحث دارا بودن پاخور مناسب برای این دسته از فرش ها استفاده از الیاف را در تولید مناسب می داند که علاوه بر مرغوب بودن دارای ویژگی عدم پرز دهی باشد تا در این مکان ها ی متبرک فرش دارای پرز نداشته باشیم از این رو فرش های مساجد تولید شده در فروشگاه فرش کاشان با بهترین نوع الیاف شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شود که به سبب ویژگی مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ، انعطاف پذیری بالا و عدم پرز دهی یک فرش بدون پرز مناسب مسجد را در اختیار خریداران قرار می دهد . از لحاظ بحث کیفیت می توان همین نوع الیاف و نوع دستگاه فرش بافی را اشاره نمود که در تعیین کیفیت فرش موثر می باشد . فروشگاه فرش کاشان در بحث تولید فرش های ماشینی از پیشرفته ترین و به روز ترین فناوری روز دنیا جهت تولید فرش از جمله فرش مسجد استفاده می نماید و همین در معرفی فرش های این شرکت به عنوان فرش درجه یک بسیار موثر می باشد . از جمله رنگ زمینه ایی سجاده فرش های تولیدی در این شرکت می توان به رنگ های آبی ، قهوه ایی ، سبز، لاکی و گردویی و ... اشاره داشت که زیبایی خاصی را در فرش محرابی مسجد بافته شده با طیف رنگی برابر 8 رنگ به وجود می آورد . تمام این ویژگی ها که مناسب برای بافت فرش مسجد می باشد در تعیین قیمت فرش مسجد موثر بوده و سبب می شود تا با توجه به این المان ها قیمت نهایی این محصول را برای خریداران با توجه به این موضوع که در این فروشگاه تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می شود تعیین می شود .

فروش فرش مسجد
فروشگاه فرش کاشان به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده توانسته در کنار سایر فرش های ماشینی به فروش فرش محرابی مسجد نیز دست یابد . این فروشگاه برای فروش فرش مسجد به صورت مستقیم به دو روش فروش اینترنتی فرش و فروش آن از درب کارخانه به صورت حضوری اقدام نموده تا هر خریدار با توجه به شرایط و امکانات خود از هر یک از این روش ها برای دسترسی به فرش مسجد بتواند از این فروشگاه اقدام به خرید نماید . این فروشگاه به دلیل عدم وجود واسطه و دلالان قیمت فرش های خود را به قیمت تمام شده ی کارخانه یعنی به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می نماید . از امکانات این فروشگاه می توان به شرایطی چون ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله کتبی آن اشاره نمود که نشان از کیفیت بالای این محصولات می باشد . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی