تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی ابریشم

تابلو فرش ابریشم

یکی از دسته محصولاتی که به عنوان یک وسیله تزیینی برای منازل یا به عنوان هدیه از آن استفاده می شود را می توان تابلو فرش ماشینی معرفی نمود که نسبت به وسایل تزیینی دیگر از قیمت کمتر و مناسب تر و از زیبایی بیشتری برخوردار است . این وسیله تزئینی که به دو صورت تابلو فرش دستبافت و تابلو فرش ماشینی تولید می شوند همانند سایر محصولاتی که دستبافت بوده و از قیمت بالاتری برخوردار است نیز تابلو فرش دستبافت از قیمت بالاتری برخوردار است . به همین رو تابلو فرش ماشینی بیشترین تقاضا را برای خرید به خود اختصاص داده است . تابلو فرش ماشینی نیز به دو دسته تابلو فرش بافت و چاپی دسته بندی می شوند که بر اساس نوع الیاف مصرفی در آن نیز این تابلو فرش ها را دسته بندی می نمایند . به طور مثال به کار بردن الیاف ابریشم که از دو نوع طبیعی و مصنوعی برخوردار است تابلو فرش ابریشم را به وجود می آورد .

تابلو فرش ابریشم
تابلو فرش هایی که با استفاده از الیاف طبیعی بافته می شوند تنها به صورت دستبافت تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد و این مورد علاوه بر بحث زیبایی چشمگیر این محصولات از لحاظ قیمت نیز بالاترمی برد . برای منازل لوکس و مجلل کسانی که قیمت برای آن ها اهمیت ندارد و از توان مالی بالایی برخوردارند می توانند جهت زینت بخشیدن به منازل از تابلو فرش ابریشمی خریداری نمایند که جلوه و نمای خاصی را برای آن ها ارمغان آورد . اما با این شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه افراد امکان خرید تابلو فرش ابریشمی دستبافت را نداشته ولی از لحاظ زیبایی به دنبال تابلو فرش ماشینی همسان با این نوع محصول می باشند . از همین رو تولید کنندگان تابلو فرش ماشینی که در این زمینه اشتغال دارند برای برطرف کردن این نیاز خریداران دست به تولید تابلو فرش ماشینی ابریشم گونه زدند تا از لحاظ زیبایی بتواند نیاز خریداران را ارضا نماید و از لحاظ قیمت مناسب ترین قیمت را داشته باشد . استفاده از الیاف مصنوعی پلی استر که به عنوان الیاف ابریشم گونه معرفی شده در بافت تابلو فرش های ماشینی به علت ویژگی های این الیاف سبب شده تا تابلو فرش ماشینی بافته شده با این نوع الیاف به نام تابلو فرش ماشینی ابریشم معرفی شود . دلیل این موضوع را می توان ویژگی براقیت الیاف پلی استر دانست که در بافت همچون الیاف ابریشم واقعی می درخشد . همان طور که بیان شد تابلو فرش ها که به دو قسم بافت و چاپی دسته بندی می شوند می توانند در بافت از این الیاف استفاده نمایند . البته استفاده از الیاف های چون آکریلیک نیز در بافت تابلو فرش استفاده می شود که براقیت و درخشندگی پلی استر را ندارد ولی به سبب ویژگی های خاص آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است . این تابلو فرش های ماشینی در وهله اول به سبب بافت با دستگاه های فرش بافی نه هنر دست از قیمت پایینی برخوردار می باشد و برای بررسی قیمت نهایی از عوامل موثر در آن شامل : ابعاد تابلو فرش ، نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت و تعداد رنگی که در بافت به کار می رود با این موضوع که تابلو فرش از نوع بافت است یا چاپی مورد بررسی قرار می گیرد . تابلو فرش های ابریشمی فارغ از نوع بافت یا چاپی در تولید آن از دسته طرح های تابلو فرش گل و گیاه ، تابلو فرش آیات ، تابلو فرش طبیعت و منظره یا تابلو فرش های سفارشی استفاده می شود و همین موضوع سبب شده تا به دلیل تنوع طرح تابلو فرش های ماشینی ابریشمی بتواند در پاسخ گویی به نیاز خریداران موفق عمل نماید .
موضوعی که در بحث تهیه تابلو فرش ماشینی ابریشم گونه خریداران را به خود منعطف می کند بحث خرید تابلو فرش ابریشم از شهر فرش کاشان می باشد . زیرا تولیدات فرش ماشینی این شهر از کیفیت بالا و قیمت پایینی برخوردار است و در زمینه فرش بافی دارای قدمتی دیرینه می باشد . حال به تابلو فرش ها که در اصل همان فرش های بافته شده در سایز کوچک هستند و در این شهر تولید می شوند می توان از لحاظ هزینه و کیفی اطمینان حاصل نمود . از این رو در تهیه تابلو فرش ابریشم به کارخانجات فرش بافی که در کنار تولید فرش ماشینی به تولید این وسیله تزئینی می پردازند مراجعه نمود و به خرید اقدام کرد . که یکی از بزرگترین آن ها در زمینه تولید و عرضه انواع تابلو فرش و انواع فرش ماشینی را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود .

خرید تابلو فرش ابریشمی
خرید تابلو فرش ابریشمی از فروشگاه فرش کاشان که در صدر جلب رضایت خریدار کوشا می باشد به صورت مستقیم امکان پذیر می باشد . این فروشگاه با فروش مستقیم و بدون واسطه تابلو فرش امکان دسترسی به انواع تابلو فرش های ماشینی ابریشمی در طرح و رنگ متنوع را برای خریدار مهیا نموده است . این فروشگاه در زمینه فروش تابلو فرش امکان خرید برای خریداران تابلو فرش ماشینی را به صورت خرید اینترنتی و خرید حضوری فراهم کرده است . همین طور به سبب هدف این فروشگاه که جلب رضایت مشتریان می باشد امکان ارسال رایگان محصولات را نیز فراهم آورده تا خریداران با آسایش به خرید بپردازند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی