سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» انواع تابلو فرش حیوانات

تابلو فرش حیوانات

با تولید تابلو فرش های ماشینی در کارخانه های فرش بافی ، انواع تصاویر و طرح ها و منظره های زیبا تبدیل به تابلو فرش می شوند . تولید تابلو فرش حیوانات نیز به همین صورت در تولید انواع طرح ها به دلیل علاقه افراد به حیوانات اهلی و وحشی جای گرفته است . انواع تابلو فرش حیوانات با مناظری زیبا در کارخانه فرش کاشان با کیفیت بالا و شانه تراکم های مختلف به صورت چاپی و بافت تولید می شود و جهت عرضه با عناوین مختلف تابلو فرش چاپی و بافت طرح حیوانات روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود .

انواع تابلو فرش حیوانات
گسترش صنعت و تکنولوژی در کارخانه های فرش بافی منجر شده است تا تولید کنندگان بتوانند محصولاتی را با شانه تراکم های بالا تولید نمایند . تابلو فرش ماشینی حیوانات نیز از این مقوله جدا نبوده و به صورت تابلو فرش دستباف گونه تولید می شود ، چرا که تابلو فرش هایی که از تعداد گره هایی زیادی در یک متر مربع از خود برخوردارند ، بسیار ریز بافت و شبیه به تابلو فرش دستبافت می باشد که به عنوان دسنبافگونه شناخته می شود . تولید تابلو فرش طرح اسب با استفاده از تعداد گره های 1200 و 3600 در یک متر از تراکم عرضی و طولی منجر شده است ، تحت عنوان تابلو فرش 1200 شانه از ظرافت بافت و وضوح تصویری بسیار خوبی برخوردار گردد . هم چنین می توان تابلو فرش طرح حیوانات را در شانه تراکم های پایین تر مثل تابلو فرش 1000 شانه و هفتصد شانه نیز تولید نمود که به مراتب از ظرافت و زیبایی کمتری نسبت به تعداد گره های کمتر آن برخوردار است . تابلو فرش حیوانات طرح مزرعه با استفاده از تعداد گره های 700 و 2550 در یک متر از عرض و طول تابلو فرش تولید شده است که به عنوان تابلو فرش 700 شانه شناخته می شود و از قیمت مناسب تری هم نسبت به شانه تراکم های بالاتر برخوردار باشند . طراحی تصویر این محصول تزیینی هفتصد شانه توسط 10 رنگ واقعی و متنوع صورت گرفته است که در زیبایی و واقعی سازی طرح و رنگ های تصویر تابلو فرش حیوانات بسیار موثر بوده است . این محصولات متنوع همگی با کیفیت بالا و درجه یک تولید شده است که در تولید آن ها از بهترین مواد خام استفاده شده است . الیاف بافت آکرولیک هیت ست شده به علت ضخامت بسیار نازکی که دارد ، موجب ریز بافتی طرح تابلو فرش و وضوح بالای تصویری آن می شود . به ویژه این الیاف به دلیل مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و آلودگی ، از گرد گرفتگی تابلو فرش روی دیوار جلوگیری می نماید . انواع تابلو فرش حیوانات در کارخانه فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت تولید می شود زیرا در تولید آن ها از دستگاه های بافنده پیشرفته و جدید محصول کشور بلژیک متعلق به شرکت وندوایل استفاده شده است . این ماشین های بافنده با وجود دارا بودن سرعت و دقت عمل بالا ، بهترین تابلو فرش درجه یک را تولید می نمایند که از هیچ گونه عیب و نقص فنی و ظاهری برخوردار نمی باشد زیرا از درصد خطای بسیار کمی برخوردار است . به دلیل مختلف بودن سلیقه ها ، تولید کنندگان تابلو فرش ماشینی طرح حیوانات را در انواع تابلو فرش حیوانات وحشی و اهلی و پرندگان به صورت تابلو فرش بافت و چاپی تولید می نمایند که از تنوع بسیاری بالایی برخوردار است . تابلو فرش های ماشینی حیوانات به صورت چاپ از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند تا تابلو فرش های بافته شده ، زیرا در تولید آن ها از فرآیند چاپ سابلیمیشن که یک نوع روش مرغوب و ارزان است ، استفاده شده است . تصویر تابلو فرش چاپی حیوانات با استفاده از دستگاه چاپ سابلیمیشن روی رول های خام از قبل بافته شده با جوهرهای رنگی از طریق فرآیند گرمادهی چاپ می گردد . تابلو فرش های چاپی به علت دارا بودن تعداد رنگ های نامحدود ، از نمایش جزئیات تصویری بیش تری برخودار است که وضوح تصویری را نسبت به تابلو فرش بافت بالاتر می برد و جذاب تر می باشد .
شرکت فرش کاشان توسط بهترین کادر مجرب و متخصص خود توانسته است در سال های اخیر در بین دیگر شرکت های تولید کننده صاحب نام فرش و تابلو فرش ، از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شود . این شرکت معتبر با وجود این که از بهترین تابلو فرش های ماشینی برخوردار است ، همواره می کوشد تا کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد و تنوع محصولات خود را نیز افزایش دهد تا بتواند نیاز تمامی مشتریان را پاسخگو باشد . این شرکت در عرضه محصولات خود نیز بهترین خدمات را ارائه داده است که منجر به رفاه و رضایت مشتریان و فروش بالای محصولات خود شده است . با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، انواع فرش و تابلو فرش ماشینی خریداری شده را با قیمت مناسب کارخانه به صورت مستقیم از درب کارخانه برای مشتری به صورت رایگان همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی ارسال می نماید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان