تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع تابلو فرش حیوانات

تابلو فرش حیوانات

با تولید تابلو فرش های ماشینی در کارخانه های فرش بافی ، انواع تصاویر و طرح ها و منظره های زیبا تبدیل به تابلو فرش می شوند . تولید تابلو فرش حیوانات نیز به همین صورت در تولید انواع طرح ها به دلیل علاقه افراد به حیوانات اهلی و وحشی جای گرفته است . انواع تابلو فرش حیوانات با مناظری زیبا در کارخانه فرش کاشان با کیفیت بالا و شانه تراکم های مختلف به صورت چاپی و بافت تولید می شود و جهت عرضه با عناوین مختلف تابلو فرش چاپی و بافت طرح حیوانات روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود .

انواع تابلو فرش حیوانات
گسترش صنعت و تکنولوژی در کارخانه های فرش بافی منجر شده است تا تولید کنندگان بتوانند محصولاتی را با شانه تراکم های بالا تولید نمایند . تابلو فرش ماشینی حیوانات نیز از این مقوله جدا نبوده و به صورت تابلو فرش دستباف گونه تولید می شود ، چرا که تابلو فرش هایی که از تعداد گره هایی زیادی در یک متر مربع از خود برخوردارند ، بسیار ریز بافت و شبیه به تابلو فرش دستبافت می باشد که به عنوان دسنبافگونه شناخته می شود . تولید تابلو فرش طرح اسب با استفاده از تعداد گره های 1200 و 3600 در یک متر از تراکم عرضی و طولی منجر شده است ، تحت عنوان تابلو فرش 1200 شانه از ظرافت بافت و وضوح تصویری بسیار خوبی برخوردار گردد . هم چنین می توان تابلو فرش طرح حیوانات را در شانه تراکم های پایین تر مثل تابلو فرش 1000 شانه و هفتصد شانه نیز تولید نمود که به مراتب از ظرافت و زیبایی کمتری نسبت به تعداد گره های کمتر آن برخوردار است . تابلو فرش حیوانات طرح مزرعه با استفاده از تعداد گره های 700 و 2550 در یک متر از عرض و طول تابلو فرش تولید شده است که به عنوان تابلو فرش 700 شانه شناخته می شود و از قیمت مناسب تری هم نسبت به شانه تراکم های بالاتر برخوردار باشند . طراحی تصویر این محصول تزیینی هفتصد شانه توسط 10 رنگ واقعی و متنوع صورت گرفته است که در زیبایی و واقعی سازی طرح و رنگ های تصویر تابلو فرش حیوانات بسیار موثر بوده است . این محصولات متنوع همگی با کیفیت بالا و درجه یک تولید شده است که در تولید آن ها از بهترین مواد خام استفاده شده است . الیاف بافت آکرولیک هیت ست شده به علت ضخامت بسیار نازکی که دارد ، موجب ریز بافتی طرح تابلو فرش و وضوح بالای تصویری آن می شود . به ویژه این الیاف به دلیل مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و آلودگی ، از گرد گرفتگی تابلو فرش روی دیوار جلوگیری می نماید . انواع تابلو فرش حیوانات در کارخانه فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت تولید می شود زیرا در تولید آن ها از دستگاه های بافنده پیشرفته و جدید محصول کشور بلژیک متعلق به شرکت وندوایل استفاده شده است . این ماشین های بافنده با وجود دارا بودن سرعت و دقت عمل بالا ، بهترین تابلو فرش درجه یک را تولید می نمایند که از هیچ گونه عیب و نقص فنی و ظاهری برخوردار نمی باشد زیرا از درصد خطای بسیار کمی برخوردار است . به دلیل مختلف بودن سلیقه ها ، تولید کنندگان تابلو فرش ماشینی طرح حیوانات را در انواع تابلو فرش حیوانات وحشی و اهلی و پرندگان به صورت تابلو فرش بافت و چاپی تولید می نمایند که از تنوع بسیاری بالایی برخوردار است . تابلو فرش های ماشینی حیوانات به صورت چاپ از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند تا تابلو فرش های بافته شده ، زیرا در تولید آن ها از فرآیند چاپ سابلیمیشن که یک نوع روش مرغوب و ارزان است ، استفاده شده است . تصویر تابلو فرش چاپی حیوانات با استفاده از دستگاه چاپ سابلیمیشن روی رول های خام از قبل بافته شده با جوهرهای رنگی از طریق فرآیند گرمادهی چاپ می گردد . تابلو فرش های چاپی به علت دارا بودن تعداد رنگ های نامحدود ، از نمایش جزئیات تصویری بیش تری برخودار است که وضوح تصویری را نسبت به تابلو فرش بافت بالاتر می برد و جذاب تر می باشد .
شرکت فرش کاشان توسط بهترین کادر مجرب و متخصص خود توانسته است در سال های اخیر در بین دیگر شرکت های تولید کننده صاحب نام فرش و تابلو فرش ، از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شود . این شرکت معتبر با وجود این که از بهترین تابلو فرش های ماشینی برخوردار است ، همواره می کوشد تا کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد و تنوع محصولات خود را نیز افزایش دهد تا بتواند نیاز تمامی مشتریان را پاسخگو باشد . این شرکت در عرضه محصولات خود نیز بهترین خدمات را ارائه داده است که منجر به رفاه و رضایت مشتریان و فروش بالای محصولات خود شده است . با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، انواع فرش و تابلو فرش ماشینی خریداری شده را با قیمت مناسب کارخانه به صورت مستقیم از درب کارخانه برای مشتری به صورت رایگان همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی ارسال می نماید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی