تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش پله

فرش پله

فرش به عنوان یکی از ملزومات اساسی در منازل برای پوشاندن مکان هایی مختلف چون فرش آشپزخانه ، فرش اتاق خواب ، فرش پذیرایی یا مکان هایی چون راهرو و پله مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه یکی از مکان هایی که در منازل برای جداسازی طبقات از یک دیگر استفاده می شود راه پله می باشد . که برخی از این راه پله ها در محیط پذیرایی به عنوان راه پله دوبلکس شناخته می شوند . یکی از بخش هایی که در تزیین منازل بسیار می تواند چشمگیر باشد همین پله ها می باشند که می توان با فرش راه پله ایی آن را پوشاند تا زینت بخش منازل باشد . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با فرش پله آشنا نماییم تا در صورت انتخاب آن بتوانید با توجه به نکاتی که ذکر خواهیم کرد بهترین انتخاب را داشته باشید .

انواع فرش پله
راه پله به عنوان یکی از عناصر در منازل می تواند نقش به سزایی را در زیبایی منزل برای شما داشته باشد به همین منظور زینت بخشیدن راه پله می تواند راهی برای ایجاد تنوع و زیبایی در منازل باشد به همین منظور پیشنهاد می شود اولین راه برای تزیین این مکان مفروش کردن آن باشد که علاوه بر بحث زیبایی که به همراه دارد دارای مزیت هایی است که سبب می شود تا افراد به دنبال فرش های پله ایی باشند که از جمله مزیت هایی پوشاندن راه پله ها می توان به موارد زیراشاره داشت :
1. ایجاد جلوه ایی زیبا به همراه زینت بخشیدن راه پله ها
2. ممانعت از ایجاد سر و صدای ناشی از راه رفتن بر روی راه پله ها
3. ایجاد حس احترام و تشریفات به خصوص در صورت پوشاندن راه پله های ورودی
4. پوشش مناسب برای پله هایی که آسیب دیده هستند یا رنگ پریده شده اند
5. ایجاد ایمنی برای منازلی که کودکان نوپا در آن قرار دارد در صورت برخورد و افتادن در روی پله
از این مزیت ها در کنار بحث جلوه بخشیدن می توان دلیلی بیان نمود بر انتخاب و خرید فرش پله .
 در کنار بحث مزیت هایی که برای فرش پله ایی بیان شد باید در هنگام خرید توجه داشت که فرش پله ایی دارای کیفیت باشد و از ضخامت پایینی برخوردار باشد . زیرا راه پله به عنوان یک مکان پرتردد بیشتر در معرض آلودگی می باشد به همین منظور بحث کیفی فرش راه پله که در بحث مقاومت آن موثر می باشد بسیار حائز اهمیت است . همین طور وزن سبک و قابلیت حمل آسان نیز از مواردی است که در انتخاب فرش پله ایی باید به آن توجه داشت زیرا جابه جا کردن و شستن این فرش به دلیل آلودگی که در اثر تردد می گیرد بسیار مهم می باشد . با توجه به این نکات می توان انواع فرش پله را در دو قسم دسته بندی نمود :
1. فرش پله ایی سنتی : که در سه دسته فرش های 500 شانه و طرح 700 شانه یا فرش 700 شانه تقسیم می شوند .
2. گلیم فرش راه پله
انتخاب این فرش پله با توجه به نوع دکوراسیون و سلیقه اشخاص صورت می گیرد . بدین صورت که افرادی که به دنبال فرش پله با طرح سنتی و اصیل می باشند می توانند به انتخاب گلیم فرش راه پله بپردازند اما برخی افراد که به دنبال هماهنگی با فرش پذیرایی و نوع دکوراسیون کلاسیک و مدرن هستند انتخاب فرش های 500 شانه ، فرش طرح 700 و فرش 700 شانه پله ای بهترین گزینه خواهد بود . یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید فرش پله عرض پله بوده که بر اساس آن فرش راه پله ایی تولید می شود . انتخاب فرش های پله ایی 500 شانه و طرح 700 شانه و فرش پله ایی 700 شانه به سبب تعداد شانه و تراکم پایین بهترین انتخاب برای مکان های پر تردد می باشد . بافت این دسته از محصولات بسته به کارخانجات فرش بافی از نوع الیاف خاصی استفاده می کنند که هر کدام به سبب ویژگی های الیاف مصرفی در تولید از کیفیت متفاوتی برخوردار می باشد .

فرش پله ایی کاشان

خریداران فرش پله همان طور که در خرید فرش ماشینی برای پوشاندن مکان های مختلف به دنبال خرید فرش کاشان هستند برای پوشاندن و تزیین راه پله های خود نیز به دنبال فرش پله کاشان می باشند و دلیلی این موضوع را می توان قدمت تولید فرش در این شهر و بحث کیفیت آن دانست . یکی از شرکت های فرش بافی در شهر فرش کاشان که علاوه بر بحث تولید به عنوان عرضه کننده انواع فرش ماشینی توانسته به جایگاه ویژه ایی در میان خریداران دست یابد فروشگاه فرش کاشان می باشد . این فروشگاه توانسته برای ارضا نیاز تمامی خریداران و مشتریان خود با ایجاد امکان سفارش با توجه به نیاز در تولید فرش پله در انواع مختلف گلیم فرش راه پله و فرش های پله ایی 500 ، 700 و طرح 700 شانه متناسب با نیاز خریداران اقدام نماید . این فروشگاه در بحث کیفیت فرش پله ایی از بهترین نوع الیاف و دستگاه بافنده فرش جهت تولید استفاده می نماید . این فروشگاه برای خریداران با توجه به عرض و ارتفاع پله و توجه به این موضوع که کل پله پوشانده شود یا تنها قسمت های میانی آن به تولید فرش راه پله اقدام می نماید . انتخاب طرح و رنگ نیز با توجه به سلیقه خریدار و تایید نهایی توسط تیم کارشناسی صورت می گیرد . شما با مراجعه به صورت حضوری و اینترنتی از این فروشگاه می توانید بهتربین انتخاب فرش پله را برای منازل خود به ارمغان آورید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی