تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی فرانسوی

تابلو فرش فرانسوی

گسترش صنعت و پیشرفت تکنولوژی در بخش تولید فرش ماشینی سبب شد تا یکی از محصولات دیگر در این بخش که مورد تقاضای زیادی نیز قرار گرفته به نام تابلو فرش ماشینی تولید و به بازار فروش برسد . این تابلو فرش های ماشینی که همان فرش در سایز و ابعاد کوچک هستند در طرح های مختلفی به دو صورت تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت تولید و روانه بازار می شوند . که هر فرد متناسب با سلیقه و نوع دکوراسیون خود به انتخاب تابلو فرش با طرح مورد نظر می پردازد . یکی از دسته تابلو فرش های ماشینی که امروزه نیز بسیار مورد خریداری قرار گرفته را می توان تابلو فرش فرانسوی معرفی نمود .

تابلو فرش فرانسوی
تابلو فرش فرانسوی که در بافت آن از طرح های بزم شاهانه ، رقص و موسیقی و میهمانی های اشرافی استفاده می شود یکی از دسته طرح تابلو فرش هایی است که متناسب برای دکوراسیون های کلاسیک می باشد . این نوع تابلو فرش ها که به دلیل تعدد رنگی که در طرح های آن به کار رفته بیشتر در دسته بندی تابلو فرش های چاپی قرار می گیرد در تعداد شانه و تراکم بالا بافته می شود که زیبایی و ظرافت آن همچون تابلو فرش های دستبافت می باشد و همین امر در معرفی این نوع تابلو فرش به نام تابلو فرش دستبافت گونه موثر می باشد . البته تولید این نوع تابلو فرش های ماشینی طرح فرانسوی در نوع تابلو فرش های بافت نیز تولید می شود . یکی از شرکت های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی که توانسته در بخش تولید تابلو فرش ماشینی از نوع بافت و چاپی در انواع طرح های متنوع شامل تابلو فرش حیوانات ، تابلو فرش آیات ، تابلو فرش منظره و طبیعت و فرانسوی نیز به موفقیت دست یابد فروشگاه فرش کاشان می باشد . این فروشگاه در بافت محصولات خود از نوع بافت یا چاپی بهترین نوع الیاف و بهترین دستگاه های فرش بافی و دستگاه سابلیمیشن را جهت چاپ تصویر بر روی تابلو فرش استفاده می نماید که از نظر کیفی سبب می شود تا این دسته از تابلو فرش ها را به نام تابلو فرش درجه یک بشناسند . این فروشگاه با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف فرش بافی می باشد و دارای ویژگی های منحصر به فرد شامل مقاومت در برابر حرارت و گرما می باشد توانسته یک تابلو فرش با کیفیت را تولید نماید . استفاده از تعداد شانه و تراکم برابر 1200 و 3600 در تولید دسته تابلو فرش های ماشینی در این فروشگاه از لحاظ ریز بافتی و زیبایی این تابلو فرش را به یک تابلو فرش هدیه مناسب تبدیل کرده است . استفاده از طرح های فرانسوی خاص در تولید تابلو فرش فرانسوی در این فروشگاه را می توان به تابلو فرش های زیر اشاره داشت :
1. تابلو فرش چاپی مذهبی طرح مهمانی پاپ
2. تابلو فرش چاپی تاریخی مهمانی فرانسوی و ...

قیمت تابلو فرش فرانسوی
قیمت تابلو فرش نیز همانند فرش های ماشینی که در اثر عوامل تاثیر گذار بر روی آن تعیین می شوند بر اساس عوامل و شاخص های تولید کننده آن تعیین می شود که از جمله این موارد می توان به عوامل زیر اشاره داشت :
1. تعداد شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی
2. ابعاد تابلو فرش
3.نوع جنس الیاف مصرفی در بافت
4. نوع تابلو فرش که بافت است یا چاپی
تمامی این موارد بالا از عواملی هستند که در تعیین قیمت تابلو فرش ماشینی بسیار موثر می باشند .

خرید تابلو فرش فرانسوی
خریداران تابلو فرش در طرح های متنوع به ویژه تابلو فرش فرانسوی برای خرید این نوع محصول می توانند از فروشگاه فرش کاشان به صورت مستقیم اقدام به خرید نمایند . این فروشگاه که با دارا بودن نماد الکترونیکی اعتماد و نماد ستاد ساماندهی و نماد پرداخت ایمن از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت با موفقیت به کسب مجوز برای وب سایت اینترنتی خود با حفظ هدف ارتقاء کیفیت محصولات در ضمن جلب رضایت مشتری توانسته در زمینه فروش تابلو فرش به موفقیت عمل نماید . این فروشگاه با امکان ایجاد خرید تابلو فرش ماشینی به صورت خرید اینترنتی و خرید حضوری این شرایط را فراهم آورده تا هر خریدار با توجه به شرایط خود بتواند به انتخاب و خریدی راحت از این فروشگاه بپردازد . این فروشگاه در کنار بحث کیفیت بالای محصولات در زمینه قیمت تابلو فرش نیز به فروش تابلو فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد و دلیل این امر را می توان حذف واسطه و دلالان در میان تولید کننده و خریدار مطرح نمود که سبب می شود تا فرش یا تابلو فرش در این فروشگاه به قیمت تولیدی به خریدار عرضه شود . از امکاناتی که این فروشگاه در راستای جلب اعتماد خریداران در نظر گرفته است ضمانت نامه کتبی است که برای محصولات خود در نظر گرفته که نشان از کیفیت محصولات این فروشگاه می باشد . از دیگر امکانات این فروشگاه می توان به ارسال رایگان محصول اشاره داشت که برای خریداران در نظر گرفته شده است .   

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی