تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش سنتی

گلیم سنتی

تولیدات کارخانه های فرش بافی برگرفته از محصولات سنتی و دست بافته است که با پیشرفته شدن صنعت و تکنولوژی نوع ماشینی آن نیز با استفاده از دستگاه های بافنده ماشینی خودکار و بدون بهره گیری از نیروهای انسانی تولید می شود که به همین علت به لحاظ قیمت بسیار مناسب تر از محصولات دستباف است . گلیم فرش سنتی نیز یک نمونه از این محصولات است که به دلیل مورد استقبال گرفتن آن توسط مردم ، تولید کنندگان در کارخانه های فرش ماشینی ، به تولید آن پرداختند . گلیم سنتی ماشینی با استفاده از طرح های عشایری و فانتزی یا ترکیبی از هر دو تولید می شود که در دسته فرش های فانتزی قرار گرفته است . این مقاله به شرح عناوین مختلفی چون گلیم فرش های سنتی ماشینی و انواع طرح و مدل ها و قیمت و نحوه به کارگیری آن در دکوراسیون منزل پرداخته است که متقاضیان این محصول با مطالعه آن می توانند از کسب بهترین اطلاعات در این زمینه بهره مند گردند .

گلیم فرش سنتی
کارخانه های فرش بافی تولید طرحهای گلیم فرش سنتی را طبق انواع طرح های محلی و بومی گلیم سنتی ایرانی در شهرهای مختلفی انجام می دهد . گلیم سنتی لرستان ، گلیم سنتی کرمانشاه ، گلیم سنتی تبریز و گلیم سنتی اردبیل از نمونه محصولات شهرهایی هستند که این محصول را به صورت دستبافت با طرح های عشایری مخصوص به شهر و بوم خود تولید می نمایند . نقشه گلیم فرش سنتی کاشان که به صورت ماشینی در کارخانه های فرش در حال تولید است ، عموما از طرح های عشایری و دستبافت مناطق مختلف ایران برگرفته شده است که نیاز متقاضیان در شهرهای مختلف برای خرید مدل گلیم فرش سنتی مخصوص به منطقه خود را بتوانند پاسخگو باشند . امروزه با مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها ، گلیم فرش های سنتی در انواع طرح های فانتزی نیز تولید می شود که به عنوان گلیم سنتی جدید به بازار عرضه می شود . طرح گلیم فرش سنتی هم می تواند در انواع طرح های سنتی و عشایری و هم در انواع طرح های جدید و فانتزی تولید شود که مناسب برای انواع سلیقه ها و استفاده در سبک دکوراسیون های سنتی و مدرن می باشد . قیمت گلیم فرش سنتی به علت دارا بودن تعداد گره های بسیار کم در شانه و تراکم خود و استفاده از الیاف مصرفی کم تر در آن ، بسیار ارزان و مناسب می باشد . هم چنین الیافی که در بافت این محصولات به کار گرفته می شود از جنس خوب و مقاوم پلی پروپیلن ، جوت و پلی استر است که به دلیل در دسترس بودن به وفور و همیشگی آن در کشور ، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که موجب تولید گلیم فرش ارزان قیمت در کارخانه فرش کاشان می شود . اصولا خریداران این محصول را به علت قیمت ارزان آن و دارا بودن خاب بسیار کوتاه و ریشه های متراکم و درهم که باعث جلوگیری از نفوذ هر گونه میکروب و آلودگی به فرش می شود ، برای مکان های پر ترددی مثل آشپزخانه و اتاق خواب و راه رو و راه پله در نظر می گیرند که به جهت رفت و آمدهای بیش تر در این مکان ها ، فرش در معرض آلودگی بسیار بیش تری قرار دارد . البته که گلیم به علت وزن پایین و خاب کوتاه و موکت مانند ، از قابلیت شست و شوی بسیار آسانی برخوردار است که می توان به راحتی آن را هر چند وقت یک بار مورد نظافت و شست و شو با مواد شوینده قرار داد که باعث رضایت مشتریان از این محصول شده است . گلیم فرش ماشینی به علت دارا بودن طرح های متنوعی چون عشایری و سنتی ، مدرن و فانتزی و هندسی و ساده ، برای به کارگیری در انواع دکوراسیون ها مناسب است که افراد می توانند با هر سبک و سلیقه ای آن را به عنوان گلیم فرش آشپزخانه یا دیگر قسمت های خانه خود خریداری نمایند .
شرکت فرش کاشان تولید کننده انواع گلیم فرش ماشینی است که آن ها را به صورت مستقیم و آنلاین عرضه نموده است . با دیدن انواع عکس گلیم فرش سنتی و گلیم فرش های راه پله در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توانید از امکان مقایسه طرح های مورد پسند خود با هم برخوردار شوید تا به انتخاب بهترین و مناسب ترین طرح گلیم فرش سنتی برای دکوراسیون خانه خود دست یابید . هم چنین انتخاب سایز گلیم فرش مناسب اتاق خواب و آشپزخانه خانه خود را می توانید از میان انواع سایزهای استاندارد و قالیچه تولید شده در این کارخانه طبق کوچک و بزرگی خانه خود را صورت دهید . با خرید گلیم فرش سنتی از فروشگاه فرش کاشان از خدمات متنوع و مزایای خوب این شرکت برخوردار شوید . مزایایی چون خرید گلیم فرش به قیمت تولیدی همراه با گارانتی معتبر و کتبی و تحویل رایگان فرش درب منزل خریدار از مزایای خوبی است که توسط مدیران متبحر و با تجربه این شرکت در راستای خدمات رسانی به مشتریان در نظر گرفته شده است که منجر به رضایت مندی آن ها و به طبع از آن فروش بالای محصولات خود شده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی