تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی بزرگ پارچه مربع

فرش بزرگ پارچه مربع

امروزه کارخانجات فرش بافی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز دنیا برای رقابت در تولید جدید ترین و به روز ترین محصولات در کنار تولیدات فرش ماشینی در سایز استاندارد در طرح و رنگ متنوع دست به تولید فرش در سایز های مختلف چون فرش های بزرگ پارچه یا فرش ابعاد بزرگ در اشکال مختلفی چون فرش بزرگ پارچه مربع ، بیضی و دایره در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها پرداخته تا علاوه بر به روز بودن در بحث محصولات خود بتواند به نیاز تمامی خریداران پاسخگو باشند . یکی از این فرش های بزرگ پارچه در شکل هندسی مربع به نام فرش مربعی شکل در کارخانجات فرش بافی تولید می شود که با توجه به دکوراسیون و منازل بر اساس سلیقه افراد مورد انتخاب قرار می گیرد که ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های این نوع محصول و استفاده از آن در دکوراسیون آشنا نماییم .

فرش بزرگ پارچه مربع
فرش ماشینی بزرگ پارچه در اشکال هندسی مختلف چون فرش بزرگ پارچه مربع بیشتر از آن که حکم کف پوش منازل را داشته باشد بیشتر برای جلوه دادن و زینت بخشیدن مورد استفاده قرار می گیرد . زیرا سایز بزرگ این نوع فرش ها سبب می شود تا طرح و نقشه به کار رفته در فرش به صورت تقارن یافته قرار بگیرد و همین موضوع در جلوه و زیبایی فرش نقش به سزایی را دارد  و همین امر منجر به افزایش طرفداران این نوع فرش ماشینی ابعاد بزرگ می شود . دلیل دیگری را که می توان در افزایش خریداران و دوست داران این دسته از محصولات بیان نمود بیان این مطلب است که امروزه افراد در پی ایده های جالب و جدید برای چینش دکوراسیون خود هستند و همین سایز فرش های متفاوت را می توان ایده ایی جدید برای تزیین منازل بیان کرد . همین عوامل و علت ها که در جذب خریداران و متقاضیان در پی فرش های بزرگ پارچه را افزایش داده است سبب شده تا تولید کنندگان فرش ماشینی در بحث تولید فرش بزرگ پارچه نیز فعالیت خود را گسترش دهند .

کاربرد فرش بزرگ پارچه مربع
فرش بزرگ پارچه که علاوه بر داخل کشور در خارج از کشور نیز مورد استقبال قرار گرفته در مکان های مختلفی از جمله منازل و هتل و مساجد و کاخ های مجلل و ... مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از این فرش های سایز بزرگ در منازل با پذیرایی های بزرگ برای جدا کردن بخش های مختلف یا تفکیک دادن به منازل چون بخش های پذیرایی ، نشمین و ناهار خوری مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از این فرش در مکان های اداری و رسمی نیز از مواردی است که زیبایی و تناسب دکور خاصی را برای آن مکان ایجاد می نماید . استفاده از این فرش بزرگ پارچه با حفظ تقارن طرح و هماهنگی موجود در آن برای مکان های بیان شده سبب ایجاد نظم روانی در فضا می شود . که این نظم روانی پدید آمدن حسی آرامش در فضاهای بیان شده را به همراه دارد .

خرید فرش مربعی شکل
بافت فرش مربعی شکل که از دسته فرش های ماشینی سایز خاص می باشد تنها با به کار گرفتن مهارت و  تخصص در کنار تجربه نیرو های زبده و توانا امکان پذیر می باشد . دلیل این امر متفاوت بودن بحث طراحی و مونتاژ و تولید این فرش بزرگ پارچه می باشد . یکی از کارخانجات فرش بافی در شهر فرش کاشان که در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی توانسته با موفقیت عمل نماید و علاوه بر فروش در داخل کشور به بحث صادارت فرش نیز اقدام نماید و در این راستا به نامی سر آمد تبدیل گردد فروشگاه فرش کاشان می باشد . این فروشگاه با دارا بودن نیرو های توانمند در بخش طراحی و تولید توانسته در زمینه تولید فرش بزرگ پارچه در اشکال مختلف چون فرش بزرگ پارچه مربع ، فرش بزرگ پارچه بیضی و فرش بزگ پارچه دایره پاسخگوی نیاز تمامی خریداران با سلایق خاص باشد . این فروشگاه با تولید فرش های ابعاد بزرگ با بهترین الیاف شامل آکریلیک هیت ست شده و استفاده از دستگاه های پیشرفته بافندگی که از محصولات به روز کشور بلژیک شرکت وندویل می باشد در تولید فرش بزرگ پارچه با بهترین کیفیت با موفقیت عمل نموده است . این شرکت با ایجاد امکان سفارش فرش سایز خاص در شکل هندسی مورد نظر امکان انتخاب طرح و رنگ فرش را نیز برای خریدار آزاد گذاشته تا هر خریدار با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون خود به انتخاب طرح و رنگ فرش بپردازد . این فروشگاه علاوه بر امکان خرید حضوری فرش از کارخانه امکان خرید اینترنتی فرش را نیز از طریق وب سایت اینترنتی فروشگاه به نام سایت فرش کاشان برای خریداران مهیا نموده است تا خریدارانی که امکان سفر و پرداخت هزینه های سفر برای انتخاب فرش را ندارند بتوانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی با مراجعه به این فروشگاه آنلاین فرش از طرح های فرش ماشینی دیدن نموده و به خرید یا سفارش اقدام نمایند . این فروشگاه علاوه بر مباحث بیان شده برای جلب رضایت خریدار که هدف اصلی این فروشگاه می باشد امکان خرید فرش به قیمت درب کارخانه را فراهم آورده تا خریداران به فرش ماشینی در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت دست یابند . همچنین این فروشگاه برای خریداران فرش ماشینی خود امکان تحویل رایگان فرش را نیز فراهم آورده که این ارسال رایگان فرش به سراسر کشور با شرایطی برای خریدار به همراه است که برای اطلاع از این شرایط می توانید بر روی راهنمای ارسال سریع و رایگان فرش کلیک نمایید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی