سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش آبرنگی جدید

فرش آبرنگی

کمک گرفتن از قالی و فرش های مدرن یا جدید یکی از بهترین راه کارها جهت زیبا کردن هر فضایی است . حسن بزرگ فرش های مدرن این است که به علت تفاوت زیاد در طرح و رنگ قابلیت نماد و جلوه گری بالایی دارند . پهن کردن یک تخته فرش آبرنگی که در رده فرش های جدید و مدرن هستند راهی ساده و کم هزینه برای تحول اساسی در دکوراسیون است .جذاب و شیک نشان دادن دکوراسیون داخلی تا حد زیادی بیننده ار تحت تأثیر قرار می دهد.
در بین فرش های موجود در بازار ، فرش های دستبافت ، فرش های ترکمن و فرش های عشایری خاص بودن و تفاوت های عمیقی را دارند اما به علت قیمت بالا چندان مورد تقاضا قرار نمی گیرند در حالی که فرش های مدرن و جدید با قیمت بسیار پایین تر این تفاوت و زیبایی را خلق می کنند . به عبارتی فرش های مدرن و جدید نمونه هایی از فرش های ماشینی هستند که نوآوری داشته و توان پر کردن خلاء دکوراسیون را در خود دارند .
جدید بودن و مدرن بودن فرش های مد نظر بیش از هر چیز در بعد نقشه و نگاره های آن متجلی می شود . طرح هایی که نه به سبک کلاسیک شباهت دارد و نه بویی از نگاره های سنتی برده است . حال آنکه فرش های آبرنگی تولید شده در کارخانه فرش کاشان علاوه بر خاص بودن طرح و نگاره دارای رنگ های جذاب و چشم نواز است . بی شک حضور یک تخته فرش آبرنگی از برند فرش کاشان توجه حضار را به خود جلب کرده و لازم است سایر وسایل با آن ست شود چراکه عنصر غالب در دکوراسیون فرش آبرنگی خواهد بود .
اگر دکوراسیون مدرن و امروزی دارید خرید فرش های مدرن و جدید از فروشگاه فرش کاشان را از دست ندهید . فرش های مدرن و جدید در ابعاد مختلف و قواره های ناموزون مانند دایره ای ، مثلثی و .... خواهند توانست زیبایی های فضا را چند برابر کرده و دکوراسیون شگرفت بر جای گذارند .
سبک دکوراسیون خانه مدرن و جدید یا کلاسیک و سنتی ؟
اگر بخواهیم دسته بندی از سبک های معماری در حیطه مقاله داشته باشیم ، می توانیم سبک ها را به سه دسته : 1- سنتی 2- کلاسیک و 3- فانتزی یا مدرن یا جدید تقسیم کنیم . بسته به سلیقه ممکن است فضا و دکوراسیون هر خانه متفاوت از دیگری باشد چراکه برخی طرح سنتی ار پسندیده و برخی طرح مدرن یا جدید و ... .
قالی و فرش هم که یکی از اجزای مهم و عناصر اصلی خانه ما ایرانی ها به حساب می آیند در همین سه دسته طرح خلاصه می شوند . فرش ها در فضا نه تنها برای زیبایی بلکه بنا بر جنبه های کاربردی و پوشش فضا قابل استفاده هستند . اما از آنجایی که فرش های مستطیل به عنوان طرح غالب شناخته می شوند ، هر سایز و نوع فرشی را خارج از فرش های مستطیل استاندارد ، فرش بی قواره یا ناقواره می نامند . ساختار شکنی و هنجار شکنی در زمینه فرش های بی قواره توجه خریداران را جلب کرده است ، همچنین در مورد فرش های مدرن و جدید هم ، موضع به همین شکل خواهد بود . در حال حاضر فرش های آبرنگی ، شگی و سایر فرش های جدید نمادی از هنجار شکنی و خارج اصول رفتار کردن هستند و از آنجایی که هیجان و رفتار خارج از چهارچوب همواره خصوصا برای نسل جوان جذاب است ، فرش های ماشینی مدرن و جدید باب توجه جوانان و نواجوانان قرار گرفته اند .  
اما با این وجود هنوز فرش های مدرن جای خود را در فضاهایی مانند پذیرایی باز نکرده اند . هرچه استفاده از فرش های مدرن و جدید در آشپزخانه و اتاق خواب عمومیت و البته محبوبیت دارد ، در پذیرایی شناخته شده نیست چراکه ایرانیان مهمان نواز استفاده از اصالت و نگاره های آریایی را برای پذیرایی از مهمان ترجیح می دهند . تفاوت عمده ای بین طرح های سنتی و کلاسیک و جود ندارد و در کل خرید فرش های کلاسیک و سنتی برای  پذیرایی محبوبیت خاصی دارد .
استفاده از فرش های آبرنگی
اولین نکته در هنگام خرید فرش یا هر وسیله کاربردی دیگری توجه به نوع و نحوه استفاده از آن است . در گام اول و قبل از هرچیز باید نوع فرش را ناتخاب کرد . پاسخ به سوالاتی از قبیل زیر تا حد زیادی می تواند خط مشی برای خرید بهتر باشد .
کدام سبک فرش برای خانه ی ما مناسب تر است ؟ فرش را برای کدام قسمت خانه لازم داریم ؟ در انتخاب رنگ و طرح و هماهنگ بودن از بعد زیبایی با مبلمان و پرده و ... به کدام طیف رنگی توجه نمایید ؟ کدام تعداد شانه و تراکم را خریداری نماییم ؟ توان مالی ما چقدر است و تا چه میزان قدرت خرید فرش ماشینی را داریم ؟
در پاسخ به این سوالات خواهی دانست که انتخاب فرش آبرنگی به عنوان کف پوش کار آسانی نخواهد بود اما برای فضاهایی مانند آشپزخانه ، اتاق خواب ، پادری و ... بسیار مناسب است . فرش های آبرنگی ویژگی های خاص خود را دارند . علاوه بر جذابیت و خاص بودن فرش از بعد طرح و رنگ و نقشه ، قیمت ارزان و بافت متفاوت فرش های آبرنگی نیز از دیگر ویژگی های مهم هستند .
توجه نمایید که اگر سبک فضای در دست کلاسیک یا سنتی باشد به هیچ وجه انتخاب فرش آبرنگی توصیه نمی شود و خرید فرش آبرنگی اشتباه بزرگی از جانب خریداران خواهد بود اما حالت عکس قضیه نیز صادق است ، برای فضاهای جدید و مدرن فرش های آبرنگی بهترین انتخاب هستند و جایگزی دیگری ندارند . یک تخته فرش آبرنگی به زیبایی هر چه تمام تر می تواند در زیر میز پذیرایی فضای مدرن قرار گرفته و جلوه گری کند .
فرش های آبرنگی برای اتاق خواب
اتاق خواب فضای شلوغ و پر وسیله ای است که معمولا در دید مهمان ها قرار نمی گیرد . در انتخاب وسایل اتاق خواب آنچه مهم است ، راحتی وسایل می باشد . انتخاب فرش های مدرن و جدید برای اتاق خواب در هر طرح و مدلی بدان علت است که فرش هایی هستند پرز بلند با ارتفاع نخ خاب بیشتر نسبت به فرش های سنتی و کلاسیک ، دارای طرح هایی صمیمی و ساده هستند و از همه مهم تر قیمت مناسبی دارند . فرش های اتاق خواب زیاد مورد پاخوری قرار نمی گیرند . با وجود اهمیت بالای کیفیت در فرش های اتاق خواب عدم شست و شوی زیاد ، عدم تردد و ... لزومی به خرید فرش بسیار با کیفیت برای اتاق خواب نیست . فرش های آبرنگی برای اتاق خواب انتخاب می شوند چراکه رنگ و طرح آن ها فضا را برای استراحت و آرامش اماده کرده و اشکال و انواع مختلف آن دست خریداران را در انتخاب باز می کند .
فرش آبرنگی برای آشپزخانه
در آشپزخانه ، فرش نقطه کانونی فضا را شکل می دهد . بر خلاف اتاق خواب ها ، فرش آشپزخانه همواره در معرض آلودگی و انواع مواد غذایی است . احتمال رنگ گرفتی کف پوش آشپزخانه به شدت بالا ست و بیشترین شست و شو را همین محصولات دارند . فرش های آشپزخانه از نوع آبرنگی انتخاب می شوند چراکه راحتی شست و شو را به همراه دارند و طرح و رنگ خاص آن فضای آشپزخانه را آرام می کند . یک تخته فرش آبرنگی دایره ای در وسط آشپرخانه توانایی تحول اساسی دکوراسیون را دارد .
خرید فرش آبرنگی از فروشگاه فرش کاشان
فرش های جدید و مدرن محصولات نوینی هستند که حاصل خلاقیت و نوآوری تولید کنندگان مطرح و نامی شهر کاشان می باشند . فرش های ماشینی نوظهور نیازمند تولید توسط تیم متخصص دارند . هر تخته فرشی که اخیرا وارد چرخه تولید می شود نیازمند چندین آزمون و خطا جهت بهتر تولید شدن است ، حال آنکه کارخانه ها و تولید کنندگانی می توانند این آزمون را به خوبی پشت سر گذارند که در عرضه بافت خبره بوده و به کمک دستگاه های و نیروی کار متخصص بهترین ها را تولید کند . فروشگاه فرش کاشان در تنوع بی نظیر و در کیفیت فاخر ترین فروشگاه است . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بسیار راحت ، ارزان قیمت ، مقرون به صرفه و مطمئن می باشد . اگر خواستار خرید فرش آبرنگی هستید سری به محصولات فروشگاه فرش کاشان زده و از بین محصولات ناب و بی نظیر موجود در فروشگاه خرید نمایید . 

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان