تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش آبرنگی جدید

فرش آبرنگی

کمک گرفتن از قالی و فرش های مدرن یا جدید یکی از بهترین راه کارها جهت زیبا کردن هر فضایی است . حسن بزرگ فرش های مدرن این است که به علت تفاوت زیاد در طرح و رنگ قابلیت نماد و جلوه گری بالایی دارند . پهن کردن یک تخته فرش آبرنگی که در رده فرش های جدید و مدرن هستند راهی ساده و کم هزینه برای تحول اساسی در دکوراسیون است .جذاب و شیک نشان دادن دکوراسیون داخلی تا حد زیادی بیننده ار تحت تأثیر قرار می دهد.
در بین فرش های موجود در بازار ، فرش های دستبافت ، فرش های ترکمن و فرش های عشایری خاص بودن و تفاوت های عمیقی را دارند اما به علت قیمت بالا چندان مورد تقاضا قرار نمی گیرند در حالی که فرش های مدرن و جدید با قیمت بسیار پایین تر این تفاوت و زیبایی را خلق می کنند . به عبارتی فرش های مدرن و جدید نمونه هایی از فرش های ماشینی هستند که نوآوری داشته و توان پر کردن خلاء دکوراسیون را در خود دارند .
جدید بودن و مدرن بودن فرش های مد نظر بیش از هر چیز در بعد نقشه و نگاره های آن متجلی می شود . طرح هایی که نه به سبک کلاسیک شباهت دارد و نه بویی از نگاره های سنتی برده است . حال آنکه فرش های آبرنگی تولید شده در کارخانه فرش کاشان علاوه بر خاص بودن طرح و نگاره دارای رنگ های جذاب و چشم نواز است . بی شک حضور یک تخته فرش آبرنگی از برند فرش کاشان توجه حضار را به خود جلب کرده و لازم است سایر وسایل با آن ست شود چراکه عنصر غالب در دکوراسیون فرش آبرنگی خواهد بود .
اگر دکوراسیون مدرن و امروزی دارید خرید فرش های مدرن و جدید از فروشگاه فرش کاشان را از دست ندهید . فرش های مدرن و جدید در ابعاد مختلف و قواره های ناموزون مانند دایره ای ، مثلثی و .... خواهند توانست زیبایی های فضا را چند برابر کرده و دکوراسیون شگرفت بر جای گذارند .
سبک دکوراسیون خانه مدرن و جدید یا کلاسیک و سنتی ؟
اگر بخواهیم دسته بندی از سبک های معماری در حیطه مقاله داشته باشیم ، می توانیم سبک ها را به سه دسته : 1- سنتی 2- کلاسیک و 3- فانتزی یا مدرن یا جدید تقسیم کنیم . بسته به سلیقه ممکن است فضا و دکوراسیون هر خانه متفاوت از دیگری باشد چراکه برخی طرح سنتی ار پسندیده و برخی طرح مدرن یا جدید و ... .
قالی و فرش هم که یکی از اجزای مهم و عناصر اصلی خانه ما ایرانی ها به حساب می آیند در همین سه دسته طرح خلاصه می شوند . فرش ها در فضا نه تنها برای زیبایی بلکه بنا بر جنبه های کاربردی و پوشش فضا قابل استفاده هستند . اما از آنجایی که فرش های مستطیل به عنوان طرح غالب شناخته می شوند ، هر سایز و نوع فرشی را خارج از فرش های مستطیل استاندارد ، فرش بی قواره یا ناقواره می نامند . ساختار شکنی و هنجار شکنی در زمینه فرش های بی قواره توجه خریداران را جلب کرده است ، همچنین در مورد فرش های مدرن و جدید هم ، موضع به همین شکل خواهد بود . در حال حاضر فرش های آبرنگی ، شگی و سایر فرش های جدید نمادی از هنجار شکنی و خارج اصول رفتار کردن هستند و از آنجایی که هیجان و رفتار خارج از چهارچوب همواره خصوصا برای نسل جوان جذاب است ، فرش های ماشینی مدرن و جدید باب توجه جوانان و نواجوانان قرار گرفته اند .  
اما با این وجود هنوز فرش های مدرن جای خود را در فضاهایی مانند پذیرایی باز نکرده اند . هرچه استفاده از فرش های مدرن و جدید در آشپزخانه و اتاق خواب عمومیت و البته محبوبیت دارد ، در پذیرایی شناخته شده نیست چراکه ایرانیان مهمان نواز استفاده از اصالت و نگاره های آریایی را برای پذیرایی از مهمان ترجیح می دهند . تفاوت عمده ای بین طرح های سنتی و کلاسیک و جود ندارد و در کل خرید فرش های کلاسیک و سنتی برای  پذیرایی محبوبیت خاصی دارد .
استفاده از فرش های آبرنگی
اولین نکته در هنگام خرید فرش یا هر وسیله کاربردی دیگری توجه به نوع و نحوه استفاده از آن است . در گام اول و قبل از هرچیز باید نوع فرش را ناتخاب کرد . پاسخ به سوالاتی از قبیل زیر تا حد زیادی می تواند خط مشی برای خرید بهتر باشد .
کدام سبک فرش برای خانه ی ما مناسب تر است ؟ فرش را برای کدام قسمت خانه لازم داریم ؟ در انتخاب رنگ و طرح و هماهنگ بودن از بعد زیبایی با مبلمان و پرده و ... به کدام طیف رنگی توجه نمایید ؟ کدام تعداد شانه و تراکم را خریداری نماییم ؟ توان مالی ما چقدر است و تا چه میزان قدرت خرید فرش ماشینی را داریم ؟
در پاسخ به این سوالات خواهی دانست که انتخاب فرش آبرنگی به عنوان کف پوش کار آسانی نخواهد بود اما برای فضاهایی مانند آشپزخانه ، اتاق خواب ، پادری و ... بسیار مناسب است . فرش های آبرنگی ویژگی های خاص خود را دارند . علاوه بر جذابیت و خاص بودن فرش از بعد طرح و رنگ و نقشه ، قیمت ارزان و بافت متفاوت فرش های آبرنگی نیز از دیگر ویژگی های مهم هستند .
توجه نمایید که اگر سبک فضای در دست کلاسیک یا سنتی باشد به هیچ وجه انتخاب فرش آبرنگی توصیه نمی شود و خرید فرش آبرنگی اشتباه بزرگی از جانب خریداران خواهد بود اما حالت عکس قضیه نیز صادق است ، برای فضاهای جدید و مدرن فرش های آبرنگی بهترین انتخاب هستند و جایگزی دیگری ندارند . یک تخته فرش آبرنگی به زیبایی هر چه تمام تر می تواند در زیر میز پذیرایی فضای مدرن قرار گرفته و جلوه گری کند .
فرش های آبرنگی برای اتاق خواب
اتاق خواب فضای شلوغ و پر وسیله ای است که معمولا در دید مهمان ها قرار نمی گیرد . در انتخاب وسایل اتاق خواب آنچه مهم است ، راحتی وسایل می باشد . انتخاب فرش های مدرن و جدید برای اتاق خواب در هر طرح و مدلی بدان علت است که فرش هایی هستند پرز بلند با ارتفاع نخ خاب بیشتر نسبت به فرش های سنتی و کلاسیک ، دارای طرح هایی صمیمی و ساده هستند و از همه مهم تر قیمت مناسبی دارند . فرش های اتاق خواب زیاد مورد پاخوری قرار نمی گیرند . با وجود اهمیت بالای کیفیت در فرش های اتاق خواب عدم شست و شوی زیاد ، عدم تردد و ... لزومی به خرید فرش بسیار با کیفیت برای اتاق خواب نیست . فرش های آبرنگی برای اتاق خواب انتخاب می شوند چراکه رنگ و طرح آن ها فضا را برای استراحت و آرامش اماده کرده و اشکال و انواع مختلف آن دست خریداران را در انتخاب باز می کند .
فرش آبرنگی برای آشپزخانه
در آشپزخانه ، فرش نقطه کانونی فضا را شکل می دهد . بر خلاف اتاق خواب ها ، فرش آشپزخانه همواره در معرض آلودگی و انواع مواد غذایی است . احتمال رنگ گرفتی کف پوش آشپزخانه به شدت بالا ست و بیشترین شست و شو را همین محصولات دارند . فرش های آشپزخانه از نوع آبرنگی انتخاب می شوند چراکه راحتی شست و شو را به همراه دارند و طرح و رنگ خاص آن فضای آشپزخانه را آرام می کند . یک تخته فرش آبرنگی دایره ای در وسط آشپرخانه توانایی تحول اساسی دکوراسیون را دارد .
خرید فرش آبرنگی از فروشگاه فرش کاشان
فرش های جدید و مدرن محصولات نوینی هستند که حاصل خلاقیت و نوآوری تولید کنندگان مطرح و نامی شهر کاشان می باشند . فرش های ماشینی نوظهور نیازمند تولید توسط تیم متخصص دارند . هر تخته فرشی که اخیرا وارد چرخه تولید می شود نیازمند چندین آزمون و خطا جهت بهتر تولید شدن است ، حال آنکه کارخانه ها و تولید کنندگانی می توانند این آزمون را به خوبی پشت سر گذارند که در عرضه بافت خبره بوده و به کمک دستگاه های و نیروی کار متخصص بهترین ها را تولید کند . فروشگاه فرش کاشان در تنوع بی نظیر و در کیفیت فاخر ترین فروشگاه است . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بسیار راحت ، ارزان قیمت ، مقرون به صرفه و مطمئن می باشد . اگر خواستار خرید فرش آبرنگی هستید سری به محصولات فروشگاه فرش کاشان زده و از بین محصولات ناب و بی نظیر موجود در فروشگاه خرید نمایید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی