تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش افغانی بافت

فرش طرح افغانی

آمارصادرات فرش های ایرانی به افغانستان بالاست و به همین دلیل بیشتر کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، فرش های ماشینی طرح افغان را با شانه و تراکم های پایین تولید می کنند . فرش های 350 شانه ، یکی از پرطرفدارترین فرش های ماشینی در بین افغان ها می باشد که این محصولات ارزان قیمت با الیاف بی سی اف و پلی استر با خاب پایین و وزن بسیار سبک بافته می شود . قیمت پایین این محصولات سبب تقاضای بالای آن ها در بین افغان ها شده است . این فرش های ارزان قیمت علاوه بر صادرات به افغانستان ، به پاکستان و عراق نیز صادر می شود .
فرش های 350 شانه ارزان قیمت
علاوه بر محبوبیت این فرش های ارزان قیمت در بین افغان ها ، ایرانیان نیز از این محصولات ارزان قیمت در مساجد ، نمازخانه ها ، خوابگاه ها و برخی از مراکز عمومی استفاده می کنند . وزن کم ، خاب کم ، ضخامت بالا و همچنین قیمت ارزان ، این محصولات را برای این مکان ها مناسب کرده است . فرش های 350 شانه ماشینی بیشتر با تراکم 1200 بافته می شوند .
فرش های افغانی بافت
بسیاری از مردمان حیطه افغانستان ، به دنبال طرح های خاص و هستند که منحصر به خطه افغانستان باشد . رنگ فرش های افغانی بیشتر قرمز و لاکی است . فروشگاه فرش کاشان ، تولید فرش های طرح افغان را در جهت تامین نیازهای مردمان شریف افغانستان انجام می دهد و این طرح های زیبا و سنتی را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی به فروش می رساند . از آنجایی که بافت فرش های طرح افغانی مستلزم تنظیم دستگاه های بافت است ، این فرش های سفارشی به صورت جفت بافته می شوند . بدین صورت افغان ها می توانند فرش هایی با طرح های درخواستی خود را به با قیمت ارزان خریداری کنند .
چه عاملی سبب گرایش کشورهای جهان سوم به سمت فرش های ایرانی شده است ؟
کارخانه های فرش های ماشینی در ایران متنوع ترین محصولات را ارائه می دهند و بدین صورت دنیا را در احاطه خود گرفته اند . توجه به سلایق و علایق هر کشور در بافت طرح ها یکی از مهمترین عوامل گرایش دیگر کشورها به فرش های ایرانی شده است .
-  کیفیت بالای فرش های ایرانی سبب شده است تا برخی از کشورهای جهان سوم که تولید کننده نیستند به فرش های ایرانی روی آورند . فرش های ماشینی ایرانی بیشتر با الیاف آکرولیک هیت ست شده یا پلی استر بافته می شوند .
- امروزه بیشتر کارخانه های فرش ماشینی در ایران ، فروش آنلاین را سر لوحه خدمات خود قرار داده اند و بدین صورت افراد از سراسر جهان می توانند دسترسی آسان به محصولات ایرانی داشته باشند .
کارخانه فرش کاشان توان تولید فرش های سفارشی با طرح های درخواستی و منطبق با سلایق و علایق کشورهای مختلف را دارد . فرش های طرح افغان این فروشگاه به صورت 350 شانه با کیفیت بالا تولید می شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی