سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش افغانی بافت

فرش طرح افغانی

آمارصادرات فرش های ایرانی به افغانستان بالاست و به همین دلیل بیشتر کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، فرش های ماشینی طرح افغان را با شانه و تراکم های پایین تولید می کنند . فرش های 350 شانه ، یکی از پرطرفدارترین فرش های ماشینی در بین افغان ها می باشد که این محصولات ارزان قیمت با الیاف بی سی اف و پلی استر با خاب پایین و وزن بسیار سبک بافته می شود . قیمت پایین این محصولات سبب تقاضای بالای آن ها در بین افغان ها شده است . این فرش های ارزان قیمت علاوه بر صادرات به افغانستان ، به پاکستان و عراق نیز صادر می شود .
فرش های 350 شانه ارزان قیمت
علاوه بر محبوبیت این فرش های ارزان قیمت در بین افغان ها ، ایرانیان نیز از این محصولات ارزان قیمت در مساجد ، نمازخانه ها ، خوابگاه ها و برخی از مراکز عمومی استفاده می کنند . وزن کم ، خاب کم ، ضخامت بالا و همچنین قیمت ارزان ، این محصولات را برای این مکان ها مناسب کرده است . فرش های 350 شانه ماشینی بیشتر با تراکم 1200 بافته می شوند .
فرش های افغانی بافت
بسیاری از مردمان حیطه افغانستان ، به دنبال طرح های خاص و هستند که منحصر به خطه افغانستان باشد . رنگ فرش های افغانی بیشتر قرمز و لاکی است . فروشگاه فرش کاشان ، تولید فرش های طرح افغان را در جهت تامین نیازهای مردمان شریف افغانستان انجام می دهد و این طرح های زیبا و سنتی را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی به فروش می رساند . از آنجایی که بافت فرش های طرح افغانی مستلزم تنظیم دستگاه های بافت است ، این فرش های سفارشی به صورت جفت بافته می شوند . بدین صورت افغان ها می توانند فرش هایی با طرح های درخواستی خود را به با قیمت ارزان خریداری کنند .
چه عاملی سبب گرایش کشورهای جهان سوم به سمت فرش های ایرانی شده است ؟
کارخانه های فرش های ماشینی در ایران متنوع ترین محصولات را ارائه می دهند و بدین صورت دنیا را در احاطه خود گرفته اند . توجه به سلایق و علایق هر کشور در بافت طرح ها یکی از مهمترین عوامل گرایش دیگر کشورها به فرش های ایرانی شده است .
-  کیفیت بالای فرش های ایرانی سبب شده است تا برخی از کشورهای جهان سوم که تولید کننده نیستند به فرش های ایرانی روی آورند . فرش های ماشینی ایرانی بیشتر با الیاف آکرولیک هیت ست شده یا پلی استر بافته می شوند .
- امروزه بیشتر کارخانه های فرش ماشینی در ایران ، فروش آنلاین را سر لوحه خدمات خود قرار داده اند و بدین صورت افراد از سراسر جهان می توانند دسترسی آسان به محصولات ایرانی داشته باشند .
کارخانه فرش کاشان توان تولید فرش های سفارشی با طرح های درخواستی و منطبق با سلایق و علایق کشورهای مختلف را دارد . فرش های طرح افغان این فروشگاه به صورت 350 شانه با کیفیت بالا تولید می شود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان