جدیدترین فرش کاشان

همه چیز در مورد فرش ماشینی 500 شانه کاشان

فرش 500 شانه کاشان

امروز می خواهیم یکی دیگر از شاخه های فرش سنتی کاشان که به قالی کاشی نیز معروف است به نام فرش ماشینی 500 شانه کاشان را توضیح بدهیم و می خواهیم انواع آن را تشریح نماییم.

در حال حاضر فرش ماشینی با توجه به نیاز و سلیقه های متفاوت افراد، در شاخه های متفاوتی تولید می شود که یکی از آنها که به فروش بسیار بالایی رسید و به دلیل نوسانات قیمت فرش در این روزها مجددا دوباره محبوب شده است.

در مقالات گذشته اطلاعات کاملی در مورد فرش ماشینی 1500 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی طرح 700 شانه دادیم و سعی نمودیم شما را با مزایا و معایب این فرش ها که به فرش سنتی کاشان نیز معروف هستند آشنا نماییم که از مهم ترین معایب آن ها می توان قیمت بالای آن و عدم توان خرید برای مشتریان با درآمدهای متوسط و پایین را اشاره نمود و در همین راستا قصد داریم در این مقاله به معرفی فرش ارزان قیمت پانصد شانه متناسب برای قشرهای کم در آمد بپردازیم.

فرش ماشینی 500 شانه
فرش500شانه
به فرشی گفته می شود که در یک متر از عرض آن 500 گره یا ریشه بافته شده و دارای تراکم طولی فرش پانصد شانه تراکم 1000 یا فرش پانصدشانه تراکم 2100 دوبل می باشد. این محصول به دلیل ارتفاع زیاد نخ خاب از نرمی و لطافت بسار زیادی برخوردار می باشد و هنگام راه رفتن روی آن احساس راحتی زیادی را به فرد منتقل کرده و کف ساختمان را نیز گرم نگه می دارد. پس از تولید این محصول شرکت ها با توجه به سلایق مشتریان به تولید فرش طرح 700 شانه که همان فرش 500شانه بوده ولی از طرح های فرش هفتصد شانه استفاده می کند مبادرت ورزیدند. انواع فرش ماشینی پانصد شانه 7 رنگ و فرش 500شانه 8 رنگ به بازار فرش ماشینی عرضه شده است که به دلیل برخورداری از تعدد رنگ بندی از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار می باشد.

انواع فرش ماشینی 500 شانه کاشانو فرش ماشینی 500 شانه مشهد

1- ویژگی های فرش ماشینی 500 شانه که در مطالب فوق الذکر تشریح گردید.

2- فرش ماشینی 500 شانه ابریشم گونه یا فرش ماشینی پانصد شانه ابریشم نما:

به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد فرش ابریشم نما که اصطلاحا تولید کنندگان فرش ماشینی به آن فرش ابریشم گونه نیز می گویند ترکیبی از هنر و اصالت ایرانی با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و دستگاه بافت فرش ماشینی مدرن تولید می شوند که در آن از الیاف بافت براق و شفاف پلی استر مشابه با الیاف طبیعی ابریشم استفاده شده است و به همین دلیل به عنوان فرش 500 شانه ابریشم گونه از آن نام برده می شود. ناگفته نماند تشخیص این فرش کاری بسیار دشوار می باشد و اصولا فرشهای ابریشم گونه به دلیل سطح خاص پشت آنها به راحتی روی سرامیک و سطوح صاف سر نمی خورد و به دلیل نوع الیاف نخ تار و پود و خاب فرش بسیار مقاوم بوده و به همین دلیل هیچ نیازی به ترمز فرش ندارد.

مشخصات ظاهری فرش 500 شانه ابرشیم گونه

فرش ماشینی 500 شانه ابریشم نما دارای تراکم عرضی 700 و تراکم طولی 2100 دوبل می باشد و در بافت آنها از الیاف کریستال ورژن ابریشم نما بدون پرزدهی فرش به عنوان نخ خاب و از پنبه به عنوان نخ تار و پود استفاده می شود.

فرش ماشینی 500 شانه ابریشم گونه 8 رنگ کاشان در 8 رنگ اصلی و استاندارد و واقعی بافته می شود و برای بافت این فرش از دستگاه ASR استفاده می شود که مخصوص بافت فرش ابریشم می باشد.

فرش پانصد شانه ابریشم گونه در حال حاضر در سایز های فرش شش متری، فرش نه متری، فرش دوازده متری بافته می شود و در رنگ های فرش ابریشم گونه کرم، فرش ابریشم گونه آبی فیروزه ای، فرش ابریشم گونه گردویی، فرش ابریشم گونه سرمه ای و غیره یافت می شود.

ویژگی فرش های ماشینی 500 شانه و فرش های پانصد شانه ابریشم گونه

فرش ابریشم ضد حساسیت بافته شده با استفاده از الیاف بدون پرز

فرش ابریشم بدون پرز بافته شده با استفاده از الیاف هیت ست شده

فرش ابریشم قابل شستشو بافته شده با استفاده از الیاف دارای ویژگی تثبیت رنگ پذیری بالا

فرش ابریشم با مقاومت بالا تولید شده با الیاف مقاوم و انعطاف پذیر

فرش ابریشم با کیفیت تولید شده با استفاده از الیاف مقاوم هیت ست شده

فرش ابریشم با الیاف با کیفیت تولید شده با الیاف درجه یک

خرید اینترنتی فرش ماشینی 500 شانه کاشان و خرید آنلاین فرش پانصد شانه ابریشم گونه

برای خرید عمده فرش ماشینی 500 شانه کاشان امکان بازدید حضوری از کارخانه فرش کاشان فراهم می باشد. جهت هرگونه مشاوره در زمینه خرید آنلاین فرش ماشینی 500 شانه و خرید حضوری فرش ماشینی طرح هفتصد شانه کاشان می توانید با کارشناسان خبره واحد فروش ما در ارتباط باشید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به منظور مرتفع سازی نیاز بازار به ارائه انواع فرش ماشینی 500 شانه با سبک و مدل های مختلف فرش 500 شانه بلوچ، فرش 500 شانه ورژن و فرش 500 شانه پلی استر ابریشم گونه در مدل های متنوع و متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی پرداخته است. فروش آنلاین فرش 500 شانه با قیمت درب کارخانه توسط این فروشگاه آنلاین فرش به جهت عرضه مستقیم محصولات فرش کاشان در این وب سایت فروشگاهی برای خریداران فراهم می باشد.واحد فروش و مشاوره کارخانه فرش کاشان : 09133602885 - 09120265539 - 03155443195 - 03155443197

با تشکر - واحد تحقیق و توسعه گروه تجاری فرش کاشان

فرش ماشینی کاشان