تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش ماشینی ساده

گلیم فرش ساده

امروزه افراد برای پوشش منازل خود به عنوان کف پوش به دنبال فرش های ساده هستند تا بتوانند در حین سادگی زیبایی خاص را برای منازل به ارمغان آورند . یکی از این دسته فرش های ساده را می توان گلیم فرش معرفی نمود که در دسته بندی فرش های فانتزی قرار داشته و در دو دسته طرح های ساده و طرح های شلوغ با در نظر داشتن نیاز و سلیقه افراد طراحی و تولید می شود . گلیم فرش ساده که در حین داشتن سادگی می تواند به عنوان یک کف پوش زیبا و چشمگیر برای منازل شما عمل کند از فرش هایی است که متناسب با هر نوع دکوراسیون سنتی و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

گلیم فرش ساده

گلیم فرش در ابتدا به صورت دستبافت با الیاف طبیعی پشم حیوانات بافته می شده است اما قیمت بالای این دسته فرش که به سبب همین هنر دست بافت بودن است تقاضا برای خرید این نوع فرش را کم نمود . به طوری که افراد در پی این نوع دسته از محصولات در دسته فرش های ماشینی هستند . همین مطلب سبب شد تا تولید کنندگان فرش ماشینی در کنار تولید فرش های در طرح های متنوع دست به تولید گلیم فرش با طرح سنتی و مدرن بزنند تا خریداران و علاقه مندان به دسته گلیم فرش ها بتوانند فرش ماشینی با طرح گلیم را داشته باشند . بافت گلیم فرش با طرح های متنوع سبب شده تا این نوع گلیم فرش در دسته بندی گلیم فرش ساده ، گلیم فرش فانتزی ، گلیم فرش سه بعدی یا ... قرار بگیرد . همین طرح های خاص به کار رفته در بافت گلیم فرش سبب می شود تا افراد با توجه به چینش دکوراسیون گلیم فرش ماشینی را متناسب با چینش و حفظ هارمونی رنگ انتخاب نمایند . گلیم فرش ماشینی ساده که  در آن از طرح های خلوت و در حین حال ساده استفاده شده امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و انتخاب آن برای هر نوع چینشی زیبایی را به همراه خواهد داشت .
گلیم فرش نیز همانند فرش های ماشینی با توجه به متریال مورد استفاده در آن در رده بندی کیفی قرار می گیرد و افراد برای خرید این نوع گلیم فرش ها نیز به دنبال خرید از شهر فرش کاشان می باشند که در زمره زبردستان در زمینه تولید انواع فرش ماشینی است ، می باشند . یکی از شرکت های که در زمینه تولید و عرضه انواع فرش های ماشینی در قالب فرش سنتی و فرش مدرن و فانتزی توانسته پاسخگوی نیاز خریداران باشد فروشگاه فرش کاشان می باشد که از بهترین تولید کننده ها شناخته شده است و دلیل این موضوع رعایت کیفیت محصولات در این فروشگاه می باشد . این فروشگاه در زمینه تولید فرش فانتزی چون گلیم فرش ساده از الیاف پلی پروپیلن استفاده می نماید که دارای وزنی سبک بوده که در زمینه حمل و جابه جایی بسیار کمک کننده است و دارای سازگاری با پوست بدن انسان می باشد که استفاده از آن را در هر مکان از منزل مناسب می نماید . از لحاظ قیمت نیز چون این الیاف از الیاف ها موجود در کشور می باشد و از قیمت پایینی برخوردار است سبب سده تا این فرش نیز از قیمت کمتری برخوردار باشد . استفاده از دستگاه های به روز دنیا در بافت این نوع محصولات در فروشگاه فرش کاشان از علل دیگر در تولید محصولات است که می توان در بحث کیفی آن را در نظر گرفت . بافت گلیم فرش در این فروشگاه در دو نوع ابعاد متعارف گلیم فرش 6 متری و گلیم فرش 9 متری و 12 متری و ابعاد غیر متعارف گلیم فرش در سایز 1.5*1 و 2.5*1.5 تولید و در اختیار خریدار با توجه به مکان مورد استفاده آن قرار می گیرد . استفاده از طیف رنگی به کار رفته در بافت گلیم فرش از طیف 6 رنگ گرفته تا 10 رنگ از ویژگی های بافت گلیم فرش در طرح های مختلف در این فروشگاه می باشد . استفاده از رنگ زمینه ایی مختلف نیز از عواملی است که این فروشگاه با توجه به علایق خریداران مورد استفاده قرار می دهد . بافت این نوع از فرش های ماشینی در شکل هندسی مستطیل  صورت گرفته که می توان یکی از طرح های ساده گلیم فرش را گلیم فرش ماشینی با قیمت ارزان در این فروشگاه معرفی نمود .

فروش گلیم فرش ساده
فروشگاه فرش کاشان با راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش در کنار فروشگاه فیزیکی خود به فروش اینترنتی و فروش حضوری انواع گلیم فرش ماشینی در طرح های مختلف می پردازد . این فروشگاه با راه اندازی بخش آنلاین خود این امکان را فراهم آورده تا افرادی که نمی توانند به صورت حضوری به این فروشگاه مراجعه نمایند به راحتی در کسری از زمان در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی به بازدید از محصولات این فروشگاه پرداخته و با مقایسه آن ها با یکدیگر بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنند . از مهم ترین ویژگی این فروشگاه در زمینه فروش گلیم فرش می توان به فروش فرش به قیمت درب کارخانه اشاره داشت که سبب می شود تا خریداران به فرش ارزان قیمت دست یابند . همچنین ایجاد ارسال رایگان فرش در این فروشگاه سبب شده تا خریدار به راحتی به فرش مورد نظر خود دست یابد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی