تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ساییده

فرش ساییده

با گسترش یافتن صنایع بافندگی و تنوع سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها انواع فرش ماشینی تولید و روانه بازار شد . فرش ماشینی ساییده نوعی از محصولات سنتی و قیمی است امروزه به صورت ماشینی در کارخانجات فرش بافی در حال تولید است . طرفداران فرش های عتیقه و قدیمی می توانند امروزه انواع فرش ساییده را در انواع طرح و رنگ متناسب با نوع دکوراسیون خود انتخاب و خریداری نمایند . فرش ساییده شده نوعی از فرش ماشینی است که تحت فرآیند خاصی از شکل و طرحی عتیقه نما برخوردار می گردد که متقاضیان این محصول می توانند فرش پتینه یا عتیقه نما را با قیمتی مناسب خریداری نمایند . در ادامه با نحوه تولید این محصول و ویژگی های ظاهری و بافتی آن و کاربرد و تاثیر آن در دکوراسیون منازل بیش تر آشنا می شوید .

فرش ماشینی ساییده
امروزه تولید فرش ساییده بر خلاف گذشته که با پاخور کردن زیاد فرش یا قرار دادن آن در زیر نور آفتاب آن را به فرش عتیقه و با ارزش تبدیل می کردند ، به روش های مختلفی صورت می گیرد که در ایجاد ساییدگی و رنگ های مرده در آن بسیار تاثیر گذار است و آن را شبیه به فرش هایی می نماید که در عتیقه فروشی ها به ندرت یافت می شود و اگر هم پیدا شود ، از قیمت بسیار زیادی برخوردار است . این محصول با استفاده از مواد شیمیایی به نام پودر سفید گری و تحت عملیات دواشور کردن به شکل عتیقه و حالتی صیقلی در می آید . عنوان دیگری که برای این فرآیند در نظر گرفت شده است کلرینه کردن است که به کهنه نما شدن فرش می انجامد . استفاده از این روش در پتینه کردن فرش بسیار موثر و کاربردی است که تاثیر بسیار زیادی در ایجاد شباهت بالای آن با فرش های دستباف قدیمی و عتیقه دارد .
مدل فرش های عتیقه بسیار برای دکوراسیون های مدرن و سنتی مناسب است زیرا هم به دلیل دارا بودن طرح های سنتی و جلوه ای شبیه به فرش های قدیمی ، برای دکوراسیون های کلاسیک به کار گرفته می شود و هم به دلیل دارا بودن ویژگی های فرش فانتزی ، بسیار مناسب برای دکوراسیون های مدرن می باشد که به این ترتیب ، فضا تلفیقی از طرح های سنتی و مدرن را به خود می گیرد که از جلوه ای خاص هم برخوردار می گردد . فرش های دستبافت هرچه از پاخور بیش تری برخوردار گردند ، به لحاظ ارزشی قیمتی تر می شوند و به همین سبب تولید کنندگان در کارخانه های فرش بافی ، مدل ماشینی آن را با عملیات خاصی که شکل ساییدگی و قدیمی به آن می دهد را تولید نمودند . این نمونه فرش ماشینی قدیمی نما ، در میان کشورهای اروپایی نیز مورد توجه قرار دارد که در اصطلاح انگلیسی به آن فرش وینتیج می گویند . فرش های ماشینی ساییده شده با استفاده از الیاف مقاوم و طی مراحل تولیدی بدون عیب و نقص تولید می گردند که در صورت قرار گرفتن در فرآیند دواشور شدن و کلرینه شدن ، کیفیت و استحکام آن حفظ شود . فرش های ماشینی اگر به لحاظ ظاهری دارای عیب و نقص فنی و ظاهری هم باشند ، در صورت ساییده شدن آن و حالت کهنه نما گرفتن ، عیوب موجود در آن با این روش پوشانده و رفع می گردد .
فرش های ماشینی کهنه نما یا ساییده در نمای دکوراسیون از جلوه ای بسیار خوب برخودار است زیرا ارزشی که فرش های عتیقه دارند از دیگر فرش های ماشینی بسیار بیش تر است . استفاده از فرش های ساییده در قسمتی از خانه با وجود وسایل قدیمی و سنتی در کنار مدرنیته بودن جلوه ای بسیار زیبا و جذاب را در منازل ایجاد می نماید . این محصول در صورت به کار گیری در این چینش ، نمای قدیمی و عتیقه بودن فرش را بیش تر یا به صورتی هم واقعی می نماید . به کارگیری فرش های عتیقه و کهنه نما در فضای دکوراسیون موجب وجود اصالت و فرهنگ ایران به عنوان هنر اصیل و درخشان ایرانی می شود که جلوه ای بسیار ارزشمند را به فضای خانه می بخشد .
شرکت فرش کاشان در تولید و عرضه فرش از سابقه بسیار زیادی برخوردار است که توانسته است انواع فرش ماشینی مدرن و سنتی را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار نماید . این شرکت در عرضه محصولات خود انواع روش های حضوری و غیر حضوری را به کار گرفته است که منجر به رضایت مندی مشتریان شده است . هم چنین این شرکت با عرضه مستقیم و بی واسطه فرش ماشینی سعی در کاهش قیمت محصولات خود داشته است که منجر به فروش فرش ارزان قیمت همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی همراه با ارسال رایگان فرش شده برای خریداران فرش ماشینی از این شرکت به صورت آنلاین یا خرید فرش از کارخانه شده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی