تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی سایز کوچک

فرش سایز کوچک

امروزه بحث تغییر سبک دکوراسیون و شیوه زندگی افراد سبب شده تا فرش های ماشینی در ابعاد مختلف به غیر از ابعاد استاندارد فرش 6 متری ، 9 متری و 12 متری تولید و به خریدار عرضه گردد . این موضوع سبب شده تا خریداران فرش ماشینی با توجه به مساحت منازل خود به دنبال فرش های ماشینی در ابعاد نا متعارف چون فرش بزرگ پارچه یا فرش سایز کوچک باشند تا بتوانند منازل خود را زینت ببخشند . فرش سایز کوچک که در اصل همان قالیچه نامیده می شود امروزه به سبب نوع دکوراسیون بیشتر مورد خریداری قرار می گیرد . و همین امر در بحث تولید فرش های ماشینی در سایز و ابعاد کوچک بسیار تاثیر گذار می باشد .

فرش سایز کوچک
فرش سایز کوچک که امکان استفاده از آن در خانه های با مساحت کوچک و خانه هایی با مساحت بزرگ جهت نمایان ساختن بخش خاصی از منزل مورد استفاده قرار می گیرد در ابعاد مشخصی شامل 2.25*1.5 و 1.5*1 و ابعاد کوچک تر متناسب با شرکت بافنده آن صورت می گیرد . استفاده از فرش سایز کوچک در منازل با مساحت کم شامل آپارتمان ها برای کف پوش و جلوه و در منازل با مساحت بزرگ در قسمت جلوی مبل یا کنار آن و یا جداسازی بخش خاص مورد استفاده قرار می گیرد . برخی تنها به دنبال استفاده از قالیچه ها در قسمت میانی منزل هستند تا تنها علاوه بر جلوه بخشیدن به منازل بتواند از کف پوش های مورد استفاده خود در منازل چون پارکت و سرامیک ها نیز رونمایی نمایند . به همین سبب استفاده از قالیچه ها بسیار مورد استقبال واقع شده است و افراد به دنبال پوشش کف منازل با این فرش های سایز کوچک هستند . این دسته از فرش ها که در قالب فرش های سنتی و فانتزی در شرکت های بافندگی ، بافته می شود متناسب با هر نوع چینش دکوراسیون اعم از کلاسیک یا مدرن مورد استفاده واقع می شوند . افراد برای تهیه فرش سایز کوچک که در اصل همان قالیچه نامیده می شود نیز همانند فرش های ماشینی دیگر به دنبال تهیه آن از شهر فرش کاشان به سبب قدمت و کیفیت تولید فرش در این شهر هستند . از این رو تولید کنندگان این شهر برای در نظر داشتن و بر طرف ساختن این نیاز خریداران دست به تولید قالیچه های فانتزی و کلاسیک متناسب با هر نوع دکوراسیون زدند تا بتوانند به بر طرف ساختن نیاز خریداران بپردازند . یکی از فروشگاه های مطرح شهر فرش کاشان که در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی در بخش داخل و خارج از کشور با موفقیت عمل نماید فروشگاه فرش کاشان می باشد که توانسته در این زمینه نیز کوشا عمل نموده و با تولید انواع قالیچه در طرح و رنگ متنوع متناسب با نیاز خریداران این نیاز آن ها را نیز پاسخگو باشند . فروشگاه فرش کاشان بافت فرش های سایز کوچک خود را در طرح های فانتزی و ترک تولید و به بازار فروش عرضه می نماید . از طرح های فرش ماشینی در این فروشگاه که در سایز قالیچه بافت می شود و افراد خاصی را به سمت خود جلب می نماید می توان به طرح فرش سایز کوچک زیر اشاره داشت :
1. فرش ماشینی 700 شانه طرح تبسم
2. فرش مدرن آبرنگی
3. گلیم فرش ماشینی طرح بومی و ...
که برای مشاهده بیشتر طرح فرش سایز کوچک می توانید از فروشگاه فرش کاشان دیدن نمایید .
قالیچه های ماشینی بافته شده در این فروشگاه با توجه به تعداد شانه و تراکم و طرح به کار رفته در بافت آن از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف در بافت استفاده می نماید که این امر تنها با استفاده از دستگاه های فرش بافی جدید و پیشرفته میسر بوده و همین مطلب در بحث کیفی فرش های سایز کوچک یا همان قالیچه تاثیر داشته و سبب می شود تا همانند فرش های ماشینی این فروشگاه که در دسته بندی کیفی به عنوان فرش درجه یک شناخته می شوند این قالیچه ها نیز در زمره فرش های درجه یک قرار بگیرند .

فروش قالیچه کاشان
فروشگاه فرش کاشان که در تولید انواع فرش ماشینی در سایز های مختلف از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ و ابعاد استاندارد توانسته با موفقیت عمل نماید توانسته از لحاظ کیفی و طرح و تنوع نظر خریداران زیادی را به خود جلب نماید . از این رو این فروشگاه در کنار سایر تولیدات خود به فروش قالیچه های ماشینی کاشان نیز اقدام نموده تا هر خریدار بتواند از این دسته محصول نیز خریداری نماید . این فروشگاه در کنار فروش حضوری خود امکان فروش آنلاین فرش سایز کوچک را نیز فراهم آورده تا هر خریدار به راحتی بدون دغدغه صرف وقت و هزینه و طی مسافت با ترافیک برای رسیدن به فروشگاه به راحتی در هر زمان و مکان بتواند از این فروشگاه آنلاین فرش کاشان دیدن نموده و بر اساس نیاز خود به انتخاب قالیچه بپردازد . همین طور این فروشگاه این امکان را مهیا نموده تا هر خریدار بتواند به محصول خریدرای شده به صورت رایگان دست یابد . از لحاظ قیمت نیز چون ارتباط بین خریدار و فروشنده که در اصل همان تولید کننده است مستقیم می باشد سبب شده تا قیمت فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه شود .    

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی