تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی قواره بزرگ

فرش قواره بزرگ

استفاده از نظم و یکپارچگی در منازل و مجالس بسیار قابل تحسین بوده و دلیل این امر ایجاد فضایی با آرامش و حفظ یکپارچگی است . همین موضوع سبب شده تا در انتخاب وسایل برای چیدمان منازل از وسایلی استفاده شود که ایجاد کننده نظم و یکپارچگی باشد و همین امر در انتخاب فرش رعایت می شود به گونه ایی که افراد برای پوشاندن و زینت بخشیدن به منازل به دنبال کف پوش مناسب محیط  فضای خود هستند . از این رو با توجه به مساحت منزل خود به جای انتخاب چندین فرش در ابعاد استاندارد به انتخاب فرش در ابعاد سفارشی می پردازند تا محیط کامل پوشش داده شود و زیباتر نمایان شود . به همین منظور به دنبال فرش های قواره بزرگ هستند تا محیط خود را زینت بخشند .

فرش قواره بزرگ
فرش قواره بزرگ که با نام های فرش بزرگ پارچه ، فرش ابعاد بزرگ یا فرش سفارشی شناخته می شود از دسته فرش های با سایز خاص می باشد که با توجه به مکان مورد استفاده طراحی و تولید می شود . این دسته از فرش ها که در انواع مختلف شکل هندسی بافت می شود سبب شده تا در هر مکان متناسب بتوان از این نوع فرش استفاده نمود . از انواع فرش قواره بزرگ می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. فرش قواره بزرگ مستطیل
2. فرش قواره بزرگ مربع
3. فرش قواره بزرگ بیضی
4. فرش قواره بزرگ دایره
که هر کس متناسب با سلیقه و نیاز خود می تواند به انتخاب آن بپردازد .
استفاده از این دسته فرش های قواره بزرگ در مکان هایی چون پذیرایی که با چند تخته فرش در ابعاد استاندارد پوشش می شود بهترین انتخاب خواهد بود . زیرا در صورت پهن نمودن فرش های ابعاد استاندارد در کنار هم کناره های فرش به هم وصل شده و نمو طرح کم می شود به همین منظور استفاده از فرش های ماشینی سایز بزرگ رواج یافت تا بتوان محیط را با یک تخته فرش پوشش داد تا نمو و جلوه آن بیشتر شود . استفاده از این فرش های قواره بزرگ نیز در مساجد و کاخ های مجلل نیز مورد استفاده قرار می گیرد تا تنها با یک تخته فرش بتوان کل محیط را پوشش داد . این موضوع در بحث زیبایی شناسی محیط بسیار موثر بوده و تاثیر گذار می باشد . بافت این فرش های قواره بزرگ مدیون صنعت فرش بافی پیشرفته است که امروزه رواج یافته و توانسته به این نیاز خریداران پاسخ گو باشد . حتی تولید این دسته فرش ها در شکل هندسی مختلف نیز به دلیل ارضای نیاز خریداران بوده تا بتوانند با توجه به هر نوع دکوراسیون خود آن را انتخاب نمایند . استفاده از فرش قواره بزرگ در شکل دایره و بیضی متناسب با دکوراسیون های مدرن و فانتزی واستفاده از فرش قواره بزرگ مربع و مستطیل در دکوراسیون های کلاسیک و سنتی استفاده می شود .

تولید فرش قواره بزرگ
فرش قواره بزرگ نیز از دسته محصولات فرش ماشینی است که در شهر فرش کاشان توسط برخی از تولید کنندگان تولید می شود . یکی از تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در ابعاد استاندارد و سفارشی که توانسته با تیم طراحی توانا دست به تولید جدید ترین طرح ها با استفاده از طیف رنگی گسترده در بافت محصولات زیبایی را تولید و عرضه نماید فروشگاه فرش کاشان می باشد . این فروشگاه در تولید فرش قواره بزرگ در انواع شکل هندسی با طرح و رنگ متنوع توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب نماید . این فروشگاه در تولید این دسته از فرش های سایز خاص خود نیز همانند سایر محصولات از بهترین و مرغوب ترین متریال جهت تولید استفاده می نماید . بافت فرش های بزرگ پارچه در این فروشگاه با الیاف درجه یک آکریلیک با دارا بودن ویژگی مقاومت در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی و ضد آلرژی بودن بافته و در اختیار خریداران قرار می گیرد . بافت این نوع الیاف به کار رفته در فرش به دلیل نازک بودن تنها توسط دستگاه های به روز فرش بافی بافت می شود که این بحث در تولید یک فرش با کیفیت موثر می باشد . بافت این محصولات در تعداد شانه و تراکم متفاوت بافته می شود که در صورت بالا بودن این شانه و تراکم می توان فرش قواره بزرگ دستبافت گونه را داشت . این فرش ها که در سایز بزرگ و یکپارچه بافت می شوند در بخش طراحی و تولید نیازمند تیم تولید کننده خبره هستند تا بتوانند یک طرح را به زیبایی در این سایز در بیاورند و این قضیه در فروشگاه فرش کاشان توسط تیم کارشناسی مجرب اتفاق می افتد و سبب می شود تا یک فرش بزرگ پارچه با کیفیت و زیبا در اختیار خریداران قرار بگیرد .

خرید فرش قواره بزرگ
فروشگاه فرش کاشان امکان سفارش فرش قواره بزرگ در طرح های مختلف را برای خریداران در نظر گرفته تا هر شخص از هر جای و مکان بتواند به راحتی به سفارش و خرید فرش ماشینی قواره بزرگ بپردازد . این فروشگاه بدین منظور در کنار خرید و سفارش فرش به صورت حضوری با راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش این امکان را مهیا نموده تا هر خریدار به راحتی بدون صرف وقت و هزینه به سفارش و خرید از فروشگاه فرش کاشان بپردازد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی