تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی تزیینی

فرش تزیینی

در دنیای شهری امروزی که ترافیک و شلوغی و ... زندگی را بسیار متفاوت تر از گذشته نموده است ، ابزار ها و وسایل هم کارکردهای دیگری به خود گرفته اند . شلوغی بیرون و آلودگی و دغدغه های شهر های بزرگ بیش از پیش فضای خانه را مأمن آرامش نموده و صاحب خانه را در فکر تهیه مکانی برای استراحت و ... . هر خانه ای برای آنکه بهتر و مناسب ترین باشد باید بر اساس اصول صحیح چیده شود . وسایل مختلفی در خانه استفاده می شوند از جمله  این وسایل فرش هایی هستند که بهترین نوع کف پوش در بین خانه دار ها شناخته شده اند . فرش های ماشینی زیبا و اصیلی که اگر در کارخانه های معروف کاشان به تولید رسیده باشند گزینه مناسبی برای منازل ما خواهند بود . فرش های ماشینی کاشان از آن رو معروف و مشهور شده اند که در کیفیت ، زیبایی  و قیمت مناسب عالی بوده و در سراسر جهان عرضه می شوند . اولین بافته هایی که تحت عنوان فرش های ماشینی تولید و روانه بازار شدند ، محصولاتی برآمده از دل کارخانه های صنعتی راوند کاشان بودند که رفته رفته گسترش یافته و در حال حاضر بیش از 700 کارخانه فعال در شهر کاشان مشغول فعالیت هستند .
رقابت در بین 700 برند ثبت شده و برند های ثبت نشده و کارگاه های تولیدی به حدی بالاست که در میان فرش های کاشان کم تر صحبتی از الیاف و مواد اولیه و ... به میان می آید چراکه تولید کنندگان معروف کاشان همگی از بهترین الیاف موجود در بازار که همان آکرولیک هیت ست شده است استفاده می کنند . رقابت تنگاتنگ تولید کنندگان برتر دنیا بر سر نوآوری ، خلاقیت ، تقویت جنبه های نوظهور و مواردی از این دست می باشد . تولید کنندگانی مانند فرش کاشان همواره به دنبال خدمت رسانی بهتر و خلق محصولات جدید و فاخر در حال تولید فرش هایی هستند که جنبه هایی از نوآوری را در خود داشته و بنا بر همین امر در بین خریداران مورد پذیرش و محبوبیت قرار می گیرند . نگاهی به تاریخچه محصولات گروه تولیدی فرش کاشان به ما نشان می دهد که محصولات این گروه نام آور و خوش سابقه از فرش های 500 شانه و 700 شانه معمولی آغاز شده و رفته رفته بر تنوع و گستردگی آن ها افزوده شده است . کارخانه فرش کاشان هیچ محدودیتی در قبال تولید فرش های ماشینی نداشته و به علت بکار گیری نیروی کار خبره و دستگاه های مد روز دنیا با فناوری بالا توان تولیدی هر بافته ای را خواهد داشت . در سال های اخیر فرش های فانتزی که اصطلاحا مدرن هم نامیده می شوند با بهترین ویژگی های ظاهری و فنی در کارخانه فرش کاشان به مرحله تولید رسیده است . فرش هایی که علاوه بر پوشاندن کف خانه تا حد مطلوبی زیبا بوده و خاص بودنش از ان جهت توجیه پذیر است که در طرح و نگاره با آنچه تا کنون در غالب فرش های سنتی و کلاسیک دیده ایم بسیار متفاوت است .
در ادامه نوشتار با توجه به آنچه در مقدمه گفته شد ، به بحث در حیطه فرش هایی پرداخته می شود که بر اثر نوآوری و خلاقیت توسط گروه تولیدی فرش کاشان عرضه می شود . فرش های ماشینی تزئینی از نوین ترین فرش هایی هستند که گروه تولیدی فرش کاشان روانه بازار کرده است و زیبایی و جلوه خاصی دارند .
فرش تزئینی کاشان
فرش کاشان بافتی بسیار ظریف و بسیار هنرمندانه و زیبا دارد ، که به شکل و نگاره های مختلفی تولید می شود . در کارخانه فرش کاشان علاوه بر فرش های تزئینی زیبا و چشم نواز ، تابلو فرش های کوچک و جذابی هم تولید می شوند . فرش های تزئینی در سایز کوچک که در بازار خواهان زیادی دارد . در فروشگاه فرش کاشان تنوع بسیار زیاد است . موجودی های فروشگاه فرش کاشان بسیار چشم نواز و دلکش هستند . نقوش و نگاره های خیال انگیز و جذاب موجود بر روی فرش ماشینی آنقدر چشم نواز هستند که هنگام دیدن فرش های تزئینی فروشگاه فرش کاشان بیننده خود را در دریایی از رنگ ها تصور می کند . چشم نوازی و بافت ظریف موجود در این فرش ها از یک طرف و استفاده از مواد اولیه و مرغوب از سوی دیگر باعث شده است که فرش های تزئینی چه در سایز های کوچک ( تابلوفرش ها ) و چه در سایز های بزرگ توانایی تحولات اساسی در دکوراسیون را دارند . فرش های تزئینی فروشگاه فرش کاشان به حدی بر دکوراسیون تأثیر می گذارند که در رده وسایل لوکسوری قرار گرفته و به همان اندازه می توانند بر فضای خانه اثر گذار باشند .
تأثیر فرش های تزئینی بسته به انتخاب صحیح یا غلط هم مثبت خواهد بود و هم منفی . هنگام خرید فرش های تزئینی نیازمند وسواس و حساسیت انتخاب بیشتری از بعد طرح و رنگ و نگاره خواهیم بود .
خرید فرش تزئینی فرش کاشان
همواره اشاره شده است که خرید از فروشگاه های اینترنتی در مورد کالاهایی مانند فرش و قالی به علت ویژگی هایی که دارند مناسب ترین روش خرید است . از آنجایی که فرش های ماشینی حجم و وزن زیادی دارند و حمل و نقل آن ها از فروشگاه تا منزله همواره با دشواری هایی روبرو بوده است ، خریداران زیادی نسبت به خرید فرش به روش اینترنتی اقدام می کنند .
خرید فرش تزئینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان توصیه می شود چراکه :
1-  در این روش خرید نیازی به نتظیم زمان و وقت خود با فروشگاه ها ندارید، چراکه درب فروشگاه اینترنتی فرش کاشان 24 ساعته به روی خریداران محترم باز است و فروشنده آماده خدمت رسانی می باشد .
2-  در این روش خرید مهم ترین مزیت قیمت مناسب است . در تمامی روش های خرید ، قیمت فرش های ماشینی در کارخانه و کاملا منطقی بر اساس میزان نیروی کار ، استهلاک دستگاه و میزان مواد اولیه مصرفی  محاسبه می شوند اما پس از خروج فرش تزئینی از کارخانه دلالان و واسطه ها درصد های متفاوتی را تحت عنوان سود و ارزش افزوده کار خود به قیممت محصول اضافه می کنند . هرچه دست واسطه ها بیشتر باشد ، افزایش قیمت هم بیشتر خواهد بود . توجه داشته باشید که در فروشگاه اینترنتی هیچ واسطه گری حضور نداشته و قیمت بر اساس هزینه های تمام شده محاسبه می شود . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قیممت ها در کم ترین حد ممکن رقم خورده اند . با این حال شرایط مطرح شده برای فرش های تزئینی دشوار تر است ، چراکه فرش های تزئینی ارزش هنری بیشتری دارد و درصد افزایش قیمت از سوی واسطه ها بیشتر خواهد بود .
3- ارسال رایگان فرش های تزئینی خریداری شده و تحویل درب منزل مشتری از سوی فروشگاه فرش کاشان امتیاز ویژه دیگر این محصولات است . خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان نه تنها ارسال رایگان و بی نیاز شدن از دغدغه های حمل و نقل را مرتفع می سازد بلکه با به همراه داشتن بیمه و گارانتی خیال خریداران را از بابت خرید مناسب و انتخاب صحیح مطمئن می کند .
4- ما به عنوان خریدار برای خرید هر محصولی به مقایسه می پردازیم . مقایسه زیبایی ، کیفیت ، قیمت و از همه مهم تر مقایسه برندها . در فروشگاه های اینترنتی امکان حضور همزمان و مقایسه تمام ایتم های محصول امکان پذیز است . ما به عنوان خریدار برای خرید هر محصولی به مقایسه می پردازیم . مقایسه زیبایی ، کیفیت ، قیمت و از همه مهم تر مقایسه برندها . در فروشگاه های اینترنتی امکان حضور همزمان و مقایسه تمام ایتم های محصول امکان پذیر است . وارد فروشگاه اینترنتی کارخانه های مختلف شوید و بدون صرف انرژی و هزینه جابجایی به قیاس بپردازید . در این مقایسه ها خواهید دید که محصولات فروشگاه فرش کاشان تا چه حد نسبت به سایر محصولات برتری دارند .
5- دیگر مزیت خرید فرش تزئینی به روش مراجعه به فروشگاه های اینترنتی اطمینان از اصالت محصول است . فرش های تزئینی به علت ماهیت هنری که دارند بیشتر از سایر فرش ها در معرض مخاطرات اخلاقی از جمله تقلب قرار دارند . اصلی ترین علت این سوء استفاده هم عدم وجود بازار مبنا برای آثار هنری است . قدرت بازار هنری به حدی است که افراد سوءاستفاده گر به راحتی وارد آن شده و به فعالیت می پردازند حال آنکه خرید از فروشگاه های مطمئن از جمله فروشگاه های اینترنتی که زیر نظر تولید کننده اداره می شوند ، امکان تقلب و زیاده گویی در قیمت را به صفر می رساند .
برای داشتن یک تخته فرش تزئینی باید گروه تولیدی را انتخاب نماییم که توان تولید بهترین محصولات را داشته باشد . نوپا بودن و جدید بودن فرش های تزئینی تولید آن ها را تنها در اختیار کارخانه های قدرتمند قرار داده است . گروه تولیدی فرش کاشان با سابقه درخشان خود نشان داده است که در تولید فرش های ماشینی تزئینی بهترین عملکرد را دارد . گروه خوش نام و خوش سابقه فرش کاشان توانسته است در طول سالیان فعالیت خود توجه مخاطبان را به خود جلب کند و سهم بزرگی از بازار را در اختیار داشته باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی