سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فروش فرش ماشینی ارزان

فروش فرش ارزان

در سال گذشته بر اثر تحریم های اقتصادی و پالا و پایین شدن نرخ ارز ، فرش های ماشینی همانند دیگر محصولات با افزایش قیمت مواجه شد و به همین علت قشر کم درآمد به دنبال فرش هایی هستند که از قیمت مناسبی برخوردار باشد . فروش فرش ماشینی ارزان به همین علت در فروشگاه فرش کاشان صورت می پذیرد که می تواند نیاز بسیاری از مشتریان را پاسخگو باشد . این فروشگاه معتبر فروش فرش ارزان قیمت را در تنوع بالایی از شانه تراکم ها ، طرح ها و رنگ ها متناسب با سلیقه ها و دکوراسیون های مختلف انجام می دهد که موجب جلب رضایت مشتریان شده است .

فروش فرش ماشینی ارزان
با گسترش یافتن صنعت فرش بافی در سال های اخیر ، محصولاتی با شانه و تراکم های بالا تولید می شوند که به جهت دارا بودن تعداد زیاد گره ها در شانه و تراکم خود ، از قیمت بیش تری برخوردار است اما هنوز هستند بسیار افرادی که با روی کار آمدن محصولات جدید و زیبا ، به دنبال فرش های قدیمی تر که در شانه تراکم های پایین تولید می شوند ، می باشند . این دسته از محصولات به علت دارا بودن تعداد گره های کمی در شانه و تراکم ، از الیاف مصرفی کمتر و در نهایت از قیمت ارزان تری هم برخوردار هستند . فرش های ارزان قیمت اصولا با تراکم عرضی 500 گره و تراکم طولی 1000 گره در یک متر مربع تولید می شوند و به عنوان فرش 500 شانه عرضه می شوند که این تعداد پایین گره ها به نوعی موجب نرمی و راحتی فرش نیز می گردد زیرا هر چه شانه و تراکم پایین تر باشد ، ضخامت فرش بیش تر بوده و از پاخور بسیار نرمی برخوردار است و تولید کنندگان این محصولات را به کسانی که به دنبال فرش با ضخامت و نرمی و راحتی بیش تری هستند ، پیشنهاد می دهند زیرا بعضی از افراد برای استراحت کردن روزانه ترجیح می دهند روی آن دراز بکشند یا روی فرش نشستن را به مبل نشینی ترجیح می دهند .
نوع دیگری از فرش ارزان قیمت در کارخانه های فرش ماشینی تولید می شود که به عنوان فرش طرح 700 شانه شناخته می شود . این مدل محصول به علت دارا بودن شانه و تراکم فرش پانصد و طرح های زیبا و جدید فرش هفتصد ، با این اسم نام گذاری شده است و افرادی که علاوه بر قیمت ، زیبایی فرش نیز برایشان اهمیت دارد ، می توانند این محصول را برای خانه خود خریداری نمایند . فرش های 500 شانه و فرش ماشینی طرح 700 شانه با استفاده از الیافی بافته می شود که در تولید فرش های شانه و تراکم بالا نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به لحاظ کیفی می توان آن ها را تضمین نمود زیرا الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده از مقاومت و استحکام بسیار زیادی برخوردار است که موجب تولید فرش با دوام و ماندگار شده است که افراد در صورت خریداری آن می توانند از طول عمر بالای آن سال های سال بهره مند شوند . فرش های ماشینی ارزان قیمت برخلاف نام آن ، از کیفیت و زیبایی بسیار خوبی برخوردار هستند که می توان آن را به عنوان فرش زیبا برای خانه خریداری نمود . کاربرد فرش های پانصد و طرح 700 شانه بیش تر برای مکان های پر تردد با پاخور زیاد است که به علت ضخامت بالا و خاصیت ارتجاعی یا برگشت پذیری الیاف آکرولیک به کار رفته در آن ، بسیار مقاوم و با استقامت در برابر پاخور شدن زیاد است که موجب تغییر شکل ظاهری و دفورمه شدن فرش نمی گردد . این فرش های ماشینی عموما برای فرش اتاق خواب و آشپزخانه که از تردد بیش تری به سایر قسمت های منزل برخوردار است ، در نظر گرفته می شود .
محصول دیگری از فرش های ارزان قیمت را می توان نسبت به شانه تراکم های بالا معرفی نمود که از ظرافت و زیبایی بیش تری نسبت به پانصد و هفتصد شانه برخوردار است و آن فرش ماشینی 700 شانه می باشد . این محصول از گره هایی بیش تری نسبت به دو محصول ارزان قیمت قبلی برخوردار است اما به دلیل دارا بودن تعداد بیش تر گره ها در شانه و تراکم ، از ظرافت بافت و زیبایی و قیمت بیش تری برخوردار است که در مقایسه با شانه تراکم های بالاتر می توان آن را به عنوان فرش ارزان معرفی نمود .
کارخانه فرش کاشان با دارا بودن کادری مجرب از طراحان و بافندگان متخصص و کار آزموده و گسترش خط تولید و وارد نمودن پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا به شرکت ، توانسته است انواع فرش های ماشینی ارزان قیمت و لوکس را با طرح و رنگ و مدل ها و قیمت های مختلف بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ، با بهترین کیفیت و تنوع تولید و روانه بازار نماید . هم چنین این شرکت عرضه محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه انجام می دهد که منجر به فروش فرش ارزان به خریداران شده است و باعث رضایت آن ها و فروش بیش تر محصولات خود گشته است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان