تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی خاص

فرش خاص

پیشرفت صنعت و تکنولوژی سبب شده تا در زندگی اشخاص دگرگونی هایی اتفاق بیافتد که یکی از آن ها استفاده از خاص ترین وسایل می باشد . استفاده از وسایل خاص و منحصر به فرد که دارای زیبایی بوده و تغییر بزرگی را ایجاد می نماید از مهم ترین مسائل در دکوراسیون می باشد که سبب شده تا افراد با استفاده از آن یک ویژگی خاص را برای منازل خود به ارمغان بیاورند . کف پوش منازل که از اساسی ترین نکات می باشد که علاوه بر خاصیت پوشانندگی خاصیت زینت بخشیدن به منزل را نیز به همراه دارد نیز از این مسئله تبعیت کرده و افراد برای خرید فرش ماشینی برای منازل خود به دنبال فرش ماشینی خاص هستند تا بتوانند جلوه و نمو منزل خود را دو چندان نمایند . فرش ماشینی خاص را می توان بر اساس طرح به کار رفته در بافت فرش از دیگر فرش ها مجزا دانست و همین علتی است بر خاص بودن این دسته از فرش های ماشینی .

فرش ماشینی خاص
فرش های ماشینی به طور کلی در دو دسته بندی فرش های سنتی و فرش های مدرن و فانتزی دسته بندی می شوند که تقریبا می توان طرح و نقشه ایی که در هر کدام از این دسته فرش ها به کار می رود را با کمی تغییر متفاوت نمود و به عنوان فرش جدید معرفی و روانه بازار کرد . فرش ماشینی خاص را نیز می توان در دو دسته فرش سنتی و مدرن دسته بندی نمود که با به کار رفتن طرح های خاص و متفاوت سبب می شود تا به عنوان طرح فرش خاص معرفی شود . بدین گونه که می توان این نوع محصول را در انواع مختلف با توجه به شرکت بافنده آن دسته بندی نمود . از جمله فرش های خاص را می توان بدین صورت معرفی نمود :
1. فرش سوپر برایت یا همان فرش ترک
2. فرش پتینه یا عتیقه (وینتیج - کهنه نما)
این نوع فرش های ماشینی که در بافت آن ها از طرح و نقشه خاصی استفاده می شود را می توان فرش خاص معرفی نمود . همچنین این نوع خاص بودن را می توان به رنگ های به کار رفته در فرش اشاره داشت که در کنار طرح آن سبب منحصر به فرد شدن این نوع محصول می شود . استفاده از طیف رنگی روشن و شاد در فرش های ترک و استفاده از این رنگ با رنگ های تیره در فرش کهنه نما را می توان ویژگی این دسته از فرش های ماشینی بیان نمود . استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک چون الیاف آکریلیک یا سوپر برایت در بافت این محصولات این نوع فرش خاص را از لحاظ کیفیت در بالاترین رده قرار داده است . علاقه مندانی که به دنبال فرش خاص برای منازل خود هستند می توانند این نوع محصولات را از شهر فرش کاشان که دارای قدمتی دیرینه در زمینه تولید فرش ماشینی می باشد خریداری نمایند . یکی از فروشگاه های نامی در این شهر فرش که در تولید و عرضه انواع فرش ماشینی زبانزد شده و خریداران زیادی را از سراسر کشور به سمت خود جذب نموده است را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود . این فروشگاه در زمینه تولید انواع فرش ماشینی در دسته بندی های مختلف با بالاترین کیفیت توانسته با موفقیت عمل نماید . این فروشگاه برای ارضای نیاز خاص پسندان دست به تولید فرش های ماشینی خاص زده تا خریداران و متقاضیان این نوع از دسته محصولات به راحتی بتوانند از فرش با طرح خاص برای منازل خود خریداری نمایند . این فروشگاه فعلا در زمینه تولید فرش سوپر برایت در طرح های گوناگون توانسته نیاز خریداران را برطرف نماید . تولید فرش ترک با الیاف سوپر برایت که سبب معرفی این فرش ترک به نام فرش سوپر برایت شده از ویژگی های این نوع محصولات در فروشگاه می باشد . از لحاظ ویژگی های دیگر فرش های خاص می توان به شکل هندسی مستطیل آن و ابعاد فرش به صورت استاندارد و سفارشی اشاره داشت . از لحاظ تعداد شانه و تراکم می توان این نوع محصول را در انواع شانه و تراکم بالا و پایین تولید نمود که این فروشگاه این عمل را با موفقیت انجام داده است . با توجه به مطالب بیان شده می توان از لحاظ کیفیت ، فرش خاص را در بالاترین رده قرار داد . از لحاظ قیمت نیز می توان علاوه بر تعیین قیمت فرش بر اساس عوامل تاثیر گذار بر روی آن به این مطلب اشاره داشت که این فروشگاه به سبب ارتباط مستقیم با خریدار که به حذف واسطه و دلالان منجرب شده است به فروش فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد و همین امر را می توان دلیلی بر پایین بودن قیمت فرش خاص در این فروشگاه دانست .

خرید فرش خاص
فروشگاه فرش کاشان در زمینه خرید و فروش فرش به صورت مستقیم اقدام به فروش می کند . که این فروش مستقیم منجر به خرید حضوری فرش از کارخانه و خرید اینترنتی فرش می شود . در این روش های خرید که با توجه به نیاز خریداران به وجود آمده هر خریدار می تواند به راحتی از هر روشی که می خواهد به خرید فرش خاص بپردازد .  ارسال رایگان فرش در کنار ضمانت کتبی ده ساله فرش را می توان  از امکانات این فروشگاه برای خریداران در نظر گرفت که علاوه بر نمایش بحث کیفی در جلب رضایت مشتری که هدف اصلی فروشگاه فرش کاشان می باشد نشان می دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی